Kādu algu jāpelna, lai spētu izdzīvot Rīgā?

Ilona  Klopcova

Miestina grutak atrast darbu kur maksa vairak par minimalo un bērni arī ir,taka nekā lelētāka nav.

26.aprīlis
Imants Ronis

Besī tā stulbā Riga ...

29.aprīlis
Ilze Tomsone

Piekrītu,ka vajag vismaz no 1000Eur-1500 uz rokas,tad vēl kaut cik cilvēcīgi,bet tikai ja nav jāīrē dzīvoklis,ja jāīrē,tad protams  ne mazak kā 2000Eur.

23.maijs
Mārtiņš Grāvelsiņš

Kādam pamuļķim ir jābūt, lai pārvāktos uz Rīgu dzīvošanas pēc :)))

..saprotu, kad cilveki dzīvo Rīgā dēļ darba- bet otrādāk- nu, sorry- tas ir vnk absurds )

23.maijs
Sendy Spredze

Paši nabadzīgākie dzīvo uz ielas vai tik trūcīgi, ka nav interneta, viņi nevar padalīties kā dzīvojas Rīgā. Tā nu ir, ka paēdušais neēdušo nesapratīs.

26.maijs
Jānis Rubīns

Esmu pārliecināts, ka "izdzīvot" var dažādi! Paskatieties uz Rīgas bomžiem... Taču, lai dzīvotu .....nav vērts salīdzināt ar laukiem! Rīgā par apkuri un citiem paKALP0JUMIEM, CIK JĀMAKSĀ??? Laukos ir daudz grūtāk! Tas nav pat jāpierāda! Rīgā, manuprāt, pietiek ar kādiem 400 EUR vienam izdzīvošanai, bet normālai dzīvošanai vienam vismaz 1000 EUR! Mācības, īre, pasākumi, atpūta, transports, draugu uzņemšana, drēbes, kurpes, frizieris utt., bet pats galvenais apkure, ūdens, kanalizācija +. Tas pats, ja Tev ir ģimene, jo pāris bērnu - ne pelna, ne kā citādi var palīdzēt! Ai! Vispār jau nu stiepjams jēdziens! PIEKRĪTU ZANEI LIEPAI, lai arī varbūt viņa min ekstras, bet NEVAR nepiekrist - tam visam jābūt mūsdienās!

4.jūnijs (4.jūnijs - labots)
Arturs Ozols

Dzīve kapitālismā kopumā nav lēta. Pilnīgi viss maksā naudu un Rīgā uz loga virtuvē martā var izaudzēt labi ja kādu lociņu. Iepirkties var gan dārgi un pat ļoti dārgi ,var arī visai lēti. Jūs variet pirkt siļķi par 2,5 e/kg un gatavot kā esat iecienījis pats ,variet pirkt siļkes kg par 5 līdz 15 e/kg  ,jau sagatavotu un bez asakām ! Tirgū cik tik uziet zušu par 44 e/kg ,vai dzīvu karpu par 2,4 e/kg . un arī tomāti un citi dārzeņi bieži tirgū 2x lētāki par lielveikalā pērkamo . Pensionāriem ne jau pārtika un pat ne komunālie noliek pie bada svītras viņu ikdienu. Zāles aprij bieži 50 -65% pensijas ,bet ja operācija , tad vispār sēklis. Tomēr ievērojiet ,ka redzami ir tikai tie cilvēki kuri ir apritē ,tiem kuriem nekā nav ,tos jau neredz. Bet nevienlīdzība Latvijā jau sit visus līmeņus un uz to norāda pat OECD !!! No malas izskatās ,ka Saeimas "jaunās sejas" vispār nezin par šādu problēmu ,tv tekstos runas tikai par budžeta pārdali un to kura partija tiks pie pīraga resnākā gala. Diemžēl  ! 

6.jūnijs
Yuris Kovalenko

10 000k

15.jūlijs
Ērika Saulīte

My Wiews- kas par jautājumu, pensionāri taču nav cilvēki, ar tiem nav jārēķinās, izņemot pirmsvēlēšanu periodā...

31.jūlijs
Daina Krilova

Vienam pensionāram 500 eiro

31.jūlijs
Jānis Rišis

Rīgā ir viegli atrast darbu? tā ir vai nē?

Liepājas liekas izsmelta.

1.augusts (1.augusts - labots)
Daina Lepika

 Rasma Pāvuls-Pāvuliņa, kundze, Jums ir jāvēršas savas pašvaldības Sociālajā dienestā jau laikus. Ļoti iespējams, ka viņi par sniegt atbalstu komunālo maksājumu segšanā vai citos veidos. Dzīvokļa vai guļvietas izīrēšanai nepieciešams līgums un reģistrēšana VID, un var Jums draudēt ar nepatikšanām.

8.augusts
Sokrats

Pilnībā piekrītu Arturam Ozolam, un runa nav tikai par Rīgu; tāda sistēma valda visā LV.

14.augusts
Ivo

Kas tad Rīgā savādāk kā citur?  Citur apkure utt. pat dārgāk!!!! Man radi Rīgā ziemā par 3ist. dzīvokli purčikā maksā  120 eirikus, bet es , ne Rīgā....bet gandrīz Latgalē 140, par 2ist. dzīv......apkure+komunālie utt....

16.augusts
Karlis  Birzkalns

Par transportu var nemaksāt Rīgā tas ir pa brīvu kontroli var dillēs pasūtīt.

16.augusts
Janis Bukulds

Izdzīvot vai dzīvot? Izdzīvot var ar minimumu bet dzīvot ar 1500. 

20.augusts
Roberts

Nu ko, bauri, dabūjāt savu neatkarību? Desa ir pilni veikali, kas nepatīk, vācieties uz Īriju sēnes lasīt

21.augusts
Roberts

Waze var izmantot, lai atzīmētu un brīdinātu cilvēkus par kontrolieriem!!

21.augusts
Andrejs Krumins

Namīpašnieki iedomājas, ka viņiem pieder ne tikai denacionalizētā nams, bet visa Rīga un pieprasa maksāt par tiesībām dzīvot, strādāt un maksāt nodokļus. To es sapratu no namīpašnieka advokāta izteikumiem Īres valdē, Administratīvajā komisijā un tiešā. Pirmās divas iestādes šos izteikumus uzskata par pamatotiem.

Jautājums būtu jāformulē citādāk. Kāda ir darbaspēka pašizmaksa Rīgā?

 

23.augusts
Anita Pulča

es pelnu 400 ja visu samaksa tad esanai paliek 1,45 diena 

23.augusts

Tavs ziņojums

 
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 17:27

Jaunākās diskusijas