TAUTIEŠI, CĪNĪETIES !!!

Aivars Gedroics

Pēdējā laikā sorosiešu finansētajā kosmopolītiskajā Latvijas Avīzē visai bieži nākas lasīt par satiksmes negadījumiem, kuros cietuši piedzērušies gājēji, kas gājuši vai pat gulējuši uz ceļa braucamās daļas diennakts tumšajā laikā bez atstarotājiem. Tomēr par vainīgiem atzīti skaidrā esošie šoferi, kas viņiem uzbraukuši. Visiem šiem gadījumiem ir kopīgs nozīmīgs fakts: cietušais ir krievvalodīgais, notiesāts tiek latvietis. Jāsecina, ka šāda prakse, kas pastāv no PSRS okupācijas laikiem, sekmīgi tiek turpināta it kā nu jau 30 gadus esošajā “Brīvajā Latvijā”. Protams, minētais preses izdevums šo faktu ignorē un neaicina pret to cīnīties. Toties ar to nedrīkstam samierināties mēs, Latviešu Patrioti. Es aicinu visus latviešus, kuri ir šādā veidāc cietuši, turpiāt cīņu līdz galam un pārsūdzēt netaisnos spriedumus visās iespējamās tiesu instancēs. Esmu ar mieru būt par bezmaksas juridisko pārstāvi šādās krimināllietās. Rakstiet, zvaniet man, palīdzēšu Jums, cīnīsimies kopā! Mans tālrunis: 28229894, e-pasts: aivars_666@inbox.lv
AIVARS GEDROICS

9.novembris 2021, 0:05
Marcis

Ej tu uz poda homofobiska ateja ar saviem homofobiskajiem murgiemu un visam citam tavam stulbajam inciativam Aivars Gedroics 

9.novembris 2021, 11:22
Aivars

Lūk, te viens piemērs! www.la.lv/nebremzeja-un-nonaca-tiesa

9.novembris 2021, 13:50
īpaši stulbs

Marci, tu peredastiskais ķemertiņ, aiztaisi savu putekļu sūcēju!

9.novembris 2021, 16:02
Dzēsts lietotājs
Dzēsts lietotājs

He, he, izlasot virsrakstu, padomāju- Aivars Gedroics ņebosj atkal huiņu maun.

Nekļūdījos :)

No tevis, Gedroic, āža kāja laukā lien :))) nu, stulbums- tas nav neslēpjams.

Sorosīti un kosmopolīti.

Idiota gabal, ko tev Soross ir nodarījis? Tev personīgi un latviešu tautai?

Un, zini, tu neatbildēsi, nespēsi paskaidrot sevis teikto.

Kamdēļ nespēsi?  Jo idiota gabals esi. Nedomājošs planktons. Biomasa. 

9.novembris 2021, 19:11
Aivars

Netaisos skaidrot, kāpēc sūdi nav šokolāde!

9.novembris 2021, 22:35
are

Krustiņa avīze ir kremļa lapele? prātiņ nāc mājās... a varbūt tu pats esi kremļa lakstīgala.. tiko tiek runāts par sazvērstību, pasaules valdniekiem un sorosu skaidrs ka te ir kremļa naratīvi...

Turies DP jau brauc pēc tevis

10.novembris 2021, 7:29
Aivars

Krustelis sen jau nosprādzis, un arī pirms nāves LA vairs nevadīja. Vienīgā normālā avīze ir DDD, portāls www.fronte.lv. Starp citu, čekistus es bāžu maisā kā spičkas !!! :)))

10.novembris 2021, 18:43
Dzēsts lietotājs
Dzēsts lietotājs

Gedroic, absolūti savādāk- tu sūdus ēd, bet domā, ka tā ir šokolāde.  Tad nu loģiski, ka nespēj tos atšķirt. 

10.novembris 2021, 19:22
Dzēsts lietotājs
Dzēsts lietotājs

Interesants e- pasts Gedroicam.  aivars_666. Tas ir Sātana skaitlis, Zvēra zīme. 

10.novembris 2021, 19:26
Aivars

Muļķiem ir, par ko brīnīties... :)))

10.novembris 2021, 19:38
Dzēsts lietotājs
Dzēsts lietotājs

Nesapratu, par ko tu, muļķi, brīnies?

11.novembris 2021, 20:46

Tavs ziņojums

 
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 5:26

Jaunākās diskusijas