Piespiedu izvēle

Leo

Tagad ir bloķēti krievu televīzijas kanāli, internetā nevar atvērt Krievijas lapas, izņemti Krievijas produkti.kapec katrs pats nevar izvēlēties ko lasīt ko skatīties kam ticēt un kādu krēmu vai citu preci pirkt?drīz arī runāt aizliegs?kāpēc visiem jābūt par Ukrainu?vai tiešām domājat ka lēkājot pie vēstniecībām kauko panaksit?vienīgi tanks ātrāk ienāks par to nedomajat?a nu ja Latvijas kanāli tak ziņo ka NATO sargās.ukrainu sargā ja?tur cilvēki lūdz palīdzību NATO a tadam NATO jūs visi pie ***  šis nav kaukads naida kurināšanas raksts bet kur ir mūsu izvēle šajā itkā demokrātiskajā valstī?

8.marts 2022, 16:47
Ingrida Ingrida

Visu cieņu tiem mūsu cilvēkiem, kuri palīdz reāli. Paldies Jums. Bet tā karogu vicināšana, kur un cik vien iespējams, tā iepriekš - ordeņu došana, pa labi un kreisi, krievu oligarhiem tostarp, tagad - nost ņemšana, tāda ziepju opera vien. Neviens nogalinātais puisis ne Ukrainā, ne krievu zēns, kuram jāiet tur, kurp liek, no tā nekļūs dzīvāks. Jā, un autora LEO uzrakstītajā daudz taisnības. Man arī aug zēns, un, nedod Dievs, piedzīvot to, ko šobrīd piedzīvo puiši abās pusēs, bez vainas vainīgie. Ja kas - 2.pasaules karā mani vecvectēvi karoja viens pret otru - viens krievu armijā, otrs - vācu, kur tika iesaukti, tur bija jāiet, ja ne, tad..  Visas šīs ES ārišķības, kuras Latvija kopē braši, kā jau vienmēr, tostarp "raganu medības" savas tautas vidū, nožēlojami un pretīgi, lai neteiktu vairāk. Un - brauciet tagad man augumā, cik vien tik katra "pārpatriotisms", zildzelteno karogu vicinot, liek. 

10.marts 2022, 18:28
Marks Līventāls

Nu kā jau parasti klasiskie kremlinu komenti, novēršot uzmanību no vainīgā. Lai tik mīļajama putiniņam sirsniņa nesāpētu. Protams, protams, kādam noteikti vajag skatīties rusņas propogandu, kur pat nekāds karš nenotiekot - Lavrovs taču tā teica! Rusņas kanālu saturu mēs zinām ļoti labi - apkārt ir nacisti un viņi ir jālikvidē. Jums to baigi patīk klausīties?

11.marts 2022, 21:44
AB Skolotajs

TOMĒR TAS IR AKTUĀLI MUMS , TIEŠI UKRAINAS KARA KONTEKSTĀ!

“Vai tiešām, jeb naivi meli?!”

09.03.2022 17:19

Jānis Dombrava: Mums bija taisnība
09.03.2022 15:29

Vairs nav vietas diskusijai. Jebkurš lēmums, kuru Latvija ir spērusi, lai nostiprinātu savu neatkarību ir bijis pareizs. Tas bija pareizs lēmums no Latvijas izvest Krievijas bruņotos spēkus.BET NODEVĪGI NEIZVEDOT PSRS CIVILOKUPANTUS, NĀKOTNĒ TAS IZNĪCINA, IZNĪCINĀJA LATVISKU LATVIJU,KAS BIJA GALVENAIS UN VIENĪGAIS LATVIEŠU TAUTAS GADSIMTU LOLOTAIS UN KAUJĀS IZCĪNĪTAIS MĒRĶIS!Tas bija pareizs lēmums iestāties NATO, BET APŠAUBĀMS BIJA LĒMUMS STĀTIES ES, JO TĀ IR IZKURTĒJUSI UN PERVRSA VISOS VEIDOS UN CENTIENOS!. Tas bija pareizs lēmums dažādos veidos mazināt Latvijas ekonomisko atkarību no Krievijas,BET NEPARAIZI UN NODEVĪGI BIJA ATSTĀT IEBRUCĒJU MILZĪGĀS KRIEVU MASAS VALSTĪ UN PRET LATVIEŠU TAUTAS GRIBU UN PRETTIESIKĀ VEIDĀ – BEZ REFERENDUMA! . Tas bija pareizs lēmums panākt, ka Latvijā uzturas citu NATO valstu karavīri,BET PILNĪGI NEPAREIZI BRUŅOTJOS SPĒKOS UN POLICIJĀ UZŅEMT PSRS PILSOŅUS – KRIEVU OKUPANTUS, ATKAL PRETTIESISKI TOS NATURALIZĒJOT PILSONĪBĀ!. Tas bija pareizs lēmums nostiprināt mūsu valsts aizsardzības spējas.UN PRETĒJI SAPRĀTAM UN LOĢIKAI NATURALIZĒJOT NEIEREOBEŽOTĀ SKAITĀ PSRS OKPANTUS UN TO PĒCNĀCĒJUS, PIEĻAUJOT TO DARBĪBU ARMIJĀ, FLOTĒ, POLICIJĀ UN VARAS STRUKTŪRĀS, KĀDĒĻ TIEK MAKSIMĀLI APDRUDĒTAS LATVIJAS VALSTS AIZSARDZĪBAS SPĒJAS UN PADARA LATVIU PAR VĀJĀKO NATO POSMU!

Tas bija pareizs lēmums nepieļaut, ka Latvijas valdībā nonāk Kremlim simpatizējošas partijas.PILNĪGI NEPAREIZI BIJA ATSTĀT VALSTĪ MILZĪGO SKAITU OKUPĒTĀJVALSTS PSRS PILSOŅUS UN NO TIEM VEIDOT LATVIJAI NAIDĪGAS, PRETVALSTISKAS PARTIJAS!. Tas bija pareizs lēmums stiprināt mūsu valsts iekšējo drošību, tostarp, referendumā nobalsojot par latviešu valodu kā vienīgo valsts valodu.TIKAI PSRS OKUPANTU SAGLABĀŠANA IZRAISĪJA ABSURDO REFERENDUMU NACIONĀLĀ VALSTĪ – LATVIJĀ LATVIEŠIEM PAR SAVU LATVIEŠU VALODU UN TĀLĀKO 4.MAIJA VARAS VALSTS NODEVĪBU – OKUPANTU NATURALIZĀCIJU BEZ PAMATTAUTAS PIEKRIŠANSAS!Tie visi ir bijuši NEpareizi lēmumi, kuri liek mums arī šodien elpot JOPROJĀM NEbrīvās un smagi izputinātās, izzagtās Latvijas gaisu

Mums ir ļoti daudz jāizdara, lai nostiprinātu valsts iekšējo drošību.KĀDA VALSTS IEKŠĒJĀ DROŠĪBA, JA VISOS LĪMEŅOS UN POSTEŅOS ATRODAS KREMĻA 5.KOLONNA VAI TAI KLAUSĪGI, SIMPATIZĒJOŠI SVEŠINIEKI LATVIJAS VALSTS UNIFORMĀS UN VADOŠOS AMATOS! Mums ir pilnībā jāapklusina visus “ekspertus” un politiķus, kuri vēl nesen ir guvuši finansiālu atbalstu no dažādiem Kremļa fondiem, bijuši ciešā sadarbībā ar Putina partiju vai “ar tankiem” centušies Latvijas valdībā dabūt iekšā Kremļa sadarbības partiju.ABSURDA, LIEKULĪGA TĒZE, JA “ar tankiem” kremļa partiju vadībā velkošais v. zatlers ŠIS TIPS PĒC TAM VADA Nacionālās drošības komisiju?! UN, jebkura tēze, kuru viņš izplata ir pilnībā JĀIGNORE, līdzīgi kā Atmodas laikā ignorēja tēzes, kuras izplatīja Interfronte!

11.marts 2022, 23:05
Kristaps

Mark, a tu neklausies. Kas gribēs, atradīs, kā un kur klausīties. Urrāpatriotisms un propaganda vienādi strādā abās pusēs. Nebūtu pļutins, citu atrastu. 

Ne jau putins, vai baidens tās spēlītes bīda. 

Bet tev, vergam, pilsonim, patrejotam, domāšana nav tik brīva un attīstīta, lai to saprastu.

24.marts 2022, 10:34
īpaši stulbs

Pilnībā piekrītu Kristapam.

30.marts 2022, 16:02
Jelena Sergejeva

Skolotāj... Tev neliekas smieklīgi, ka čomi no NA ar mani sarunājas krieviski, kaut gan es ļoti labi pārvaldu latviešu valodu? Viņi ļoti labi zin, ka esmu krieviete, kura perfekti zin latviešu valodu, bet...... Kāpēc es runāju latviski, bet atbild man krieviski? Un tagad nevajag ņuņņāt par valodas izzušanu. Paši vainīgi, ka daudziem tāds gēns. 

2.aprīlis 2022, 2:15
Arnis

Pilnīgi piekrītu Markam. jaunā hitlera propogandu mēs jau zinām no galvas. Protams, hitlera pielūdzejiem, ļoti vajag to dzirdēt katru vakaru. Tādi bija pirms 90 gadiem un ir arī tagad.

5.aprīlis 2022, 17:41
Jelena Sergejeva

Mark, Arni, bet jūs tak esat tādas ideoloģijas piekritēji. Vienam fašisms, otram komunisms. Bija Marks ar Engelsu, tagad Marks ar Arnisu. Puiši, nomierinieties, nebūs nekas, ko jūsu pārkarsētās galviņas sadomājušās. 

15.aprīlis 2022, 4:15
Anna Jansone

Krievijas izraisītais karš skaidri atklāja tās nacionalo ideoloģiju,ka Krievijai ka lielvalstij ir tiesības pakļaaut citas tautas bez ierunām. Un tādēļ jarēķinās ar to, ka šī ideoloģija tiek attiecinata uz višām bijušās pSRSpakļautām valstīm. Bez tam šo ideoloģiju apstiprina bijušo PSRS homo sovieticus, kas centāspaliktBaltijā, attieksme pret atjaunotāsneatkarīgās Latvijas pamatnācijas valsts valodu. Jebkurš neizglītots cilveks 30 gados spej iemācīties apkārt skanošo valodu, ja ir vēlme. Tāda pati attieksme pret tā saucamo Uvaras pieminekli. Ir vienkārši nevēlēsanas rēķinaties ar vēstures faktiem, ka PSRS armija piespiedu kārtā nodibināja Baltija savu varu ar vietējo iznīcināsanu unto tauta nespēj aizmirst. Katra gada 9.maijs atgādina komunistiskās ideoloģijas varas izpausmi. Nesaptotu kāpēc tādas bailes šo monstru demontet un aizvakt no pilsētas centra. Igaunija savu Aļosu aizvaca, homo sovieticus patrakoja un noklusa. Bet mēs kā neatkarības sakumā visu varu nododam izbijušai kompartijai, VDK un citai nomenklatūrai, kura nerēķinās ar sabieddrības vairakuma viedokli.

15.aprīlis 2022, 17:57
Jelena Sergejeva

Anna... 100% piekrītu, bet igauņiem nebija līgums ar rašņu, par pieminekļu un apbedījāmu vietu aizsardzību. Toties Latvijai tāds ir. Tas nekas, ka mūsu izsūtīto piemiņas zīmes Krievijas vara ir novākuši. Tā, kā to monstru mierīgi var demontēt. Nebūs kur vecajiem un mazgadīgajiem alkāniem tusēt. 

16.aprīlis 2022, 1:01

Tavs ziņojums

 
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 17:42

Jaunākās diskusijas