Mēdiji

Aivars

PAR “NEATKARĪGAJIEM” SABIEDRISKAJIEM MEDIJIEM

Nesen mērenu vētru sacēla dažu “nacionālu” Saeimas depīšu izteiktie iebildumi pret to, ka valsts finansētie plašsazinas līdzekļi notikumus pasaulē un, tai skaitā, uz Baltkrievijas un Polijas robežas atspoguļo nevis no Latvijas interešu viedokļa, bet gan izejot no šo nožēlojamo parazītu – pasaules klaidoņu – interesēm, aizstāvot viņiem it kā piemītošās tiesības prasīt patvērumu ES teritorijā. Mēdiju pārstāvji, protams, momentā noreaģēja ar spalgiem protestiem – kas ir devis atļauju iejaukties viņu “neatkarīgajā” politikā un uztiept šiem savu gribu, kā pasniegt skatījumu uz problēmām Latvijā un pasaulē? Demokrātiskā valstī tas esot galīgi nepieņemami, viņi vērsīšoties Eiropas struktūrās, un tad viņu pāridarītāji gan redzēšot velnu…

Mēs, protams, labi zinām, ka nekādas neatkarības mūsu žurnaļugām nekad nav bijis, jau gadu desmitiem šie nožēlojamie radījumi kalpo cionistu-masonu-pederastu mafijai, ko komandē bēdīgi slavenais žīdu miljardieris Soross un viņam līdzīgi darboņi. Tieši viņi ir tie, kas nosaka, kā jāraksta un jārunā mūsu tautas smadzeņu skalotājiem. Un viņu, un nekā cita priekšā tad šīs pērkamās dvēseles arī atskaitās. Ne jau tikai Latvijā, praktiski visā pasaulē (nerunāsim šoreiz par Āfrikas tuksnešiem un Brazīlijas mūžamežiem) situācija ir analoga. Godīgu, patriotisku, savu tautu un Tēvzemi mīlošu žurnālistu gaišā dienas laikā ar uguni ir problēmas atrast. Ja nu tāds tomēr kaut kur uzrodas, skaidrāks par skaidru, ka lielās, bagātās kompānijās tam nekad darbu neatrast… Normāli tāds cilvēks nemūžam nedzīvos, lai cik talantīgs būdams, labākajā gadījumā vilks nožēlojamu eksistenci kādā sīktirāžas žurnāliņā vai mazpopulārā provinces televīzijā.

Tomēr ir arī pozitīvi piemēri pasaulē, kas liecina, ka šī kosmopolītisma-sorosisma hidra nebūt nav neuzvarama. Tā, piemēram, Polijā un Ungārijā valsts finansētie mēdiji praktiski ir pilnībā atbrīvojušies no “sorosītu mēra”, visi žurnaļugas, kas kritizēja varturus no kosmopolītisma pozīcijām, sekmīgi ir no tiem patriekti un tagad darbojas privātās struktūrās, protams, joprojām saņemot gan algu, gan uzdevumus no saviem vecajiem maizes devējiem. Kamēr pasaule pastāvēs sorosisma ideoloģija kā tāda, šiem gara kropļiem, skaidrs, ka bezdarbs nedraudēs….Toties minēto valstu iedzīvotājiem ir vismaz izvēles iespēja, ko lasīt un skatīties, kam uzticēties un kam nē…

Bet, kas notiek Latvijā, kā mēdz teikt vienā relatīvi populārā TV pārraidē? Latvijā, kā zināms, ir Saeimas iecelts uzraudzības orgāns – NEPLP, kuram it ka būtu jāraugās, lai saziņas līdzekļi tiešām būtu brīvi, neietekmējami, un tajos tiktu atspoguļoti pēc iespējas dažādāki viedokļi. Lieki teikt, ka šis veidojums savas funkcijas absolūti nepilda, tāpat kā, cita starpā, t.s. Regulators, kuram būtu jāseko, lai tarifi par valsts un pašvaldību sniegtajiem pakalpojumiem netiek noteikti pārmērīgi augsti, bet faktiski tas tikai mehāniski pārapstiprina visus tarifu plānus, ko viņam pakalpojumu sniedzēji “pagrūž priekšā”.  Lūk, tā arī NEPLP nesaskata neko nosodāmu faktā, ka visi saziņas līdzekļi ir nodoti Sorosa bandas rokās un pauž tikai tai vēlamu viedokli!  Un kāpēc gan lai šie iebilstu, ja arī paši ir tādas pat pārliecības ļaudis un kalpo vienam un tam pašam kungam? Mūsu depīši taču nav muļķi un neliks tādus uzraugus, kas darbosies pret viņu pašu izvērsto politiku, kas ir ļoti tīkama ES funkcionāriem, bet toties nāvējoša latviešu tautai !!!

Uz manu vēstuli NEPLP, kas bija publicēta arī DDD (skat. fronte.lv/2021/11/nebri...s-nodarbiba/), saņēmu atbildi, ka tā tiek pārsūtīta NEPLP meitas organizācijai SEPLP (t.s. Sabiedrisko plašsaziņas līdzekļu padomei), kura savukārt atbildēja, ka mediju redakcionālajā darbā tā nejaucoties, bet par visiem iespējamajiem pārkāpumiem lai es vēršoties NEPLP !!! Lūk, tā, loks ir noslēdzies, no Poncija nonākam atpakaļ pie Pilāta !!! Un ko gan citu varēja gaidīt, zinot, ka SEPLP vada tāds Jānis Siksnis – zvērināts sorosietis, bijušais Latvijas Radio šefs, kas nonāca šai amatā drīz pēc bēdīgi slavenā Kolāta nomaiņas. Vai tad vārna vārnai sāks kādreiz acis knābāt???

Bet, kā tad paliek ar mūsu t.s. “nacionālajiem” deputātiem, kas tika pieminēti raksta sākumā? Lūk, viena tāda “patriota” sniegtā intervija NRA, no kuras tagad palikusi vien internetversija, jo šī izdevuma maizes devējam Lembergam, kā zināms, tagad plāni klājas…  (https://neatkariga.nra.lv/intervijas/365307-edvins-snore-vai-kara-laika-mediji-drikst-publicet-visu-kas-ienak-prata?utm_source=newsletter&utm_medium=email&utm_campaign=neatkarigaSodien) Bēdīgi slavenā vieglas uzvedības dāmīte, viltusnacionāle Elitiņa Veidemanīte intervē Edvīniņu Šnorīti (interesanti, ka šis pseidopatriots izmetis no sava uzvārda mīksto “ņ”, laikam, lai nelīdzinātos sorosiskajai žurnālistei Ingai Šņorei, aizmirstot, ka līdzību nosaka ne tik daudz uzvārdi, cik politiskā darbība un stāja). Sākumā viņš braši ziņo, kā jau 2014.gadā esot pamanījis, ka Krievijas mēdiji uzbrūk Ukrainai un brīdinājis par to, bet mūsu mediji un arī NEPLP uz to neesot nekādi reaģējuši.  Drīz pēc tam sācies karš. Un tagad tas pats esot situācijā ar Baltkrieviju un Poliju.  Bet tad Elitiņa iebrauc galīgās auzās – sāk muldēt, ka nelegālo imigrantu mērķis esot sagraut ES !!! (It kā viņa nesaprastu, ka tieši ES dibināšana un robežu likvidēšana starp valstīm uztaisīja paradīzi visu tautu un rasu pasaules klaidoņiem! Ja ES pārstātu eksistēt, arī nenormālā tautu staigāšana izbeigtos.) Edvīniņš pret to neko neiebilst, arī acīmredzot dreb, lai ES neizjuktu, bet tad atklāti atzīstas, ka teju visi politiķi (tātad viņš pats arī) baidās no “melnā piar”, ko pār viņiem gāzīs sorosītu mēdiji, ja sāks tos kritizēt vai citādā veidā aiztikt. Tad viņš sāk stāstīt, ka vispār jau Latvijas Radio esot gana labs un interesants, atsevišķi (nebūtiski laikam – A.G.) trūkumi tikai tam esot… Tomēr politiķiem nedrīkstot aizliegt ik pa laikam medijus pakritizēt, ja tie dara ko nepareizu… tīri vai gandrīz uz ceļiem lūdzas, lai mediji viņam iedotu šādas tiesības…

Tad vēl Elitiņa jautā, kā Edvīniņš saprotas ar pašreizējo Iekšlietu ministri – okupanti-lezbieti M.Golubevu, uz ko “patriots” atbild, ka mēģinot ar viņu sadzīvot, jo ienaidnieks viņiem abiem esot viens !!! Tā, lūk, okupante-lezbiete viņam nav vis ienaidniece, bet sabiedrotā pret kaut kādu citu ienaidnieku! Kādu tad? Tak ne jau Putinu vai Lukašenko, jo Edvīniņš pats atzīst, ka Marusjai tie būtībā ir simpātiski…Tad jau laikam tie ir tie, kas grib sagraut ES (Putins un Lukašenko nē, viņiem tas nebūtu izdevīgi). Īstie Patrioti – aktīvie antisorosisti – lūk, kas ir ienaidnieks Elitiņai un Edvīniņam, lai pret tiem cīnītos, derēs gan lezba Golubeva, gan pidars Rinkevičs, ar tādiem ir jāprot sadzīvot koalīcijas stabilitātes vārdā.  Vēl viņš beigās ar gandarījumu atzīmē, ka Dombura pārraidē esot izdevies pārliecināt, ka neviens netaisoties atņemt medijiem viņu “neatkarību”, respektīvi tiesības kalpot Sorosa bandai. Un atvadās ar vārdiem, ka politiķim galvenais esot parādīt tautai, ka viņš ir cītīgi kalpojis tai visus 4 gadus, lai tā nemēģina sev atrast citus priekšstāvjus, bet pārvēl tos pašus – jau esošos!

Lūk, tautieši, nu jūs tagad saprotat, kam vajadzīgs bija viss šis teātris – parādīt tautai, ka “nacionālie” deputātini (iesalnieciņi, šnorītes, dombraviņas u.c.) cenšas no sirds, bet neko reāli nevarot izdarīt, jo jārūpējas, lai ES nesagrūtu un paši savus sūri grūti izcīnītos, siltos amatiņus nepazaudētu! Bet Sorosa banda – lai plosās medijos vien tālāk, kā jau daudzus gadu desmitus to dara! Un tauta gan jau viņu izmisīgās pūles novērtēs un ievēlēs šos atkal!

Kas būtu jādara Patiesi Nacionāli noskaņotam deputātam šajā situācijā? Nekavējoties jāsarauj visas saites ar sorosītiem un viņu atbalstītājiem Saeimā un ārpus tās! Jāpieprasa arī nekavējoties atlaist visus šīs bandas ielikteņus no valsts finansētajiem medijiem un tos uzraugošajām padomēm! Un,  ja pašiem spēku tam nepietiek, jāsauc tautu protestiem uz ielām, par spīti visiem “alfa”, “beta”, “gamma” un “omikrona” vīrusiem !!! Lūk, ja tauta būs pasīva, tad gan varēs ar tīru sirdsapziņu teikt – mēs darījām, ko varējām, bet jūs, tautieši, mums palīgā nenācāt, tāpēc nekas arī nesanāca… Bet izskatās gan, ka mūsu brašie “tautas aizstāvji” no tās pašas tautas dikti baidās…  Taču atkal jāatgādina veca patiesība – katrai tautai ir tādi priekšstāvji, kādus tā ir pelnījusi! Vai nākotnē kas mainīsies? Redzēsim… Pēc nepilna gada ir Saeimas vēlēšanas, kurās atkal laikam nebūs neviena Patiesi Nacionāla saraksta, par ko būtu vērts balsot Īstam Latvju Patriotam… Īsāk sakot – mūsu nākotne ir mūsu pašu rokās !!!

LATVIJU LATVIEŠIEM !!!

LATVIJU – BRĪVU NO SVEŠU VARU UN IDEOLOĢIJU IETEKMES !!!

CĪŅAI UN UZVARAI SVEIKS !!!

 

05.12.2021.                                                                             Aivars Gedroics

5.decembris 2021, 21:06
Dzēsts lietotājs
Dzēsts lietotājs

Peredastam Gedroicam atkal šķidrais piemetās:) Aivar, moš beidz dirsā pisties :)))

 

5.decembris 2021, 22:03
Aivars

Tu mani ar sevi jauc atkal !!! :)))

5.decembris 2021, 22:24
Dzēsts lietotājs
Dzēsts lietotājs

Dalbojob, šito sorosītu huiņu tak tu ieliki, jebšu ne? 

Skatos vēlreiz- Aivars Gedroics. Tātad, tu tomēr. Tā nu viš i- peredastiem sorosītiem ir smaga nesaturēšana:)))

5.decembris 2021, 22:43

Tavs ziņojums

 
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 0:43

Jaunākās diskusijas