Kā atrast labu bērna auklīti par saprātīgu samaksu?

nra.lv

Aukles prasa lielu naudu...

27.septembris
Ilga Briede

Kāds darbs, tādai būtu jābūt algai. Nedomāju, ka būtu prātīgi uzticēt savu bērnu auklei, kura prasa smieklīgi mazu algu.

29.septembris
Diana Alksne

Es gribu strādāt par auklīti, bet neesmu varējusi atrast šādu jauku darbu.

1.oktobris
Solveiga Kauce

Esmu strādājusi par auklīti. lai to darītu, mācījos, rakstīju kursa darbu, liku eksāmenu, ieguvu sertifikātu. vecāki uztic man savu vislielāko dārgumu - savu bērnu. Kā atrast auklīti? Tikai caur paziņām, draugiem, un tikai ar ieteikumu. Arī auklītes ir cilvēki ar ikmēneša maksājumiem un citiem izdevumiem.palasot sludinājumus, tiek meklētas atraktīvas, enerģiskas, ar izdomu un  augstāko izglītību medicīnā, ar valodu zināšanām. tas, protams, ir normāli.Ja pārdevējai, kasierei maksā 3,5 - 3,8 eiro stundā, tad rēķiniet paši, cik pienāktos šādai auklītei.Turklāt auklītei jābūt pašnodarbinātai personai, tātad viņa nedrīkst slimot, jo neviens neapmaksās slimības lapu.

8.oktobris
Maija

Nu nezinu. Man piedāvāja būt par aukli. 500, nelegāli protams.

9.oktobris
Rasma

Man ir paveicies un esu satikusi jaukus auklejamos un ari bernu vecaki ir apmierinati ar manu darbu. Sapazinamies darba sludinajumos un par darba samaksu vienmer aprunajam satiekoties. Man sanak 450/500.

16.oktobris
Daina Lūse

Kur atrast aukli? Ir 2 saiti e-aukle un ss. 

31.oktobris
Aija Praulina

Nez kāpēc ļoti daudziem liekas, ka darbs ar bērniem ( auklītēm, skolotājiem ) ir ļoti viegls. Un ka samaksai par šo darbu jābūt mazai. 

5.novembris
Inese Vanaga

Meklējiet nevis ar papīru un atsauksmēm,, bet ar sirsniņu. Un veel paskatieties, Kaa bērns uz viņu reaģē. Man izaudzināti 2 bērni, tagad braucu uz  Dk aukleet mazmeitu, viņai tikai 3 gadini, jau salauza atslēgas kaulu.  Bērns liidz 5 gadi jaaaudzina Kaa princis,tikai pielaujams mieriigs un labveeliigs paskaidrojums, ja kko nu galigi nedrīkst.Jau peec nedeelas Juus redzēsiet mazaa reakciju uz aukli. Tas tad arī buus galvenais kriteerijs.

14.novembris

Tavs ziņojums

 
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 0:52

Jaunākās diskusijas