Antivakceriem- nāksies vien vakcinēties.

Dzēsts lietotājs
Dzēsts lietotājs

Šorīt aizbraucu uz darbu, septiņos no rīta aš. Kunde- hast du impfung? Teicu- pirmā BionTech vakcīna, otrā parīt. Viņš- tad brauc mājās. Es tevi pie darba nelaidīšu. Vai nu corona sertifikāts, jebšu katru dienu ātrais tests. Vācijā, no šodienas, savādāk vairs nevar. Vācijā vairs nevar nevakcinētie strādāt. No šodienas! Ja neesi vakcinēts, tad katru rītu ātrā testa rezultātu. Sabiedriskajā transportā arī- Corona sertifikāts, savādāk nekādi. Tas no šodienas Vācijā sākās. 

Tiem antivakceriem, kuri vaimanā, ka Latvijā ir genocīds, fašisms, totalitārisms un viss pārējais. Vācija Latviju pārspēj. 

24.novembris 2021, 11:28
Dzēsts lietotājs
Dzēsts lietotājs

Un, vispār, tas ir pareizi! Nevēlies vakcinēties- nestrādāsi:) nebūs vairs darba, nebūs naudas, tad nu būs pilnīgi nospļauties par to, vai tevi pārtikas veikalos ielaidīs- nebūs jau naudas, par ko iepirkties :)

24.novembris 2021, 11:43
Ilma Aitas Vilna

KĀPĒC TĀDIEM <ALUS DZĒRĀJIEM> ATĻAUJ IZTEIKTIES UN MUSINĀT CILVĒKUS? VAI TĀDS IR LATVIJAS PATRIOTS ? DZĪVO VĀCIJA? DZĪVO UN PRIECĀJIES UN LIEC LATVIJAI MIERU !!! TU JAU SAVU DZIMTENI ESI NODEVIA !!!

24.novembris 2021, 14:56
īpaši stulbs

Vāciešos ieaudzinātā atbildības sajūta likuma priekšā un pedantisms viņus nobeigs. Paliks tur vieni turki.

24.novembris 2021, 15:30
Vitalij Nartish

Beerdrinkers,tu nepadoomaaji,ka ja nebuus naudas,tad vai nu uz ielas,vai atnaaks pie teviim,vai cita un panems to naudu un eedamo!!!!!

24.novembris 2021, 19:47
Nina Liana

Tiešām? Man liekas ka drīz pateikšu ka no manīm var pasūtīt dokumentus ko valdība ir viltojusi, gaidiet rindā:)

24.novembris 2021, 20:19
Dzēsts lietotājs
Dzēsts lietotājs

Labais draugs no Jēkaba pils, neba lieta ir vāciešos, nē tak. Visa EU tā darīs. Jā, drastiski, bet savādāk nekādi. Bet man ir dusma! Redz, draugs, es katru rītu ceļos 04.20, 05.20 iet mans buss, darbā 7.00. Atbraucu uz darbu, man saka- brauc mājās!!! Ko, vakar maitasgabals nevarēja pateikt- rīt uz darbu tikai un vienīgi ar šnelltestu? Vai nav cūka?!

24.novembris 2021, 21:04
Dzēsts lietotājs
Dzēsts lietotājs

Ilma Aitas Vilna, ja atļautu komentēt tikai tādiem, kā tu, tad reģistrēties nevarētu no Tvitera vai Feisbuka. Vienīgais- no psihiatriskās slimnīcas. No pirmās, otrās un trešās palātas.  No ceturtās vairs ne- tie ir daudzmaz atveseļojušies, tiem prasīs Google kontu.

24.novembris 2021, 21:17
Jānis Puriņš

Par to sabiedrisko transportu gan ir totālā viltus ziņa vai pārpratums!Kurš un kā taisās kontrolēt to ļaužu baru,kurš man katrā pieturā kāpj iekšā un ārā?Pilnīgi nereāla doma!

24.novembris 2021, 21:33
Jānis Puriņš

Vispār jau Vācijā vari kaut gadu nobraukāt pa zaķi un nesastapt kontroli,bet protams,tā tāda loterija!Man personīgi,2 gadu laikā tā arī nesanāca nevienam kontrolierim savu darba apliecību parādīt....

24.novembris 2021, 21:41 (24.novembris 2021, 21:43 - labots)
Saulīte Andris

kinžalu rīklē ==ja asdaskās pieradīy ohujevšais manu neīmunmumui un dirs virsū--kinžalu rīklē   momentā-- apsēsi zxombiji jānogalina nešauboties--  priekšnieks savbu dzīvībnnu vbar izglāb manu neīmunu pierado par savu naudu --  vai mirs !!   Seriofikāa prasīajs šo infu lai prasa sdmirdošai vbbalsyij-p-nevis maN--PISDĪS SMADZERNES --KINŽALS RĪKLĒ P-AR MANa nevasinīgumaz apšaubīšanu -  Pierādui zināniski karu savu vārdu vai mirsi kā blēdisd eroriss šanažiss ===  ES ņešu ieroci nevis ausvaisus --  NO PASARAN !!   BANZAI!  https://m.youtube.com/watch?v=ED3xz3-OqXs      karogs   Kaisertum Österreich

24.novembris 2021, 23:19
Jelena Sergejeva

Nartisham taisnība, labi tas nebeigsies. Tad būs doomsday Day. 

25.novembris 2021, 11:12
Dzēsts lietotājs
Dzēsts lietotājs

Jelena Sergejeva, tak attopies!

Kas būs? Būs tas, ka visi "antivakceri" vakcinēsies! Nekas vairāk! Ko, tu, kopā ar to Narkashu un saujiņu covidiotiem, revolūciju taisīsi? Ne vella! Tā kā, teikšu- nedirs.

25.novembris 2021, 19:16
īpaši stulbs

Saulīšu Andris, kā skatos, pa nopietnam iespārdījis. :)

25.novembris 2021, 19:22
Vitalij Nartish

Beerdrinker,pat ja ,pieljausim,ka visi buus vakcineeti. Bet vini buus vakcineeti ar varu,taatad neieredzees visu pasauli-un nedod dievs,tu taadiem traapiisies zem rokas!!!!!!! 

25.novembris 2021, 19:46
Dzēsts lietotājs
Dzēsts lietotājs

Narkash, ar varu nevienu nevakcinē. Vakcinācija ir brīva izvēle. 

25.novembris 2021, 20:11
Kārlis Arājs

Nēsi nu tik droš vācu puika..Lielo daļu jau vara ir nospiedusi uz ceļiem.Taču zini vācu puisit..paliek un paliks Latvijā arī vesalie vīri kuri nebaidās pazaudet darbu.Es un daudzi mani draugi ir un bus brivi cilvēki.Man nav pretenzijas pret cilvēkiem kuri vakcinejās...tā ir katra briva izvēle...tā tam vajadzētu but.Taču tracina tādi kā tu un šī vara kura atņem brivību tautai ..ļaudim.Tad nu zini pvācu puisit..ne visus var salauzt...bet lieliem mutes braucējiem gan var sāpīti uztaisit.Tā kā paklusē vācu pazolīt.

25.novembris 2021, 21:56
Normunds Ķiģelis

Muļķības par Vāciju ! Vari strādāt bez padevības papīra , bet ja saslimsi , tad slimības nauda nebūs !

25.novembris 2021, 22:29
Jelena Sergejeva

Drinker, par brīvu izvēli, nu gan tu sadirsi. Es vakcinējos, ne jau aiz laba prāta. Ja man būtu izvēle, es to nedarītu,bet šeit vai nu, vai nu. Tā kā labāk nerunāt par izvēli, kuras tev nav. Pats visu laiku propagandē tos fašistu aicinājumus vakcinēties, kaut pats nemaz nebiji to brīnumu ielaidis. Paradoksāli, tā nav liekulība? 

26.novembris 2021, 1:36
Jelena Sergejeva

Kolosāli, mēnesi atpakaļ nošpricējos un pozitīvs covid tests, temperatūra 36,6.Tagad 10 dienas karantīnā.Vismaz apmaksātas brīvdienas. 

26.novembris 2021, 11:46

Tavs ziņojums

 
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 10:04

Jaunākās diskusijas