Slimnīcas kļuvušas mazākas?

Tenis Ritenis

1. janvārī slimnīcās ārstējās 1066 COVID slimnieki. Tagad virs 600, bet tiek pasludināta katastrofa. Gada sākumā tikām galā, kas tagad noticis?

7.oktobris 2021, 10:25
Ulvis

Tu saproti ,ka covid-19 slimmiekus nevar likt kopā ar citiem pacientiem un ārstu skaits  samazinājies kas ietekmē iespējamo maksimālo slimnieku skaitu.

7.oktobris 2021, 13:05
īpaši stulbs

Kaut kā būs jāsarūmējas sporta hallēs un ledus arēnās...

7.oktobris 2021, 19:22
Dzēsts lietotājs
Dzēsts lietotājs

  kovidfaniem svētki.Kas te ko nesaprast ,tiko pa TV dzirdēju ,ka Latvija prasīs palīdzību kovida slimnieku ārstēšanā.Atkal ceļ paniku.Kur pazuda kovida miljards  euro ??  600 uz 2 miljoni iedzīvotāju ? Smiekli.Un cik no tiem vēl gripas,plaušu karsoņa slimnieku?  Dzirdēts,ka sapirktajām vakcīnām glabāšanas  termiņa beigas tuvojas.Cer uz pēdējo potēšanas $$$$$$$$  Es  nu jau 1 gadu nēesmu dzirdējis,ka ziemā kāds būtu saaukstējies,ne gripas,ne angīnas,ne plaušu karsoņa (bez kovida,nu tas parastais ) vairs nav.Mistika.

7.oktobris 2021, 20:32
Jelena Sergejeva

Viens no epedemiologiem otobra beigās paredz 3400 saslimušo dienā. Atgādina gada sākumā solīto situāciju pavasarim, kad tās prognozes uzsprāga kā ziepju burbulis. 

8.oktobris 2021, 11:46
Dzēsts lietotājs
Dzēsts lietotājs

Es savā dzīvē esmu pat neatceros cik '' pasaules galu'' pārdzīvojis.I vangas,i hujangas un kaukādi tur ... Atceros 1999 gadā visi gaidija ari .ŠItie pareģotāji jau manī alerģiju izraisa.Uz šo momentu 600 itkā uz 2 miljoni iedzīvotāju.Atceros pirms mēneša TR bij  norāde 390 .Da bļaķ viņi uzskata visus par idiotiem Citu vārdu nav ,Pat ar angīnu slimo vairs nav

8.oktobris 2021, 17:51
Dzēsts lietotājs
Dzēsts lietotājs

dzintar, nāksies man tev, idiota gabal, palīdzēt. Uzmīžot uz tavu pediņa purnu:)))

10.oktobris 2021, 14:15
Dzēsts lietotājs
Dzēsts lietotājs

Tu tak pats atzini ,ka gejs esi?.Man ir 3 sekotāji 1.Mārcis 2.Joch un3 alus dzērājs.Pederasti-sekotāji.Ko velcies pakaļ kā sūds pie suņa astes.Ej uz klubu XXL un tusē ar saviem dibenbrāļiem.Mārcēnu paķer līdzi

10.oktobris 2021, 15:01

Tavs ziņojums

 
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 5:45

Jaunākās diskusijas