Antivakcer, kas Tu esi? Tavs psiholoģiskais portrets.

Dzēsts lietotājs
Dzēsts lietotājs

tu gaili Richs atp!sies ar saviem murgiem un nejauc secību.Tev vārds tiks dots 8.martā.

 

4.janvāris 2022, 23:52 (5.janvāris 2022, 0:30 - labots)
Sarmite Nikitina

Nu, ka tev patīk kaut ko dirsā iebāzt,tas jau zināms sen.Bet ka tik traki jau ir,ka brūnā viela saspiesta galvā,tiešām traģiski.

6.janvāris 2022, 21:56
Bezkompromisa Tiesiskums

Atkal orvelistu raksts. Tieši vakcerus taču sauc par covidiotiem, covidfašistiem, covid histēriķiem

7.janvāris 2022, 16:24
Jelena Sergejeva

Bezkompromisam piekrītu, jo tālāk, jo trakāk,vakcīna pilnīgi ne no kā nepasargā. Varat kaut 50 devas samaukt. Lasot komentārus, tāda sajūta, ka Mārcis slepeni atgriezies,bet tagad viņš ir Ekarijs. 

7.janvāris 2022, 16:54
Vitalij Nartish

Jelena Sergejeva-Vini visi esot braali,ar alus dzeeraju ieskaitot!!!!!!

7.janvāris 2022, 20:07
Jelena Sergejeva

Šeit tiešām neraksta Mārcis ar citu segvārdu? Vienīgi pārāk gramatiski, bet teksti vietām uzpeld. 

9.janvāris 2022, 3:09
Sarmite Nikitina

Mārcis tas nav,tas ir cits idiots.Mārcis laikam ir nostrostēts.Vai arī psihenē sēž.

9.janvāris 2022, 12:23
Dzēsts lietotājs
Dzēsts lietotājs

Tas Bezkompromisa tiesiskums, saprotu, ka tev vārds "Orvels", ir lamuvārds. Bet tas pamuļķiem ir tikai normāli:)

12.janvāris 2022, 22:30
Sarmite Nikitina

Beidzot, atzini ka esi pamuļķis?

20.janvāris 2022, 20:59
Dzēsts lietotājs
Dzēsts lietotājs

Sarmite Nikitina, es zinu to, ka esmu tev sirsniņā ieķēries.  Bet tu man esi absolūti vienaldzīga. Pieņem to kā ir un dzīvo tālāk. Redz, man patīk gudras sievietes...un smukas. Smukas un gudras. Par tavu izskatu neko teikt nevaru, jo redzējis tevi neesmu. Bet, par tavām saprāta spējām gan varu teikt- stipri ierobežotas. Un stulbums ir neglīts. 

20.janvāris 2022, 21:59
Jelena Sergejeva

Vispār man arī patīk smuki vīrieši, bet spriežot pēc bildes, tu varētu būt izmisuma stāvoklī. Pietiek apdirst sievietes, kuras tu pat nepazīsti. 

23.janvāris 2022, 10:22
Jelena Sergejeva

Andrīt, uzraksti normāli, lai var saprast, savādāk iznāk, ka tu pats tikai uzjautrinies. Kas ir eeza un betsija??? 

23.janvāris 2022, 13:32
Māriņa

Andrjuša, pamatizglītības absolvent, tev gadījumā nav tāds radinieks kā Ekarij Mārcis?

23.janvāris 2022, 22:29
JO Lanta

Jautājums teksta autoram - kādā sakarā cilvēkam bez aizdomām uz garīgās veselības problēmām būtu nepieciešama kvalificētu psihiatru konsīlija izsniegta izziņa??? Kāda diagnoze norādīta?

27.janvāris 2022, 23:52
Māriņa

Tiem tumsoņām, kas noliedz vakcinēšanos un musina tautu ar savām idiotiskajām atrunām, derētu mazliet vairāk papētīt vispārzināmus faktus par šo tēmu. Kā labu piemēru var minēt situāciju ar 1768. gada carisko Krieviju, kad plosījās baku epidēmija, un tādi paši tumsoņas un neizglītoti krievi kategoriski atteicās potēties. Nonāca pat līdz tam, ka Katrīna II demonstratīvi sapotējās pati un veica to arī savam 14 gadīgajam dēlam Pavlam Petrovičam. Tas nostrādāja, un, kā redzam, krievu šobrīd ir ap 150 miljoniem :) Ko jūs teiktu par tā laika vakcīnām? Jautājums retorisks.

https://rg.ru/2020/05/28/pochemu-ekaterina-ii-pervoj-v-rossii-sdelala-sebe-i-synu-privivku-ot-ospy.html

28.janvāris 2022, 19:19 (29.janvāris 2022, 0:17 - labots)
Haralds

 Aivar,ta sauktā autora vārds  ir nomīzies  pidarass 

28.janvāris 2022, 20:17
Tenis Ritenis

Māriņa, Mendeļejevs 20. gs. sākumā bija matemātiski aprēķinājis, ka Krievijā dzīvos 400 miljoni. Bet paši krievi ar savām revolūcijām to visu sadirsa un tagad realitātē Krievijā ir zem 100 miljoniem.

28.janvāris 2022, 23:01
Māriņa

Tenis Ritenis >>> To, cik viņu ir patiesībā, laikam nezina neviens, jo tur viss tiek slēpts, cenzēts un melots. Es vadījos pēc pieejamajiem datiem, taču ne par to bija mans komentārs.

Mani vairāk satrauc nenormālie, kas šeit novēl visiem, kas vakcinējušies - nāvi, uzšķērst vēderus, sašķaidīt ar veseri u.t.t. Viens plānprātiņš jau divas nedēļas pielipis nabaga Rītiņam, apsūkājot to tēmu katrā komentārā un atklāti vēlot viņam nāvi. Atradis vienu vecu un slimu cilvēku, lai uz tā rēķina spekulētu ar savu tumsonību un agresiju. Otrs debiliķis, ar aizliegtu nacistu simboliku savā avatarā, draud visus apsist, sakropļot un iznīcināt. Viņi gāna visu valsti, tās iekārtu un regulāri pazemo visus komentētājus, kas tādi nav un nevienu neaiztiek.

29.janvāris 2022, 0:34
Roberts

Slims emigrantu izdzimtenis, bēdzis no Latvijas, lai izvairītos no kriminālatbildības par mirušā tēva līķa apgānīšanu

tagad tempj mīzeļus, cerībā izskalot mo nāsīm un atmiņas miroņa smaku

29.janvāris 2022, 17:07
Richs

Atslābsti, narik kiwi, tavu viedokli šeit neviens negrib zināt. Labāk padomā, kā risināsi tās grūtības, kas tevi sagaida.

29.janvāris 2022, 19:00

Tavs ziņojums

 
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 10:49

Jaunākās diskusijas