Dzīvojam Latvijā, bet skatamies Krieviju.

Gilberts Mats

šodien paskastītē iemesta Baltcom reklāmas lapiņa. No 85+ populārākajiem kanāliem, ko piedāvā TV pakalpojumu sniedzējs, Baltcom izceļ Krievijas televīzijas kanālus un puslīdz "latvejisko", krievu valodā raidošo - 3plus. Pirmais, kā pats svarīgākais iet - "Россия-РТР", joprojām Latvijā aizliegtais. Baltcom reklamē aizliegtu TV kanālu, viņu aizliedza par naida kurināšanu, aicinājumiem uz vardarbību un militāra konflikta izraisīšanu. Ak jā, pie aizliegtā kanāla logo baltkomisti pielikuši divas mazas zvaigznītes, tipa : būs pieejams pēc 15.februāra. Būtu, vismaz, kādu populāri izglītojošu kanālu izcēluši vai bērnu auditorijai domātu, tak nē, Latvijas tautai pirmajā vietā atrodas rašentv. 1

4.februāris 2022, 17:11
Richs

Problēma ir tajā, ka mūsu pārkrievotajā valstī ir milzīgs lērums ar lumpeņiem, tipa dzintis, anrej kiwi un tamlīdzīgiem bidlām, viņu pieprasījums arī veido šo kanālu peļņu. Krievijā, ''super pareizajā'', taču nav neviena tamlīdzīga kanāla, kas translētu valstij nelabvēlīgu saturu.

5.februāris 2022, 0:47
Jelena Sergejeva

Pareizi jau Tu saki, bet alternatīvu kanālu nav. Es tak neskatīšos Lietuvas, vai Igaunijas kanālus, kuri ne ar ko satura ziņā neatšķiras no LTV. Tad labāk pirātiskos torentus. Ja gribu noskatīties kādu nhl spēli, tad xyi, bet bimbambolu mauc pa visiem kanāliem. Pat tv3 svētdienās NBA spēles rāda. Kur tad skatīties to nīsto hokeju... PAREIZI, Krievijai ir daudz sporta kanālu visām gaumēm. Un šeit es nerunāju tikai par sportu, bet arī par izklaidi. LTV cauru dienu mauc lesbiešu "Mīlas viesulis" utt.Es tad labāk skatos Krievijas TV. Tur vismaz ir izvēle. 

5.februāris 2022, 7:33
Laimonis Andiņš

Latvijas kanali ir neinteresanti.Tuksa politiska plapasana plapasanas del.Visos Latvijas kanalos raida gandriz vienu un to pasu.Tapec es latvietis skatos daudzvedigus Krievijas kanalus Domasnij,1+2.Ari muziku klausos krievu.Latviesiem vajs vai nekads gzrigais saturs.

5.februāris 2022, 8:18
Kaspars

LV TV - nepārtraukti varas meli, politika, veci seriālu atkārtojumi, nav te ko skatīties!

5.februāris 2022, 12:25
īpaši stulbs

Tieši tā, Jeļena! Krievijas kanāli jāskatās, lai varētu iegūt savu personisko priekšstatu kaut vai par globālajiem politiskajiem procesiem. Nekaunos no tā, ka krievu valodu saprotu nesalīdzināmi labāk kā angļu, toties brīnos par tiem jaunajiem cilvēkiem, kuri, zinādami angļu, saprast krievu valodu uzskata par pazemojumu. Pie tam krievi nepopularizē genderismu, pederastiju un homoseksualitāti, kas prevalē Rietumu kulturā un man personīgi, skatoties viņu pēdējā laika  radītos seriālus, izraisa vemšanai līdzīgus refleksus.  Turklāt pilnībā sagroza vēsturi - rāda, ka viduslaiku Anglijas karaļa galmā puse ir nēģeri utt. :DDD Vai man sīkāk jāpaskaidro, paši ziniet. Iepriekš teiktais gan nenozīmē to, ka manā ieskatā mūsdienu Krievija būtu labāka par ASV, Ķīnu vai ES. Visi viņi, velni tādi, aicina vakcinēties.

 

5.februāris 2022, 14:49
Dzēsts lietotājs
Dzēsts lietotājs

Labak krievu kanalus, neka shito pederastimu, ko baro gejropas mesli, bet tadiem mizalam ka bezobaina betsija aka liiku pisejs, gayricki pederasti, laimmoni, plikdirssi - zaiggot

5.februāris 2022, 19:19
Dzidra Laugale

kāds skaists koncerts  Ļeva Ļešcenko 80 gadu jubilejā  tajā zālē kur Maskavā  svinēja R Paula jubileju  vienkārši brīnišaķīgi  vai Latvijās televizijai ir pa spēkam iizveidot  tādus koncertus esam tikai visu nolikt ko citi raida ar visādiem ieganstiem 

6.februāris 2022, 16:15
Elisa Meijere

es nemaz nepirktu Baltcom bez krievu kanāliem, kam man sentimentālie vācu seriāli!. un vietējo aferistu viedokļi. Pa LTV jau gandrīz nav ko skatīties. Un LV ir daudz krievu un vecākās paaudzes latviešu, kas bez mūsu "zilo" naidpilnās antikrievu propogandas vēlas paklausīties ar pretēju viedokli. Vai tad demokrātiskā valstī nav atļauts uzklausit vairākus viedokļus un plašāku info, kādu pasniedz mūsu nozombētie mēdiji. Man krievu tauta nav ienaidnieks , viņiem ir intersanti šovi, filmas, un daudz citu raidījumu, koncerti. Labs humors, kāds latviešiem tikai paretam. Mani var saukt vienalga kādiem vārdiem, bet vispusīgs izglītots cilvēks nenolaidīsies līdz aklam naidam, visās savās likstās vainojot krievus. 

6.februāris 2022, 18:01
Jelena Sergejeva

Elisa, re kā sanāk vāciešiem pie visa vainīgi bija žīdi, latviešiem krievi un otrādi. 

7.februāris 2022, 14:36
Mela

Grūti jūsu paaudzei, ka neprotat angļu valodu. Es labāk Netflixu skatos.

9.februāris 2022, 14:17
Ligita Zīrapa

Vismaz viens kanāls gudrs. Raida lai ir ko skatīties. Vismaz krievu kanāli interesanti un neko pretrunisku neredzu. var skatīties ko gribu neviss kad ieslēdz Lv kanālus tad meklē un nevari saprast ko skatīties jo pilnīgi nekā interesanta nav. Bet pa krievijas kanāliem koncerti, filmas dažādas, seriāli utt. Nu pilnīgi viss. Starpcitu arī ziņas interesantas. Un vispār nekad neesmu dzirdējusi ka runā ko sliktu par Lv. Par to Netfliks. Nu tur arī nekā interesanta nav

9.februāris 2022, 15:03
īpaši stulbs

Turpretīm daži dzīvo Latvijā, bet skatās uz Ameriku. :)

9.februāris 2022, 15:30
Mela

Netflix nav tikai Amerika, viņi pielāgojās mērķa tirgum reģionā. Piemēram, Eiropai ir dažādas Eiropas valstu jaunās filmas un seriāli. Var izvēlēties citas valodas, to starp video oriģinālo attiecīgās Eiropas valsts valodu.

Ligita, tā jau ir gaumes lieta.

Bez tam, no LV pārraidēm interesantas pie mums ir tās, kas par vietējo dabu un kultūru. Diemžēl nav pietikoši daudz.

9.februāris 2022, 15:41 (9.februāris 2022, 15:41 - labots)
īpaši stulbs

Piekrītu Melai. Par dabu, kultūru un cilvēku hobijiem, vaļaspriekiem, ir LTV labas pārraides.

9.februāris 2022, 19:16
Beatrise Ezera

Tā Jeļena Sergejeva ir apriebusies.

9.februāris 2022, 23:04
Jelena Sergejeva

Cien. BEATRISE, pat nezinu vai tagad man būtu jābūt pagodinātai, vai otrādi. Kā tad  es jums ieriebu, pat Jūs parasti nekomentējot? Tas, ka Jums reizēm jumts aizbrauc, es nevienu reizi neesmu komentējusi.

11.februāris 2022, 1:29 (11.februāris 2022, 1:30 - labots)
Libertariertis

PERSONISKI ES NESKATOS NEKĀDU  TV  ---

BET ES LIKTU 3-5  REIZES   SMIRDOŠĀ  ŪDENĪ SLĪCINĀT  TIKAI  PAR  ŠĪ  RAKSTA  VIRSRAKSTU  TĀ  AUTORU

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

NR1  par   daudzskaili   un ''MĒSošanu'' --  moralo kropli kas uzdrīkswtas SAVU MORĀLO KROPLUMU PIERAKSTĪT   VISIEM   SLĪCINĀT SMIRDOŠA ŪDENĪ ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

NR2    par ideju ko  morali kroplā cūka  sludina  --APTUNVENS MESEDZš TĀDS-  ''   -- es zinu ka sevi cienošam cilvēkam   GALAktikā PIENA CEĻŠ   nav lieklāka  pazemojuma kā savu dveseli  turēt savažotu dēļ ģeogrāfijas  -- tāpēc es VALSTSVALODĪGS LOPS  un  kretīns  uzskatu totalitāru sektu  -'' poļitorgaņizaciju LV''   par    kosmasa pastāvēšanas  PAMATU  --UN kviecošas cūkas balsī  PIEPRASU visām būtnēn visā galaktikā  skatīties MANU   ''zombojaškiku''  un pat  bordeļa tumša gala plamckas priekšā izskaidroties  tikai latviski ''------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------NR3   par  STULBU UN NETAISNĪGU vemšanu  uz  visu krievisko  -pat uz kirilicu  --  lielas klultūrvalodas ALFABETU--   UZ  ANO  VIENU NO OFICIĀLAJĀM VALODĀM  --bagatīgu un  jaudīgu valoda  kurā  tulkots   praktiski viss cilveces vērtīgais kultūras un zinātnes mantojums ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 

 NR4    NR5  

11.februāris 2022, 4:12
Jelena Sergejeva

Libertarieti, (tādu pat grūti izrunāt, kur nu vēl uzrakstīt) nav gadījumā Ekarij - Mārča skola pareizrakstībā? Neņem ļaunā, bet lasot acis asiņo. 

11.februāris 2022, 10:32
DŽA

Jelena Sergejeva, Jūs esat vājprātā stulbs radījums. Bet citādi jau viss ok.

11.februāris 2022, 21:29

Tavs ziņojums

 
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 3:55

Jaunākās diskusijas