Apinis aicina aizliegt tirgot šņabi 9 maijā, 23 februārī, 8 martā un 2 augustā

Haralds

tas ,ka Apinis ir draņķa propogandists ,tas sen zinām s,taču ,ka gļēva lupata --tas paliek skaidrs tagad..kam tu te gribi ieriebt runājot par 23 februāri ,8 martu (tu ,cūka,noliedz sivietes??) Un par citiem datumiem..?? Un tu v';el runā apr veselību..tak tev sūdi galvā))

18.februāris 2020, 2:37
Haralds

>>Verner skučer--alkohola lietošana skultūra??toties tagad tev ir pidarasu kultūra ,narkomānu kultūra .rietumu slepkavošanas kultūra ..degradācija skultūra ,bomžu kult'\ura..bet tu ar savu latvies žulti ,kurš iedomāja s,ka šim PSRS laikos nodarīts pāri ,šodien par alkoholu nedomā,tev vairāk kremt un čūla grauž ,ka tik kaut kādu riebeklību pateikt pret krieviem.. 

18.februāris 2020, 2:44
pēteris

Apini, es sen šīs dienas nesvinu, jo man padumju laika atraugas  tā derdžas , ka pat ja Apinis dotu par brīvu IEŠVUNKĀT, nedzertuman patīk Jņi, Mārtiņi un Ziemasvētki! komūnisms , kas tos vēmekļus izdomājuši!

19.februāris 2020, 2:13
īpaši stulbs

Pareizi Apīnis runā!

19.februāris 2020, 15:23
Vladimirs Segliņš

Esiet absolūti droši, neko nemaz nesapņot visādiem klāri tīrajiem.

.Parādiet, kura vēl prece rada tieksmi to lietot vēl un vēl, pērkot par necilvēcīgu uzcenojumu  pašizmaksas centiem, nesot milzīgu nodokļu kaudzi par šo indi.

Kurai, velns parauj, nespējīgai valdībai būtu vajadzīga100% skaidra tauta, kā gan tad spētu pastāvēt tas mūsu priekšgals..

19.februāris 2020, 22:23
Vladimirs Segliņš

Bet putnu pētniekiem tas viss ir piedodami..nu tā ..pa gaisu vien..

19.februāris 2020, 22:24
Kristaps Bruģis

Un es iesaku tam tur A iet nahuj, tad nemainīs to ka ļaudis buha, lai palasa par sauso likumu ASV pirms 100 gadiem 

24.februāris 2020, 17:53
daiko

ja šis muļķis negrib ,lai nedzer ,bet muināt citus nedrīkst..

ja ,turklāt ,šis pat muļķis Apinis sāks skaļi  bļaut pret gejiem kā dzimuizvirtuļiem un pieprasīs tos ar likumu aizliegt  un vajāt Latvijā ,tad es viņam vēl palīdzēšu.Un citi ,domājams ,ar palīdzēs..

24.februāris 2020, 21:12
Armands Smiltenis

Kā vēsturē zināms, totāls aizliegums izraisa nekontrolējamu pretreakciju. Nu tad ko? Aizliegsim uz nedēļu, mēnesi, diviem... tad atkal atļausim? Apiņa kungs, vai sajūtat kādas sekas būs tai atkal atļaušanai? Eh, šķiet esat gudrs cilvēks, bet brīžiem noiet greizi...

25.februāris 2020, 18:17

Tavs ziņojums

 
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 14:19

Jaunākās diskusijas