Antivakceriem- nāksies vien vakcinēties.

Sandra Odgaard

Vacija tachu ir pietiekami augsti pabasti, dzivos uz pabalstiem, turklat bez mashinas Vacija droshvien ir kads bozits, lielaka dala cilveku tachu sabiedrisko transportu neizmanto. Es esmu bijusi pavisam nesen kopa ar smagiem Covid slimniekiem, padies dievam viss ir kartiba. Virusu es nenoliedzu, bet vakcineties nevelos

7.decembris 2021, 14:48
badžoo

Nepiedalos eksperimentālo medikamentu testēšanā !!! 

7.decembris 2021, 18:38
Dzēsts lietotājs
Dzēsts lietotājs

badzoo, vari dirst, cik vēlies, bet tu, idiota gabal, dabūsi vakcinēties. 

7.decembris 2021, 20:12
Dzintis

tev dzērāj ir smagi uz sirds,jo citi pideri tevi atstumj?.Tā ir ,ka tikai vienīgais ko spēj un tas ir ''zelta lietutiņu'' uztaisīt,tāpēc savas savakcinētās dusmas izgāz?.Saprati,ka lohanulsja ar to duršanu,jo muļķos vien paliki!!!!

8.decembris 2021, 21:18
Leons

Vilcienos gala stacijās to varētu izdarīt. Rīgā , Jūrmalā. Vilciena vagonos bezmasku pajoliņus izsēdināt personības noskaidrošanai un  administratīvā soda uzlikšanai. Tas būtu lētāk, nekā  katru dienu apglabāt 15 mirušos no Covid-19.

10.decembris 2021, 13:56
Dzintis

no vēža mirst apkārt  kā mušas no dihlofosa,bet te 15 dienā no 2000 000 iedzīvotāju !No AIDS miruši 39 miljoni un 100 miljoni nolemti 100% nāvei,bet vakcīnas neviens pat nemēģina izstrādāt.AIDS plosās kopš 1982 gada un visiem Geitsiem pojebatj .Gadā mirst ap 30 000 cilvēku Latvijā .Piedodiet ,bet,ja pat tas ir taisnība 15 cilvēku,tad tas ir bēdīgi un ari smieklīgs cipars.

10.decembris 2021, 19:07
badžoo

Tu Beerdrinker esi vai nu naivs, vai stulbs. Es neesmu šīs valsts patriots ne likumpakausīgs pilsonis. Tā ka priekš manis nelegālo darba vietu pietiks. Piedevām bez vakcinēšanās un nodokļiem. Paldies Dievam šadu darbu Latvijā joprojām netrūks. Prozīt, un nav ko grozīt!

10.decembris 2021, 19:45 (10.decembris 2021, 20:16 - labots)
Dzēsts lietotājs
Dzēsts lietotājs

Tev, badzoo, būs jaukas vecumdienas...bez pensijas.

 

10.decembris 2021, 21:03
Dzintis

tu esi reti glups piders ,kurš ir sadurts,bet  kāpēc staigā suņa uzpurnī izskaidrot nevari.Uzvelc udenslīdēja masku un elpo caur balonu

11.decembris 2021, 6:04
Baiba Lapsa- Frīdemane

personigi es uzskatu ,kad ir javakcinejas un obligati,iznemumi nevar but,mes esam atbildigi par saviem lidzcilvekiem

11.decembris 2021, 10:38
Sandra Harmonija

Par vāciju pateica tā - Vācijā esot 800 milj. iedzīvotāji - značit pa daudz - vakcinējieties, 2030.gadā būs 25 milj.    

11.decembris 2021, 13:55
Modris Striķis

saulīte andris kur tāds idiots radās.Bezsakars.

11.decembris 2021, 19:02
Irena_ieva

Trolis iedirsa un izdzēšās,tātad baidās:)))) Staigā trolli ar masku,žlurgājies kaut katru nedēļu un katru dienu taisi tos testus,bet liec ,mieru veseliem normāliem cilvēkiem!!!

13.februāris 2022, 11:39
DŽA

Irena, tu neesi ne vesela, ne normāla. 

13.februāris 2022, 12:02
īpaši stulbs

Irena - vox populi.

13.februāris 2022, 17:59
Jelena Sergejeva

Dža, bet tu esi vēl debilāks. Gribēju rakstīt stulbāks, bet tas būtu apvainojums "īpaši  stulbs". Tu esi vecs sakārnējis  čmošnikjs, kuram pat sieva nedod un savas impotences dēļ, tu tagad  uz sievietēm izkārnies. Fui, fui, fui.!

19.februāris 2022, 2:53
DŽA

Jelenai, bez apbrīnojamā intelekta, piemīt arī skaista valoda :)

19.februāris 2022, 12:11
Richs

Ar Jelenu viss būtu kārtībā, ja viņa nelaizītu tādiem stulbeņiem kā dzintis, kiwi un līdzīgiem plānprātiņiem.

19.februāris 2022, 22:35
Jelena Sergejeva

Ričiņ, Tev par nožēlu, es atšķirībā no tevis nevienam(ai) nelaizu. Es vienkārši saku to, ko domāju, ja nepatīk, tā ir cita runa. Nevajag savu viedokli spītīgi uzbāzt pārējiem pie tam apsaukāties. 

20.februāris 2022, 1:04
Richs

Kā tad saukt to, ka tu regulāri piebalso diviem lielākajiem šo komentāru izdimteņiem? Absolūtiem bezmorāles, divkosīgiem un zemiskiem ļurbām.

Nevajag viedokli uzbāzt? Un kāpēc tad tu uzbāz visiem savu antivaksera viedokli? Tas arī nevienu neinteresē. Jocīgi, bet agresīvākie viedokļa paudēji ir tieši antivakseri. Neveiksminieki, kas padirsuši darbu un ieslīguši parādos dēļ savas tumsonības un agresīvās dabas.

21.februāris 2022, 21:53

Tavs ziņojums

 
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 12:06

Jaunākās diskusijas