Cīņa pret homofobiem

Jelena Sergejeva

Mārci, tagad iedomājies situāciju, ka Tavs bērns atnāks no skolas noraudājies un piekauts, tikai dēļ tā, ka vecāki ir zilie. Latvijā nav gatavi un nebūs šādām ģimenēm. 

20.augusts 2021, 21:02
Aivars

Nu tādā gadījumā vainīgi būs tie, kas bērnos nav ieaudzinājuši mīlestību pret homiķu "ģimenēm"... :)))

20.augusts 2021, 22:44
Marcis

Tu Aivars un tava neta draudzene Jelena Sergejeva abi esat divas stulbas homofobiskas atejas un tas nav visas Latvijas tautas viedoklis un ar saviem homofobiskiem neta murgiem.

21.augusts 2021, 8:32
Jelena Sergejeva

Mārci, ar Tevi laikam nav iespējams normāli diskutēt. Pats atejā audzis un izlienot, tagad smirdi. 

21.augusts 2021, 11:28
Marcis

Es jau gribeju ar Tevi beikt diskusiju,bet Tu atkal saki man braukt virsu ar saviem homofobiskajiem atejas murgiem un man ir noriebies lasit tavus neta murgu komentus Sergejeva.

21.augusts 2021, 12:28
Aivars

Ar tādiem izdzimteņiem kā pidars marčiks normāli ļaudis tiešām nnediskutē !!!

21.augusts 2021, 14:05
Marcis

Tu debila homofobiska ateja Aivars un paris taviem sekotajiem un laikam vel viens latenatais gejs,ka te telo baigo homofobu un Latvija 50% ir neitrali pret LGBT un 25% atbalsta un 25% netatbasta un ta ka tu ar saviem homofobiem Latvija esai mazakuma.

21.augusts 2021, 14:36
Jelena Sergejeva

Ar Tavu aritmētiku, tikai Papua-Jaungvinejā būsi ģēnijs. Kaut gan ko var gribēt no piderasa.

21.augusts 2021, 18:14
Marcis

Tu debila neta mauka Jelena Sergejeva aizver savas smirdigas zaunas un beidz piesmirdinat netu ar saviem neta murgiem.

22.augusts 2021, 13:02
Jelena Sergejeva

Aizver podam vāku, kad izlien no atejas. Tu pat nevienu vārdu nevari normāli uzrakstīt. 

22.augusts 2021, 13:13
Marcis

Tu pati neta mauka aizever savam podam vaku un tas tev neta mauka ir atbilde par taviem debilajiem neta komentiem pret mani un kad esi vispar nebiju nebiju komenteju un ari rakstiju pieklajigus neta komentus un kopa ar savu debilo neta draudzeni Marinu.

22.augusts 2021, 13:24
īpaši stulbs

Marcis ir URLA un ERROR, un ir par LGBTQ.

23.augusts 2021, 8:03
Jelena Sergejeva

Es jau sāku nogurt, tam hermofroīdam atbildot. Neko prātīgu vienalga neatbildēs. 

23.augusts 2021, 12:36
Aivars

Ko tad tu sevi pazemo un runā ar to mēslu ???

23.augusts 2021, 18:30
Marcis

Man par neta idiotu homofobisko ateju homofobiskie neta murgi man ir pie vienas vietas,un neta forums nav visas Latvijas tautas viedoklis.

23.augusts 2021, 18:43
Jelena Sergejeva

Mārci, es mīlu Tevi. Uzsauc man randiņu. 

25.augusts 2021, 13:40
Elofija

Malacīši jūs visi, kuri perfekti ziņā, kādā es esmu, kas mani uz pircis utt. Bet nevienu pašu argumentu, kas atspēkotu manējo, te pat saost nevar. Tikai viedokļi vienam par otru, kurš kuru personiski vairāk spēs pazemot, apvainot.... Tas parāda to diskusijas līmenī-cīnāmies nevis pret viedokli vai argumentiem, bet pret cilvēkiem, kuri tos pauž, pazemojot tos un noniecināt kā domājošas būtnes. Kas neciena sevi, arī citus cienīt nespēj. 

30.augusts 2021, 9:48
Jelena Sergejeva

Elofija, lasi augstāk manu viedokli par bērniem, kuriem būs divi tēvi, vai divas mātes. Te ir tikai viens lopiņš, kurš katru viedokli, kas nesakrīt ar viņa saprašanu, tiek apķēzīts. Tāpēc viņš saņem atpakaļ to pašu. 

30.augusts 2021, 10:15
Marcis

Tu esu tikai viena un stulba homofobiska ateja Jelena Sergejeva un tev to nekad nesaprats...

30.augusts 2021, 13:25
Ulvis

Bija raksts par to lielākie homofobu noliedzēji ir paši kuri nespēj pieņemt savu seksuālo  orentāciju ,tad jautājums kas jūs paši esat?

Jums arī neviens neliek viņiem stāvēt blakus  un ir viņu brīva izvēle ar ko veidot attiecības un homofobija ne tikai eksistē cilvēku starpā,bet arī dzivnieku.

 

1.septembris 2021, 12:40

Tavs ziņojums

 
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 15:36

Jaunākās diskusijas