kur slēpt no sievas algu ?( viņa to sauc par gimenes nodokli)

Dzēsts lietotājs
Dzēsts lietotājs

   Teikšu skaidri .. kur no sievas slēpt skaidru naudu? Esmu izmēģinājis 100 veidus,bet tāpat viņa to atrod agri vai vēlu. Nav jau tā ,ka es viņai to nedotu,bet vienmēr viņai ir par maz.Slēpu auto garāžā  krāsu bunžā,bet viņa atrada,slēpu automašīnā,bet atrada,slēpu izstabā zem skapja,bet ari tur atrada,vecā televizorā,bet atrada. Riebīgākais ir tas,ka vēlos sakrāt ari tam ko es pirkt gribu priekš sevis,bet viņa vienmēr paņem visu.Algu saņemu skaidrā naudā kā daudzi citi. Tiešām tas nopietni,lūdzu bez asprātībām. Varbūt kāds var dot padomu.Nesiešu tak es to maku sev pie paut...m.

 

29.novembris 2020, 15:08
Rets Krasilnikovs

Atver paysera kontu, tur uzkrāj naudu.

Ja saņem visu rokā un tev tiesu izpildītāji bloķējuši kontus, tad pie paysera šie tiesu izpildītāji netiek un tur droši var turēt naudu, iemaksu vari veikt e-lats lombardos, vai moneyexpress vietās.

Piemēram atver paysera kontu, verificē viņu ar id, pasi un uzreiz vari pilnvērtīgi izmantot šo kontu.

Saņemot algu uzreiz dodies uz e-lats un uzliec uz konta cik vēlies, nauda konta tiek pārskaitīta zibenīgi, viss kas jāņem līdzi uz e-lats ir pase vai id, lai apstiprinātu ka tas esi tu kam pieder konts, tajā pašās filialēs vari izņemt naudu, komisijas ļoti mazas.

Protams vari pasūtit arī karti par 4eur un noņemt naudu pie bankomātiem!

30.novembris 2020, 12:44
Kasiog

Dziņa, nemokies pameklē citu sievu.

30.novembris 2020, 18:38
Dzēsts lietotājs
Dzēsts lietotājs

 kasiog  tavs ieteikums ir visprātīgākais,jau sen par to domāju

30.novembris 2020, 18:59
Roberts

Viskabāk to slēpt kaimiņienes vagīnā

1.decembris 2020, 7:47

Tavs ziņojums

 
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 5:05

Jaunākās diskusijas