Andris Kivičs laimējis VIKINGLOTTO

Jānis Bērziņš

Izskatās, ka Andris ticis pie lielas naudas. Dievs nav mazais bērns, jo dzīves pabērniem vienmēr veicas. Andža malacis. Ja nav noslēpums, kā terēsi piķi? #AndrisKivics

2.decembris 2021, 15:47
īpaši stulbs

Tas gan forši. Andrim jau daudz bērnu un nauda tiešām noderēs. Varēs arī dažu labu savu izticīgo fanu aplaimot.

2.decembris 2021, 16:54
Vērotājs

Tūlīt viņam uzradīsies daudz, ļoti daudz labu un patiesu draugu.

2.decembris 2021, 19:22
Elvisa18

Es zinu, ko pirmo viņš darītu, ja tiktu pie miljona! Viņš aizmuktu no savas 4. sievas Lienes. Kuram vecim gan patīk, ja viņa sieva izliek sevi publikas apskatei, rādot savas noļukušās, bālās  miesas melnās bumbierenēs.

3.decembris 2021, 11:20
josh

Cerams, ka tā ir taisnība. Varēs nomaksāt uzturlīdzekļu parādus, gan pats, gan tā balinātā šmara.

4.decembris 2021, 15:50
Vita

Nu, jā, jo Kivičš ir VikongLoto spēļu organizatoru valstī Norvēģijā... tur ļaudis bieži laimē...

8.decembris 2021, 21:36
Aigars Galbalins

blatņaks-ažiem kādreiz veicas kā aklai vistai grauds trāpās.novēlu pareizi iztērēt un gaidīt nākamo izlozi;)

10.decembris 2021, 11:20
Aigars Galbalins

dažiem ne āžiem

10.decembris 2021, 11:20
Vita

Es speciāli biju palūrējusi, kuras valsts iedzīvotāji visbiežāk laimē Vikingloto un jā, tie laimētāji ir spēļu Vikinloto mītnes vietnes iemītnieki.

Kas attiecas uz Kiviču, tur, lai laimētā nauda nestu svētību, 10 daļu vēlams noziedot pilnīgi svešiem cilvēkiem... no sirds noziedot... un tikai pēc tam domāt, kā to summu vislabāk izlietot, kur vai kā vislabāk ieguldīt.

p.s. man Liene arī simpatizē...

Veiksmi Jūsu ģimenītei!

11.decembris 2021, 21:59
īpaši stulbs

Jā, Vita! Lai Kivičs ziedo Magones virtuves remontam un motorzāģa iegādei.

13.decembris 2021, 10:30
Perle

Neko viņš nav vinnējis un dzīvē nekam neko neziedos. Alkāns ar Minhauzena fantāzijām. Tāpat kā viņa 4.sieva.

13.decembris 2021, 21:58
Sensidija Kalniņa

es arī novēru Andrim pareizi iztērēt un gaidīt nākamo izlozi! Labs:)

13.decembris 2021, 23:58
Dzimtis Dz

 Kur ir teikts, ka viņš ir laimējis, izņemot virsrakstu ? Kas par ... 

15.decembris 2021, 13:58
Vita

Da nav svarīgi... lai tērē, gadījumā, ja laimējis (un kāpēc gan ne) kā vien grib...

Lūk ko vēlējos ierakstīt. Sekoju Vikingloto izložu statistikai un re, šodien 15. dec. 21.g., ir četri laimētāji un VISI ČETRI laimētāji ir no Norvēģijas.

Nav jēgas tās biļetes pirkt latviešiem no Latvijas, jo varbūtība Latvijas iedzīvotājiem tur kaut ko laimēt ir nežēlīgi zema.

Tad jau labāk 1x - 2x mēnesī nopirkt EUROJACKPOT. Tur, tajā laimētāju statistikā, vismaz citu valstu iedzīvotāji ari laimē...

Norvēģi mums neļaus vinnēt. Visi normālie tak saprot, ka tās bumbiņas, kas izlec, ir magnetizētas (jau iepriekš izskaitļojot kuri cipari un kuru valstu iedzīvotājiem izkritīs).

15.decembris 2021, 22:44

Tavs ziņojums

 
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 5:24

Jaunākās diskusijas