Cīņa pret homofobiem

Marcis

Jo neta ir varda briviba..

11.septembris 2021, 13:22
Marcis

Aivara Gedroica garigi slimie homofobiskie murgi tas pats par begliem.

11.septembris 2021, 13:25
Jelena Sergejeva

Vienīgais garīgi slimais šeit ir Mārcis. 

11.septembris 2021, 23:05
Vadims LV

Visefektīvākās zāles pret piderpraidiem esot 

1- Visu praida kolonnu apšļakstīt no sūdvedējiem,

2-Rīkot slimno pideru gājienus Afganistānā,

3- Afganistānas dakteri iesakot zāles, AK 47.

12.septembris 2021, 22:16
Marcis

Vladimirs LV ir vel viens debils neta idiots un viena stulba kretinska homofobiska ateja,

13.septembris 2021, 15:22
Jelena Sergejeva

Mārcim mobilizēts homīšu bars lgbt, okupējis ateju. 

13.septembris 2021, 18:38
Marcis

Bet Tevi dzemdeja caur dibenu..Sergejeva..

13.septembris 2021, 22:06
Jelena Sergejeva

Tevi kādreiz izņemot dibenu, arī kas interesē? Vai arī, Tu jau gatavojies tur helovīna ķirbi audzēt? 

13.septembris 2021, 23:18
Dzēsts lietotājs
Dzēsts lietotājs

Cien. Aivar Gardas kungs ! Izlasīju Jūsu uzsaukumu tautai un pilnībā to atbalstu . Es noteikti parakstīšos , jo man riebjas dzīvot valstī kurā tiek kultivēta pedarastijas propaganda , kur izceļ tādus cilvēkus kā Kašers ar Miņinu kā sabiedrības krejumu un notiek svinīgi homoseksuālistu praidi , kaut arī tā ir mana mīļā Tēvzeme . Es , pārvarot pretīgumu , izlasīju arī tos daudzos komentārus ar savstarpējo izlamāšanos . Tur nu sevišķi izcils eksemplārs ir Marcis ( pilnā vārdā Marcis Dzelme) . Gribu Jums pajautāt 2 lietas .    1) Nezinu vai piekritīsiet , bet uzskatu ka šajos komentāros lieliski atspoguļojas latviešu sabiedrības garīgais un morālais pagrimums . Sakiet lūdzu , kā Jūs šādā situācijā un šādās tautas masās cerat reāli izvest gan cīņu pret pedarastijas propagandu sabiedrībā un realizēt avīzes "DDD" pausto ideju par Latvijas dekolonizāciju un visu parējo ?   2)  Vai personīgi Jums un avīzes "DDD" kolektīvam beidzot nav nākusi apskaidrība , ka visu to ko Jūs propagandējat savā avīzē un citur kur vien var , ir iespējams sasniegt reālajā dzīvē vienīgi tikai tad ja Jūs un Jūsu domu biedri reāli tiek pie VARAS mūsu valstī ? Varu var iegūt dažādi . Var dibināt partijas un tikt pie varas pakāpeniski , legāli caur vēlēšānām . Tur nu laikam "vilciens sen jau ir aizgājis " , kaut arī viens otrs Jūsu domubiedrs prātuļo ka "mums vēl politikā iet iekšā vēl par agru." Var tikt pie varas arī līdzīgi kā Taliban" pārņēma varu Afganistānā . Gan vienā , gan otrā gadījumā Jums ir nepieciešams plaš tautas atbalsts . Bet tieši tas Jums nav. Un man diemžēl liekas ka nekad nebūs . Lūdzu paskaidrojiet - kāpēc tas tā ir ? Savā laikā gan Ļeņins , gan Hitlers tika pie varas TIKAI  TĀPĒC ka ieguva plašu tautas atbalstu . Es tādu laiku atpakaļ mēģināju diskutēt ar Jūsu cilvēkiem par šo tēmu un gribēju pat uzrakstīt un nopublicēt rakstu Jūsu avīzē , bet šo domu atmetu , jo lieliski sapratu , ka šādu manu rakstu avīzē '"DDD" nekad nenopublicēs . Es ar savām idejām un uzskatiem pie Jums tiku sagaidīts naidīgi . Visi labu un vēlu veiksmi Jūsu cīņā . 

 

14.septembris 2021, 2:31
Marcis

Tu Juris vecais neta pedersats un ar taviem paris idiotiem neta draugiem un tavs komentars ir tikai pilnigi homofobobiskie neta murgi no homofobiskas atejas.

14.septembris 2021, 8:34
Jelena Sergejeva

Atkal tev pilna ateja ar homīšiem. 

14.septembris 2021, 18:06
Marcis

Es tikai atbalstu LGBT un Aivara foruma pietekums un tikai vieni slimi homofobiski neta murgi.

14.septembris 2021, 19:20
Jelena Sergejeva

Ko tad tu atejainais nepiedalījies tajā frīku šovā? 

14.septembris 2021, 19:58
Dzēsts lietotājs
Dzēsts lietotājs

Marci . Pedarasti esat tikai jūs abi ar veco Beerdrinkenu . Es par agru tev apsolīju vairāk nedraudēt un tevi nelamāt . Es tomēr izsitīšu tev zobus lai tu vairs nerakstītu komentus . 

14.septembris 2021, 22:42
Sarmite Nikitina

Jura kungs,lai Mārcis nerakstītu komentārus ar zobiem nebūs līdzēts. Viņam rokas jānorauj.

14.septembris 2021, 23:03
Jelena Sergejeva

Sarmīte, Tev sanāk kolosāli dzejolīši par to debīleni Mārci. Tā turpināt!!!

14.septembris 2021, 23:15
Marcis

Tu Juris kas nav Juris pats esi viens stulbs pederasts un neko citu nemak darit,ka neta telot baigo supermeni un Beerdrinkers ir realas cilveks,un abas neta maukas Sarmite Nikitina un Jelena Sergejeva aizveriet savas smirdigas zaunas.

15.septembris 2021, 14:06
Jelena Sergejeva

Mārcīt, saldumiņ, cukurdupsīt atkal tev jāatgādina, ka izlienot no poda un ielienot atpakaļ, vāks ir jāaizver. Smacinieks ir briesmīgs. 

15.septembris 2021, 19:37

Tavs ziņojums

 
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 9:39

Jaunākās diskusijas