Kremļa vēstniecība nāk palīgā: noderīgie idioti cieš zaudējumus „Piebaltijas” infokara frontē

Ulvis

Skaitlis varētu būt pat lielāks ,jo piemēram tika vesti uz Sibīriju mirušie tika sviesti āra un līķi nekad netiks atrasti.

18.jūlijs, 21:03
Jelena Sergejeva

Pareizi jau ir, ka lielākie kangari aizp.. s uz ārvalstīm par kapeikām atdoties. Tavā gadījumā 100 ‰. Tu esi parastā šļura, kurai dzīvē nekas labs nespīd. Vari apsaukāties cik gribi, Tavu būtību tas nemaina,kāda esi zoss, tāda paliksi. Man žēl vīrietis (dabiski ja tāds ir) kuram ar tādu muļķi jādzīvo. 

19.jūlijs, 12:01
ina

Nu ko gan citu var sagaidit no tataru mongolu pecteces ? Kam tuk vien platina ka lamaties . To ko tu uzrakstiji man, patiesiba tu uzrakstiji tam aptuveni pusmiljonam latviesu, kas dzivo un strada projam no savam majam, palidz saviem radiem Latvija un ari tadam smurdigam okupantu pectecem ka tu, lai tu varetu dzivot vinu valsti.  Tapac labak aizver savu muti, ka pedejas smadzenu paliekas kopa ar tacam lamam neizkrit. Un vispar - es ceru un novelu, lai tadas smirdigaa tataru mongolu  pecteces izzud  no Latvijas pec iesoejas driz 

19.jūlijs, 12:28
Jelena Sergejeva

Ina... Neskuļī kā koijots, ir tiešām kam nav cita iespēja, kā tikt vaļā no parādiem, bet ir tādi, kuri labprātīgi dodas kabalā. Man pat nav doma bijusi vergot kaut kādiem velns viņu zina kam. To ko maksā mūsējiem, neviens vietējais bezdarbnieks nedara. Jā, šeit vajadzētu ņemt priekšā mūsu valdību, ne jau aiz labas gribas cilvēki brauc uz ārzemēm strādāt , bet kurš katrās vēlēšanās kāpj uz tiem pašiem grābekļiem? Biju Igaunijā, tur ir nedaudz labāka situācija, bet tāpat liela daļa dodas pelnīt uz Somiju. Latvijā arī var nopelnīt, tikai strādāt vajag. Tava gaudošana neko nemainīs, aizbraukt un visu pamest nav izeja no situācijas. 

19.jūlijs, 16:54
ina

Ko tu tagad te stasti, nevienu neinterese. Pietiek jau ar to, ka ap pusmiljonu latviesu nosauci par zurkam. Pat tas tadai tataru mongolu aborta atliekai nepielec, ka tas pusmiljons aizbraukuso lava tiesi tev palikt. Kas, ka redzu, ir bijusi milz7ga kluda, jo bezsmadzenu radijumi vispar realitati nav spejigi uztvert. Palasi, ko par Latvijas nakotni raksta NA parstavji. Iespejams, tad savu meli pievaldisi, okupantu pectece.

19.jūlijs, 17:53
Jelena Sergejeva

Redz kā ir Ina, kad dzīvo svešā valstī uz citas valsts pilsoņu kakla. Pamēģini kādreiz pati nopelnīt un tad kādu zākāt. Gribētu redzēt, kā tu nomaksātu rēķinus par īri un elektrību un vēl dīkstāvi par trijiem mēnešiem kovid laikā,plus trijām darbiniecem. Tavs tūplis pat tev labāk to izskaidros, nekā tu to vari sagremot ar savām cāļa smadzenēm. 

20.jūlijs, 14:19
ina

Jelena, ja jau saproti par dzivi svesa valsti, tad jo tu okupantu pectece dari Latvija ? Sen jau bija laiks savakt savus valenkus,  cemodanus un doties uz savu  valsti,  bet laikam nevari, jo parak daydz sudus esi gazusi virsu saviem tautiesiem un valstij

21.jūlijs, 12:30
Jelena Sergejeva

Lūk kur ir atšķirība starp tādu drazu kā tu un mani. Es esmu Latvijas patriote, kaut pēc tautības esmu krieviete. Man nospļauties par tādiem atgremumiem kā tu. Tu biji un būsi ārzemniekiem padauza, bet es nekad, jo netaisos par eiro kapeikām vergot kā prostitūta, ko tu ļoti labi pieproti. Neko citu tak tu nemāki, mutet tak liela, kaut kā tak ir jāizmanto. Vispār neiesaku ar mani kasīties. Neesmu ļauns cilvēks, bet līdz zināmai robežai. 

21.jūlijs, 21:52
Andris Saulīte

nav objektīvu zinātnisku pierādījumu ka   paTIESĪBĀ IR ''KREMĻA DEZINFORMĀCIJA''  ---- labākie žurnaļugas   raksta ka   smirdošās Eioropas valdības mēģina tauitu izolēt no ziņām  par KF oficiālo pozīciju ---    Pēc dezinformācijas un smadzeņu skalošanas   ož   eiropiešu mēdiji--  Eiropieši lieguši legālu pieeju KF oficiālajiem avotiem--  un baro tauti ar sagrozītu un pēc sava morāla kreopluma un samaitātības saindētiem ''atreferējumiem""  ;;;;     

jebkuram normāli jūtošajam eiropietim un rietumniekam,  intuitīvi ir100%  skaidrs ka valdības  cenzē  visu  un vēl  viņiem  bezkaunīgi  melo un skalo smadzenes--  par atbildi eiropiešiem sākusies AIZSARGREAKCIJA  ''JA MUMS NEĻAUJ legāli  UZZINĀT INFU NO PIRMAvota UN TO VĒRTĒT PAŠIEM,un MŪS  baro ar izkāstām samazgām  --tad mēs   negribam zināt  neko --iebāziet savu dezu UN SPAMU sev dirsās -savas izkāstās samazgas strebiet paši kamēr aizrijaties --  mēs negribam neko zināt   (( piemērs : Daugavpils mērs : ''neko nezinu -neko neesmu lasījis'' --ejiet jūs dirst = mani neinteresē  .. man nevajag)

22.jūlijs, 0:17
ina

Jelena,  nu, nevajag  jau savas ipasibas piedevet citiem. Tu esi Azov padauza, ko pati esi saja foruma rakstiski apliecinajusi. Un savu aborta atliekas intelektu vari demonstret kopojoties ar tiem.  Bet... lai ka tu te neplositos, radot iluziju par savu lojalitati Latvijai, savu patieso butibu tu skaidri paradi, aizskarot latviesus, kurus sauc par zurkam, arzemnieku padauzam un prostitutam. Jo es, redz, neesmu vieniga, kas dzivo un strada arpus Latvijas. Ap pusmiljons latviesu, kas palidz Latvijai un reize lauj ari tadam smirdigam tataru mongolu aborta atliekam dzivot Latvija , staigat pa tas zemi un elpot tas gaisu. Tapec aizver vienreiz savas smirdigas zaunas un padoma labi pirms raksti kadu sliktu vardu par tas valsts, kura dzivo, pilsoniem.  

25.jūlijs, 12:38
Jelena Sergejeva

Tu šmara man nekādi nepalīdzi izdzīvot Latvijā. Viss ko es nopelnu,aiziet lielākos nodokļos, nekā tu šmara vari pārskaitīt uz Latviju. Smieklīgi, bet tādas muļķes kā tu, domā, ka dod kādu labumu Dzimtenei. Nomierini savas perversās fantāzijas. Tik pat labi, Tu vari izteikties, ka Latvijā palikuši tikai idioti.Turpini palikt par tāda palaistuve, kurai pie vienas vietas ar (kādu vietu) nopelnīt. Tādām kā tu robežu nav. Aizbrauci no viena kišlaka, pofig, pa ceļam tak ir vēl pārītis. Tas par tevi gudriniece. 

25.jūlijs, 20:43
ina

Jelena, atlaujos pasmieties par tavu stulbumu. Tavi nodokli neuztur manu mammu, kas visu muzu ir stradajusi un maksajusi nodoklus. Vinu uzturu es. Un man ir gan pietiekosi daudz nostradatu gadu un pilnigi nomaksati visi nodokli, lai es ari varetu sanemt Latvijas pensiju jau vairakus gadus, bet es to nepieprasu un nepieprasisu. Jo negribu neko no nabaga  Latvijas. Ta es palidzu ne tikai savai mammai, bet ari savai valstij un, diemzel, visadam tataru mongolu abortu paliekam. Un ja tu spej uzvert rakstita jegu ne tikai meklet kadu nejausi ierakstitu  aplamu burtu, tad  , iespejams. ka sapratisi savu perverso komentaru idiotismu. Ceru, ka tu un twv lidzigas okupantu pectecu paliekas  driz pazudis no Latvijas ar visu savu smirdonu, valenkiem un cemodaniem.  

26.jūlijs, 12:41 (26.jūlijs, 12:43 - labots)
AB Skolotajs

It kā divas patriotiski noskaņotas personas "ina un jeļena" lamājas viena ar oru, abas it kā ir par Laviju, bet tomēr nesaprotas nemaz, kā tā?!! Palasot vēlreiz liekas dīvaini "inas"tekstuālās kļūdas un kremlina, mistiskā "andra saulītes" murgi tandēmā ar "inas" lamāšanos, esot tai it kā svešumā! Tad jau krievietes "jeļenas s." teksti rādās daudz patriotiskāki, nekā šķietamās tautietes "inas" dīvainā leksika.

26.jūlijs, 13:26
Jelena Sergejeva

Tev stulbenei laikam nepielec, to, ko mēs Latvijā pelnam, Tu ass hole vari tikai muti pieturēt,savādāk sanāk, ka man ir taisnība pat tavu nodarbību  

26.jūlijs, 19:30
Jelena Sergejeva

Lūk, kur ir redzams vazaņkes Inas domas par Latviju. Komentāri nav vajadzīgi. 

29.jūlijs, 19:08
Jelena Sergejeva

Lūk, kur ir redzams vazaņkes Inas domas par Latviju. Komentāri nav vajadzīgi. 

29.jūlijs, 19:08
ina

Ai, ai, Jelena, tataru mongolu aborta atlieka, kadus vel vardus tu izvelesies latviesu apzimesanai ? Zurkas, arzemju padauzas, prostitutas, tagad vel - vazanki. Bet kas esi tu, smirdiga okupantu pectece ?  Sava iedomiba, ka visu pasauli si uzturot.  Beigta ezela ausis tu uzturi ar saviem nodokliem no savas nozelojamas algas, un pat to tu sanem tikai tapec, ka ap pusmiljons latviesu ir aizbraukusi laujot palikt tadam nozelojamam bez valsts, bezx valodas, bez tautas pabiram, kada esi tu. Vemiens nak uz tavu gimi paskatoties.

30.jūlijs, 20:31
DŽA

ina, aizveries.

31.jūlijs, 11:50
Ulvis

Mēs visi maksājam nodokļus Latvijai,bet te daži nesaprot,ka Krievijas atbalstīšana nozīme,ka mēs būsim nākamie. patiesībā par augstajām cenām nav vainīga  ne ASV vai Eiropā,bet gan Krievijā kas uzsāka Karu Ukrainā.

4.augusts, 22:19
Jelena Sergejeva

Idiotei Inai... Mani ieņēmumi mēnesī, pārsniedz trīs tavas nožēlojamās mēnešalgas. Ja atkal sāksies covidioditisms, tad vismaz būs kā izdzīvot.Tavā variantā tas nespīd. Kaut gan mute tev liela, gan jau nopelnīsi. 

6.augusts, 3:18

Tavs ziņojums

Autorizācija
Komentē Jaunākais: Vakar, 23:47

Jaunākās diskusijas