Kāds ir Ukrainas kara patiesais iemesls

DŽA

daiko/ deserttramp, dārzeņi sāk runāt?

16.jūlijs 2022, 22:51
Jelena Sergejeva

Deserttramp... Ungāriju un Poliju ES iesūdz tiesā, jo viņi apspiežot pideru un lezbu tiesības, t. s. Lgbt. Te jau kaķim jāsmejas. Jo tālāk, jo trakāk. 

17.jūlijs 2022, 19:55
DŽA

Jelena, kas tev liek domāt to, ka tava seksuālā orientācija, ir pārāka par citu cilvēku seksuālo orientāciju? Ak, viņi ir "pideri un lezbas"? Bet kas esi tu???

17.jūlijs 2022, 21:45
Tuudalu Cuuka

DŽA, stulbeni, aizej labāk izkārnies!

17.jūlijs 2022, 21:56
Jelena Sergejeva

Ar Dža labāk nekomunicēt un labāk neatbildēt. Idiotus var izārstēt, bet džaveidīgos diez vai. Smuks tu neesi, bet stulbs gan, tas tev vācu plānprātiņ.Reizēm tu tiešām liecies normāls, bet drošvien ir atslodzes brīdī starp alus dzeršanu. Vari pat neatbildēt, jo neko prātīgu tāpat nemāki sacerēt. Ir laba filma Stulbs un vēl Stulbāks, tas ir par tevi loh. Mani vari sūtīt kaut uz Sibīriju, bet tu esi rejošākā kuce visā sarakstē. Fui, Mārci tev no tālienes ir viegli apdirst, bet tici man, man nevajag palīgu, lai tādam rupeklim uztaisītu perfektu sejas korekciju. Tu vienkārši biji čmo un tāds arī paliec. Jauki pavadīt vecumdienas!!! 

18.jūlijs 2022, 15:57
ina

Jelena... Ha ha ! Ka zirnekli burka viens otru grauzat. 

20.jūlijs 2022, 11:54
Jelena Sergejeva

Neuztraucies, mēs varam grauzt viens otru, bet domas reizēm sakrīt. Bet tas starp alus pauzēm. Man ar Mārci ir bijušas lielāka konfrontācija, nekā ar tevi, bet cilvēki mainās. Viņš zin manu nostāju, es zinu viņa, tāpēc viens otru neaiztiekam. Bet jūs kundze esat galīgi kukū. 

20.jūlijs 2022, 13:01
Ilona Kalnina

es domaju, ka putinam to kads liek darit..  velns  vai kads  cits   :(

20.jūlijs 2022, 22:29
Jelena Sergejeva

Ilona, tas ir labi, ka šo riešanos var uztvert ar humoru, man tā nesanāk. 

21.jūlijs 2022, 22:26
Tatjana Zubareva

Viss ir banāli vienkārši, cilvece ir noilgojusies pēc kara. Kļuvis garlaicīgi, nu izgāja ielās dūres pavicināt sākumā , beidzas ar "džavelīniem "un "hymeriem"un cilvēku līķiem. Kam to vajag?!

26.jūlijs 2022, 21:57
Jelena Sergejeva

Taņja... Te jau vairs garlaicība pat blakus nestāv, te ir psihopātija putlera un lavrova un viņa petuha izvēmēnos. Tas nav normāli, ka idiots valsti iedzen krīzē. 

27.jūlijs 2022, 0:31
Tālivaldis Skuja

Pirmkārt jau ekonomiskais faktors. Kolīdz Ukraina 2014.gadā paziņoja ka tās austrumdaļā atklātas Eiropā 2.lielākās gāzes krātuves... Tūdaļ krievija atrada ieganstu karadarbības uzsākšanai un atradnes tika iesaldētas uz nākamajiem 8 gadiem. Pēc tam 2022. orki sadūšojās iekārotās teritorijas pilnībā pievākt sev.

Otrkārt - valsts pārvaldes modelis, ko izvēlējās Ukrainā bija kā dadzis acī krievzemes izlaupītājiem un pakļautībā esošo iedzīvotāju paverdzinātājiem.

Treškārt (un kas jo būtiskākais) tieši ideoloģiskais faktors, jebšu paradigmas maiņa - pilnīga atteikšanās no austrumu domāšanas modeļa un pārēja uz rietumu vērtībām.

Šie 3 faktori tad arī ir īstais iemesls to sātana izdzimumu negantībām :(

27.jūlijs 2022, 2:38 (27.jūlijs 2022, 2:48 - labots)
Jelena Sergejeva

Tālivaldis... Kaut kur Tev taisnība ir. Astoņus gadus nelikās ne ziņas, ja nu vienīgi nosūtot savus diversantus uz Doņecku un Luhansku, kurus Azov veiksmīgi iznīcināja. 

27.jūlijs 2022, 8:56
Klaus Berg

Diemžēl Laimonim Andiņam taisnība. Friču tv kastēs dabas pārraidēs neko citu nerāda, kā brīnišķīgo Sibīriju. Putins strādā ASV un DE labā. Karš sākās tieši brīdī, kad kovidafēras dēļ sāka ļodzīties žīdu kantora ES pozīcijas. PL sāka domāt par izstāšanos, tagad čakli glābj ukraiņus utt

4.augusts 2022, 9:46
Pipo

Komentātori vaigie speci,paši nevar savu zemi sakartot,bet zin kapec ukrainā karo.idi...oti

8.augusts 2022, 13:20
DŽA

Jelena, tu daudz dirs. Laikam riktīga pakaļa uzēsta :) pods vēl tur tavus 100+ kg? 

8.augusts 2022, 21:28
DŽA

Jelena, man domāt,  tev ar marci, seksuāls akts bijis ir? Nodrāzi to pediņu?

8.augusts 2022, 21:32
DŽA

Tuudalu Cuuka, tev nepatika manu pipeli sūkāt,  ka tagad tāds nikns? Toreiz tak vaidēji un bļāvi- bāz dziļāk! Hallo?

8.augusts 2022, 21:38
Ainars Broks

Pirmkārt skaudība mazattīstītajiem mongoloīdiem-tataraīdiem par to ka Ukraiņi ir gudrāki un ātrāk attīstās par krieviju,otrārt paniskas bailes no ukraiņu Tautas par to,ka viņi viennozīmīgi būs NATO un EU.Un ne jau kaut kādā porašas savienībā.

9.augusts 2022, 22:00
Vejins Latmo

mūs galvenai nozombēt!nezināt iemeslu!es esot putinists,a ar fašizmu iznīcināt tautu!brauciet visi uz safari krievus izšaut,kā iznīcināt krieviju,krievija mūsu derīgie izrakteņi par velti!kā libija,kā sīrija,kā vjetnama!ukraina bija tā sagrūsta ar ieročiem,un fašizmu,ka jau itkā pie kremļa!a tagat cietīsim!a cik jau noslepkavots,un cik vēl tiks s`utīti ieroči!kas isti ir slepkavas un teroristi!masoni!pat hitlers tik neiznīcināja cik asv,a tagat dabūs pa dirsu!a slepkavas dabūs pēc nopelniem!kaut zelenskim baidenam dirsā noslēpsies!stulbi tas,ka tautas cietīs dēļ pidaru izgājieniem!

10.augusts 2022, 23:07

Tavs ziņojums

 
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 8:38

Jaunākās diskusijas