Pārdomas par Karu un ap to.

Jelena Sergejeva

Skolotājam... Kā Tev šķiet, kādas tautības Latvijā sabrauca pēc okupācijas? Paskaties pēc sejas. Vārds un uzvārds it kā krievisks, bet pēc izskata tāda Ina vien ir. Toreiz Latvijā sabrauca visa padomija. Krievi te pilnīgi nav vainīgi. Tad jau vajag kā Ādolfam, atstāt tikai vienu nāciju un punkts. Manā miestā dzīvo kādi 30 tadžiki, viņi paši staigā meklējot darbu par kapeikām. Nu nav tā kā Ziemeļkorejā un cerams, ka vismaz es to nepiedzīvošu. 

27.jūlijs 2022, 8:51
Daina Bajore

CĒLONIS

29.jūlijs 2022, 21:25
Daina Bajore

VISAM IR CĒLONIS

29.jūlijs 2022, 21:30
Daina Bajore

CĒLONIS UN SEKAS

29.jūlijs 2022, 21:32
Daina Bajore

LABA, PAREIZA  MOTIVĀCIJA. (LABI DARBI PAR LABU VISĀM DZĪVĀM BŪTNĒM VISĀ PASAULĒ PAR LABU.(JA ZIN(TEORIJA) UN DARA DZĪVĒ(PRAKSĒ)LABO)....LABS CĒLONIS, LABA PAREIZA MOTIVĀCIJA , TAD BŪS LABAS SEKAS.   CĒLONIS, MOTIVĀCIJA  LABA,  SEKAS LABAS IR, BŪS.        BET JA DIEMŽĒL OTRĀDI, TAD SLIKTI.

29.jūlijs 2022, 22:15
Daina Bajore

CĒLONIS UN SEKAS

29.jūlijs 2022, 22:17
Daina Bajore

VISAM BIJA CĒLONIS. CĒLONIS RADĪJA SEKAS JEB TAS PATS: NO CĒLOŅA RADĀS VĒLĀK SEKAS............. IR CĒLONIS, TAD BŪS SEKAS. NAV CĒLONIS, TAD NEBŪS SEKAS. LOĢIKA.

29.jūlijs 2022, 22:23
DŽA

Bajore, lēkme sākās? Tak izsauc sanitāru. 

30.jūlijs 2022, 10:29
Jelena Sergejeva

Daina... Šitas bija labs, ja var, tad vēl mazlietiņ mierīgāk. Es pati agrāk strādāju Ikea. Neieteiktu no tā ražortāja vispār kaut ko pirkt,vismaz to ko taisa Latvijā. Pieredze jau ir ar viņu kvalitāti. 

 

 

 

6.augusts 2022, 6:15
ina

Ja, Jelena, sabrauca gan, un tu tataru mongolu aborta atlieka ari ieradies, tavs mulis to skaidri pasaka, un vari te list  uz  vedera vai celuem. okupantu pabira vien tu esi un paliksi. Un tava tauta ari no tadas morales kroples atteiksies. Ta ari beigsi savu dzivi nwvienam nevajadziga smirdiga draza  - bez dzimtenes, bez tautas,  smirdigs mesls

11.augusts 2022, 15:51
Jelena Sergejeva

Kas ta nu šmara, šodien jau ceturtdiena, vēl joprojām nevari atiet? Tad jau brīvdienas būs vispār norakstītas. 

11.augusts 2022, 18:18
ina

Katrs jau par to, kas tuvaks - tu, okupantu pabira,  par atiesanu ha ha ha - tev sen jau ka bija laiks...

12.augusts 2022, 11:44
DŽA

ina, politura vai stiklu tīrītājs? Kas tev labāk tīk? Pat izvēlēties tev grūti- viss tik garšīgs, tik garšīgs  :)))

13.augusts 2022, 14:06
Jelena Sergejeva

Inočka pat žurku indi izmauks, galvenais, lai ir spirts piejaukts. Žurkulēns ir un paliek žūrcēns, lai kā negribētos augstāk par pagrabu tikt. 

13.augusts 2022, 19:52
Aleksandrs78

AB Skolotajs

Lakmusa papīra tipa jaut. abām strīdniecēm Inai un Jeļenai : Sakiet lūdzu, vai 4.maija Latvija ir atjaunota brīvā latviešu valsts, jeb tā ir atpalikušās barbaru psrs pārkrievotā kolonija? Un vai īstas taisnības un neviltotas demokrātijas vārdā ir jāpārskata pilsonības saraksti visiem prettiesiski izveidotajiem jaunpilsoņiem un vai pilsoņiem valdībai ir jāpieprasa beidzot to veikt?  Vai pēc militārās okupācijas izbeigšanas dekolonizācija ir jāveic un vai tas ir aktuāli arī šodien?      

-----------------------------------------------------------

Pardon, cienijamās atrīdnieces, es tomēr lūdzu nemukt un dot precīzas atbildes uz tik vienkāeršiem, bet jūsu patieso nostāju izgaismojošiem jaut'ājumiem?!

14.augusts 2022, 11:43
Aleksandrs78

Pardon, kļūda - strīdnieces

14.augusts 2022, 11:44
Jelena Sergejeva

Skolotāj... Skatoties, ko Tu domā ar dekonolizāciju. Es pilsonību dabūju automātiski, jo mani vecāki un viņu vecāki jau bija Latvijas pilsoņi. Man negribas atkārtoties, bet pilsonību jāatņem tādiem kā Ina, Ždanoka, Pliners utt. Šādi mēsli ir jārepatriē uz viņu mīļo dzimteni,pat labāk neizteikšos uz kuru. 

 

18.augusts 2022, 1:49
Aleksandrs Polakovs

Es ticu ka Krievija drīz noliks pie vietas visus nacistus Ukrainā,un iedzīvotāji varēs runāt kādā valodā viņi vēlās, ja viņi nosauc ielas Banderas vārdā ,tad vis skaidrs ar šo valsti

18.augusts 2022, 23:47
Aleksandrs78

Paldies par atbildi J.Sergejevnai, bet kāpēc "nacionāli pareizā" Ina joprojām nespēj atbild'ēt uz tik vienk.jautājumiem? Jeb A.Poļakovs ir Inas otrs segvārds?

19.augusts 2022, 14:19
Aleksandrs78

Tikko atradu šo tekstu LV portālā, ko teiksiet par šo pilsoņu aicinājumu?

Viss pareizi, bet...
 13:58, 19. augusts 2022
Risinājums 15:00, 18. augusts 2022 Starp citu lieliska iespēja sākt risināt lielkrievu fašistu problēmu. Nekādi aresti, naudas sodi. Izlīdi pasmirdēt, nekavējoties anulēt pilsonību, jebkādas uzturēšanas atļaujas un marš ārā uz Krieviju! Izvilkies ar Gejorģija lenteni, Z svastiku, krievijas trikoloru vai tamlīdzīgiem fašistu simboliem – ārā uz krieviju! Mēs pārāk ilgi esam auklējušies ar lielkrievu fašistiem līdz esam nonākuši pie reāla apdraudējuma paši sev. Nedrīkst turpināt jēlā Kariņa un jēlās Vienotības ļurbāšanos. —————————- Pareizi, bet kas to darīs, ja esam pieļāvuši izdzīt pusmiljonu letiņu ārzemēs un bez tiesiskuma, bez referenduma naturalizētos okupantus sabāzt visur svarīgos amatos armijā, policijā un valdībā, Saeimā? Visas psrs okupantu pilsonības ir anulējamas un visi to saņēmušie ir pārbaudāmi caur DD kontroli.Tikai ar visu m’ūsu īsto pilsoņu atbalstu un ar draugu-ārzemju politisko spēku palīdzību to varam veikt! Un šis krievu kremļa bandas karš viņu brāļu zemē Ukrainā ir devis laiku un iespējas to nekavējoties mums uzsākt!E.P.

19.augusts 2022, 14:25

Tavs ziņojums

 
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 17:17

Jaunākās diskusijas