Kāds ir Ukrainas kara patiesais iemesls

Ulvis

Jelena Sergejeva,Krievijas iedzīvotāji vienīgie kas var mainīt varu Krievijā un daļēji līdzatbildīgi par notiekošo.

Piemērs,ja protestētu 1 miljons vai 10 miljonu cilvēku Putins nespētu stāties viņiem visiem pretī.  

 

29.marts 2022, 9:49
Ēriks

Armands Lazdiņš "Troļļi, sapūstiet ! Kauns lasīt vienu otru komentu. Kauns, ka starp latviešiem var uzrasties tādi."

Esi pārbaudījis vai te forumā ir kāds latvietis? Jeb noticēji, ka ar niku piemēram "Lielozols" ir latvju puika? Ja tā, tad naivāku neesmu te manījis.

29.marts 2022, 19:01
Ulvis

Ēriks,es domāju ka ne tikai troļļi ,bet arī kas Krievijas televīziju  un visu domas ir iespējams mainīt i ,jo viņi lasa mūsu tekstus.

Tu tā nedomā?

30.marts 2022, 11:09
Edgars Brandao

Es nezinu cik daudz naudas ir Zelenskim, un ar ko viņš čupojas, bet fakts ir tāds, ka Donbasa un Lugansnkas teritorijā ir ļoti lielas gāzes atradnes! Krievijai neinteresē visa Ukraina, bet gan tikai šis apgabals! Un Krievija mēģinās to izmantot jebkurā gadījumā! Šeit ir biznesa projekts, kurš uz galda jau gadiem ilgi ir bijis un ir dienas kārtībā! 

30.marts 2022, 15:25
Modris Striķis

Haralds var iet karot krievu pusē,varbūt ka viņu nošaus un par vienu idiotu būs mazāk.Krievi ir visagresīvākā suga pasaulē ar vismazāko saprātu,jo gudrākie prāti tika iznīcināti padomijas laikā.

1.aprīlis 2022, 17:09
V ilis Gutmanis

Marks Liventāls jums laikam galvā ir kakas ja jūs nemākat apjēgt informāciju ko saņemat/ Jūs par Austrumprūsiju izsakaties kā par teritoriju kas būtu jāatgriež Vācijai tad iesaku atcerēties ka tā saucamā austrumprūsija pārgāja PSRS sastāvā kā reparācijas pēc trešā reiha sagrāves. Ja jūs nezinat tādas elementāras lietas tad lūdzu nerakstiet muļķības kas tikai parāda cik glups jūs esat.

1.aprīlis 2022, 20:40
V ilis Gutmanis

Modris Striķis no jūsu runām izskatās ka jūs esat urā patriots tādi parasti visvairāk bļāustās bet kad nākās reāli aizsargāt savu dzimteni pa fiksam aizlasās projām. Tā kā ar idiotu saukšanu es ieteiktu nemētāties.

1.aprīlis 2022, 20:44
Jelena Sergejeva

Antivate... Priekš tevis es neesmu ļenka, bet tas, ka tev smadzeņu vietā ir vate, ir OK. 

2.aprīlis 2022, 1:46
Jelena Sergejeva

Ulvi... Viss ir pareizi teikts. Es runāju par to pašu, krieviem pašiem jātiek no tās gnīdas vaļā, bet ir viens bet. 85% to lopiņu atbalsta, tur dzīvo cilvēki no citas dimensijas. Un tici man, Latvijā tādu ir vairāk, kā vajag. Es nekad neesmu noliegusi savu nacionālitāti un nekaunos, ka esmu krieviete, bet ordas pēcnācējiem, kuriem pat bērnus "slabo" mācīties valsts valodu ir jādodas uz putinistānu, nevis jāvēršas ANO ar savām kļauzām. 

2.aprīlis 2022, 2:02
Jelena Sergejeva

Ulvi... Viss ir pareizi teikts. Es runāju par to pašu, krieviem pašiem jātiek no tās gnīdas vaļā, bet ir viens bet. 85% to lopiņu atbalsta, tur dzīvo cilvēki no citas dimensijas. Un tici man, Latvijā tādu ir vairāk, kā vajag. Es nekad neesmu noliegusi savu nacionālitāti un nekaunos, ka esmu krieviete, bet ordas pēcnācējiem, kuriem pat bērnus "slabo" mācīties valsts valodu ir jādodas uz putinistānu, nevis jāvēršas ANO ar savām kļauzām. 

2.aprīlis 2022, 2:02
ina

Vienlaikus pargudri un arkartigi rupji un aizskarosi komentet un telot strausu,  slepjot galvu smiltis, ta laikam  latviesu patriotu nacionala ipatniba. Visas pasaules sabiedribas vienaldziba un ignorance 8 gadu garuma notiekosajam Donbasa patiesiba ir si kara izraisitaja. Kur visi humanisti bija, kad Odesa dzivus sadedzinaja vairak ka 40 cilvekus ? Vai.kads par to ir notiesats , vismaz izvirzita apsudziba ? NAV... Kur visi humanisti bija, kad Donbasa tika nogalinati 156 berni ? Kapec neviens humanists neieteica jel kadu konflikta risinajumu  ? Ir skaidrs, ka ar Vacijas un Francijas palidzibu izstradatais Minskas ligums netika pildits no Ukrainas puses 0 %. Kapec neviena cita valsts neiesaistijas ? Kapec tiesi otradi Ukraina tika stimuleta nevis meginat  sarunu cela rast risinajumu konflikta situacijai, bet tiesi otradi stimuleta karam ? 2.8 miljardi USD  no ASV, instruktori un brunojums no Kanadas, Lielbritanijas, Polijas, Baltijas valstim utt.  ta vieta, lai piedalitos sarunas ar Donbasa pusi. Visu laiku konflikts tika eskalets nevis risinats. Ir skaidrs, ka sa vai ta sis konflikts bus jarisina pie sarunu galda. Tad kapec joprojam notiek vienpuseja propagantda, vienlaikus ar hitleriskas Vacijas laika metodem iebiedejot  cilvekus, arestejot par sava viedokla pausanu, sodot par informacijas iegusanu, kaut ta ikvienam ir pilnigi likumigi pieejama pec Cilvektiesibu akta 19. punkta. Vai ari Latvija tas nedarbojas ?

3.aprīlis 2022, 20:27
Jelena Sergejeva

Ina... Par kādu Donbasa pusi var būt runa, ja tā atrodas Ukrainā? Tas būtu tas pats, kas Latvijas pārrunas ar Daugavpili, vai Ludzu. Kopš kura laika Doņecka un Luhanska vairs nav Ukrainas sastāvā? Pamuļķis putlers bombī visas pilsētas pēc kārtas, neskatoties, ka dažās dzīvo 90% krievi. Viņam vienalga kādiem līķiem kāpt pāri. Jebkuru pilsētu Latvijā sagaidītu tāds pats liktenis, neskatoties uz nāciju. Viņš ir rašists, kuru jālikvidē, pirms nav notikusi lielāka nelaime. Par rašistu es domāju rašņas vēlmi uzkundzēties kaimiņvalstīm, Hitlers sāka tāpat, pateicoties rietumvalstu nogaidīšanai, visa Eiropa dabūja izjust psihopāta labvēlību. 

5.aprīlis 2022, 15:53
ina

vienkarsi - Latvija NAV varda brivibas, NETIEK ieverotas cilveku tiesibas, tapec es nevaru atbildet Jelenai, jo jums visiem tiek sniegta loti vienpuseja, briziem pilnigi arpratiga informacija, bet meginajums iegut vispuseju informaciju, visticamak, novedis Jus cietuma kamera.  Dzivojiet vien sava diktaturas rezima un dziediet atlautas himnas un psalmus.  Totals bezdomu naids, ka skatos,  jau ir iepotets , jo pat cienijama vecuma cilveki medas un lamajas trakak par nodzertiem zekiem, aizmirstot, ka  civilizeta pasaule pienemts ir izteikties kulturali. Loti zel, protams, ka esiet aizmirsusi, ka gabalos tika saraustita suverena valsts Dienvidslavija, ka no Serbijas tika atrauts gabals un izveidota Kosovo jeb Albanija II, pirms tam bombardejot NATO, ka NATO  ( Un Latvija taja piedalijas ) nelikumigi okupeja Iraku,  ka ASV un Francija bombardeja un sagrava Libiju, starp citu, augsti  attistitu socialisation un kulturas joma, Afganistana, protams, vispar  nonsense, kur tagad talibi opere ar moderniem NATO ierociem un brunojumu,  un ta talak,  Afrika, Dienvidamerika...

6.aprīlis 2022, 12:14 (6.aprīlis 2022, 12:30 - labots)
Beatrise Ezera

Ukrainai uzbruk Krievija.

7.aprīlis 2022, 21:23
Beatrise Ezera

uzbruka

7.aprīlis 2022, 21:24
Veselais Saprāts

1) Krimas piejūras zonā atrodas milzīgi gāzes lauki

2) Dombasā atrodas milzīgi gāzes lauki

3) Krievija jau tagad apgādā pasauli ar urānu, bet Ukrainā arī ir ļoti daudz Urāna. 

Kara cēlonis ir resursi. 

8.aprīlis 2022, 13:03
Jelena Sergejeva

Ina... Jūsu komentārs ir izsmeļoš. Tagad Jums jāsāk neļķes audzēt devītajam maijam. Cik noprotu, Jūs izņemot Krievijas ziņu pārraides ne redzat, ne dzirdat. Es neklausos un neskatos, to absurdu, kā ukraiņi paši sevi bombardē.Līdz "durkai" man vēl tālu. 

9.aprīlis 2022, 21:13
Jelena Sergejeva

Ina... Stulbs jautājums, kuru valsti Latvija ir bombardējusi NATO sastāvā? Cik zinu, tad Latvija piedalās vairāk atmīnēsanas grupā. Par cietuma kameru šaubu vairs nav. Jums tiešām jādodas pie tētiņa putlera, vai lukaša. Es saprotu nostaļģija pēc diktatūras, bet šeit tas neies cauri. Savu Če Gevaras domāšanu varēsiet klārēt 9.maija apbižotajiem, kuri nevarēs publiski pļēgurot. 

9.aprīlis 2022, 21:37
Jelena Sergejeva

Ina... Starp citu, Jūsu pieminētajās valstīs, PSRS karaspēks bija vienlaicīgi ar ASV. Tur nu, vai izstiepies, vai saraujies. Aizmirsāt vēl pieminēt Vjetnamu un vēl dažas Āzijas valstis, kur komuņizm ņeprošol. Tādi kā putlers, tad bija cieņā. Ne velti VDK virsnieks ar augstāko sagatavotības līmeni. Krievijai, diemžēl tāds liktenis, dzīvot tumsā. 

9.aprīlis 2022, 21:52
ina

Jelena, Latvija ir piedalijusies uz ASV sastadita viltus zinojuma pamata veikta nelikumiga Irakas okupesana. lrakiesiem ir vienalga , kadas uzsuves rotaja to 100 nelikumigo Irakas okupantu no Latvijaa formas terpus  - sapieru vai artileristu, prieks viniem tie bija un paliek okupanti. Un Libiju, skiet, Latvija ari nav bombardejusi tikai tapec, ka ar finiera lidmasinam bumbas nevar pacelt gaisa. Bet atbalsts tam ir bijis. Tagad so valstu begli tiek triekti projam no Latvijas un ari citu ES valstu robezam. Tas atskiriba no Ukrainas begliem, ja kas...

10.aprīlis 2022, 19:40

Tavs ziņojums

 
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 11:38

Jaunākās diskusijas