Kristīnes M(P)isānes lietas sakarā

Olga Skorzova Skorzova

Bet ko darīt,ja sapinās ar varmāku,tad pakļaut sevi un arī bērnu viņa izdarībām?Kas tas par tēvu,ja no tāda jābēg.Un var arī ar ārzemnieku precēties,galvenais kāds ir cilvēks,kāda nozīme tautībai.Raksts ir galīgs mēsls!

2.februāris 2020, 1:28
Ainis no Līvāniem

Viens stāsts ir par sievieti, kas savas muļķības dēļ ir sapinusies ar ārzemnieku. Domāju, ka precedentu ir bijis pietiekami daudz, lai pirms saistītos ar ārvalstnieku (kur nu vēl ar ne-eiropieti) vispirms daudzreiz visu apdomātu. Bet tad ir otrs stāsts - lai vai kā tur nebūtu, viņa ir Latvijas pilsone, kuras problēmsituāciju attiecīgās iestādes ir tik tālu noignorējušas, ka nu jau ir par vēlu un tas šai pilsonei var maksāt dzīvību. Neesmu pamanījis, ka Latvijas likumdošanā ir nodalīts "labs pilsonis" un "slikts pilsonis", kur "labo" daļu valsts atbalsta, bet "sliktos" uzmet. Vismaz demokrātiskā valstī tā nevajadzētu būt.

3.februāris 2020, 14:13
Aivars

Slepkavas-maniakus arī aizstāvēsim?

3.februāris 2020, 15:15
Kaspars Saukums

Ļoti pareizs viedoklis.Visas šitās čurbānu piegulētājas vajag nahrenizēt.....

4.februāris 2020, 9:15
Inokentijs Ainuss

Un ja sieviete sapinas ar Latvju tautu dēlu . Kurš beigās arī ir varmāka . Tad sanāk tad viņai tas ir jāpacieš , jo redz tas ir mūsējais izredzētais pastalnieks. Tautība un rase nenorāda uz to vai cilvēks ir varmāka vai nē, varbūt musulmaņi vai Āfrikā ar vardarbību ir ka ir, bet ir pietiekoši daudz varmāku arī Latvijā tie paši tautu dēliņi par kuriem tu Gedropic fano tik ļoti.

4.februāris 2020, 18:11
El Mārs Sīrs

Gedroic , tu esi nožēlojams.

4.februāris 2020, 19:52
Aivars

Nekad neesmu teicis, ka mūsējie visi ir ideāli...

5.februāris 2020, 15:10
Elisa Meijere

Latvijā nav pietiekami daudz vīriešu, daudzas smukas jaunas un vecākas diemžēl ir vienas. Tāpēc pilnīgi pareizi dara tās, kas meklē ārpus robežām. Visas grib gimeni un laimi. Jebkuram var gadīties iekļut ķezā tāpēc tir nav ko diskutēt Latvijai ir jāpalīdz savai pilsonei. Nav saprotams tikai viens, kāpēc ieta pacelta līdz prezidenta līmenim? vai tad civillietas jārisina prezidentam.? tas, ka glēba bērnus no vīra izspiedēja un varmākas arī ir drosmīgs solis, atkal nav saprotams, kāpēc vajadzēja atgriezties, ja zināja, ka ir izsludīnāta meklēšanā interpolā. tad jau apzināti lika galvu cilpā. Bērni taču tagad drošibā Latvijā, ja ar tik lielām grūtībām tika prom kāpēc vispār bija jāmēģina braukt ārpus Latvijas. Tajā lietā pati vainīga. Kas attiecas uz Dāniju, tad neticu, ka Dānija Latvijas pilsoni taisās izdot DAR, tam nav nekāda pamata, tas ir pretlikumīgi, ja izdodamo konkrētajā valstī gaida cietums, vajāšana, vardarbība utt. Vispār Latvijas pilsone jāizdod aLatvijai. Kāds šajā visā kautko līdz galam nepasaka.

5.februāris 2020, 20:25
Aivars

Kāpēc tik daudzi latviešu puiši prec nelatvietes??? Arī trūkst, no kā izvēlēties?

6.februāris 2020, 20:11
Ērika

Šinī lietā kaut kas nav tīrs. 15 gadi cietumā , jo aizveda bērnu? Neticu . Kur paliek dokumentu viltošana , kapēc Dānija ir par izdošanu. Tur jābūt kaut kam vairāk. Tāpat tas, ka vīrietis viņu sita , tie ir tikai viņas vārdi. Un ja nu tā nemaz nav ? Juriste un nepainteresējās par tās valsts likumiem attiecībā uz bērnu? Kas par murgu?  

10.februāris 2020, 22:21
Inese Ozoliņa

Labs raksts! Tā būs mācība citam Latvijas daiļavām, kuras guļas apakšā nezina kam, un vēl saražo bērnus, lai pēc tam vainotu visu pasauli! Vai Latvijai, prokuratūrai prasīja viņa atļauju, kad gūlās nēģerim apakšā? Mēs vēl nezinam situācijas otru pusi? Normālai sievietei bija jau sākumā jāredz, ka to aborigēnu interesē tikai nauda. Bērnu saražoja, lai varētu manipulēt ar viņu! Kāpēc tā sadista bildi nekur nepublicē? Te nav kaut kas tīrs. Arī bijušais vīrs Āfrikā no viņas cieš. Laikam pakaļa niezēja, ka latvietis neapmierināja, sagribējās nēģeri pamēgināt.

TAISNU TIESU, PAR MĀCĪBU CITAM LĪDZĪGĀM!

12.februāris 2020, 9:28 (12.februāris 2020, 9:29 - labots)
Juris Millers

es nesaprotu , kāds uzvārds viņai , Misāne vai Pisāne...

12.februāris 2020, 11:56
Rūta Lūse

Kā var publicēt tādu rasu naida  un vulgāru izteicienu pilnu rakstu? Vai rasu naida kurināšana nav krimināli sodāma?

12.februāris 2020, 13:17
Aivars

Neredzu, kurš un kā te kurina rasu naidu, kas attiecas uz Kristīni, tad viņas uzšāvējs gan bija baltais...tas gan šoreiz nav būtiski.

13.februāris 2020, 12:34
Sandra Odgaard

Murrey, Kristinei tapec butu japaliek Afrika, ka vinas meita ir DA pilsone

14.februāris 2020, 14:03
Sandra Odgaard

Es domaju, lai ari esmu negativi noskanota pret Kristini, ka vinu atbrivos un vina vares doties majas, bet Afrika un bizness vinai bus jaaizmirst uz visiem laikiem, cerams, ka pec gada vina turp atkal nelidos

14.februāris 2020, 14:06
Tedis

Kuce gatavā,uz paneļa jauku!

14.februāris 2020, 21:13
Liga Liga

Stulbs raksts. Kāds sakars nodevibai pret mūsu valsti ar dzīvošanu un strādāšanu ārzemēs??? Cilvēks var dzīvot kur viņam labāk un kur var nopelnīt, un mīlēt savu dzimto zemi. Un arī mīlēt, ko grib. Cita lieta, ka nevar paredzēt jebkuru attiecību iznākumu, tāpēc nav jāpaliek par dauzāmu pelavmaisu. 

16.februāris 2020, 13:48
Ilze Berzina

Aivar, ja jau esi tāds patriots, tad tev vajadzētu turēt tīru arī savu sētu, t.i., nelaist Latvijā nevienu svešzemnieku. Taču diezin vai Latvijā vairs var atrst "tīrasiņu" latvieti. Pēc pases Latvijā ir apmēram puse latviešu. Pēc dzimtās valodas - stipri mazāk par pusi. Daudziem pasē ir ieraksts latvietis, tašu šīs pases īpašnieks pat nesaprot latviski. Ņemot vērā šo, nesaprotu, ko tev nodarījusi Misāne, ka tā viņu ienīsti. Ar ko Latvijā dzīvojošie citā valodā runājošie atšķiras no Misānes, kura apmetusies uz dzīvi citā valstī. Ja viņai ir Latvijas pilsonība, tad viņai tiesības prasīt palīdzību Latvijai. Ja tev kaut kas nepatīk pie sistēmas, samierinies. Ar sistēmu nav iespējams cīnīties.

16.februāris 2020, 19:56
Māris Upesleja

Jebkurai valstij ir jāaizstāv savi pilsoņi. Štrunts par to tanti un viņas nodarbēm, galvenais šeit ir princips nevis viņas personība un rosīšanās.

17.februāris 2020, 10:25

Tavs ziņojums

 
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Vakar, 23:52

Jaunākās diskusijas