Iespējams Memory Water Janis Plavins bijis slims ar COVID-19

Jānis Bērziņš

Manā rīcībā ir nonācis viens dokuments, ka iespējams pierāda, ka Jānis Pļaviņš ir bijis sasirdzis ar Ķīnas mēri, es par to jau esmu pabrīdinājis policiju, kā arī Tautas Varas Fronti un vēl dažus interesentus, kam būtu svarīgi zināt, ar ko nodarbojas Jānis Pļaviņš brīvajā laikā.

Vērtējiet paši!

Info, kas neattiecas uz jums saskaņā ar persondatu aizsardzības likumu ir aizkrāsota.

 

8.decembris 2020, 12:47
Dzēsts lietotājs
Dzēsts lietotājs

Nu, un?! Vai Jaanim, nav tiesiibu saslimt?

8.decembris 2020, 15:30
Anda

Viltots :D

9.decembris 2020, 12:05
Toto

Andai, pierādi, ka viltots.

9.decembris 2020, 13:01
īpaši stulbs

Jā, tad ar ko nodarbojas Jānis Pļaviņš brīvajā laikā? Un kad viņam ir brīvs laiks?

11.decembris 2020, 11:39
Anita Bruzuka

un ttad kas tāds noticis? Tas jau bija 6 mēneši atpakaļ. Par ko tā jāuztraucas? daudziem ir bijis pozitīvs tests.

11.decembris 2020, 12:15
Māra

Un tad? Pozitīvs tests ir bijis pat tādiem, kas nemaz nav nodevuši testu :)) 

 

12.decembris 2020, 10:54
Vladislav Hiller

nu un?

14.decembris 2020, 15:33
Eduards

Tik tiešām,nu un kas,Bērziņ?Manar bij pozitīvs,3x gāju uz gulbja laboratoriju,beigās apnika un aizgāju uz centrālo laboratoriju un tur bij negatīvs.Un tu ceri,ka es tāpēc necīnīsos pret stulbajiem,neko nelīdzošajiem neefektīvajiem kariņviņķeles ierobežojumiem un tāpat Pļaviņs arī.Jeremejevu jau izolēja,tagad ķersies klāt Plaviņem.Vai tad viņs noliedz covidu? Viņš un tāpat arī daudzi,kurus jūs saucat par covid noliedzējiem,nemaz covidu nenoliedz,bet noliedz tos uzpūstos,nekam nederīgos ierobežojumus un cilbēka brīvības apspiesanu!!!

16.decembris 2020, 14:13 (16.decembris 2020, 14:19 - labots)
Zane Līvmane

Jānim vēl var pierakstīt šizofrēniju!

16.decembris 2020, 18:55
Jānis Lemaks

ar šitādām muļķībām tik nežēlastībā kritīsi, met pie malas, neej muļķu pēdās... :D

17.decembris 2020, 13:37
Janis Plavins

Nekad neesmu taisijis testu un netaisisu.

Esmu vesels!

Apzinātus Melus šis portals izplata.

18.decembris 2020, 19:02
Roberts (meža vecis)

Puse Latvijas jau droši ir izslimojuši COVID, pašiem to nezinot. Žurnālistiem baigā sensācija atrasta, kad nepietiek mēsli un meli pret kādu, tad izrok šāda veida bezsakaru. Ja kas, tad vairums ir nevis COVID noliedzēji, bet COVID fašisma un politiķu debilo lēmumu pretinieki. Tā kā FAKE NEWS žurnālisti nošāva garām ar šo "sensāciju". Turklāt Latvijā Jānis Pļaviņš nav vienīgais.

 

20.decembris 2020, 17:05 (20.decembris 2020, 17:08 - labots)
Arvids Ulme

.../ Paskatīsimies, kas tas  - Jānis Bērziņš ir - patiesībā... cik grašus un, kas tam trolītim maksā. Kas to izsmērēšanu organizē... Paliek arvien interesantāk... Es piem. vienkārši sev pasūtīšu to  Memory Water un miers... 

28.decembris 2020, 13:26 (28.decembris 2020, 13:32 - labots)
Ilze

Tad nu gan brīnums! Man arī šķiet, ka es esmu izslimojusi kovidu, pašai neapzinoties. Ko man vajadzēja darīt - skriet testēties?

31.decembris 2020, 13:18
Dainis Bērziņš

Nē, Ilzīt. Tavā ķēdes galā ir mirušie, ja esi bijusi saraina. Dēļ tā, ka esi stubla. 

1.janvāris 2021, 19:49
Dainis Bērziņš

Bišku atklāj kādu ciparu personas kodu, divi cipari jau nav sensitīvi. Pusaizkrāsots arī der. 

1.janvāris 2021, 19:50
Dzēsts lietotājs
Dzēsts lietotājs

Nu un tad? Tādu bezsimptomu slimnieku ir tūkstošiem. Viņš jau nekad nav noliedzis Covid esamību, tikai ierobežojumu samērīgumu.

4.janvāris 2021, 17:48

Tavs ziņojums

 
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 12:02

Jaunākās diskusijas