Kad Latvijā vairs nebūs 2. šķiras pārtika?

nra.lv

Un cenas par augļiem un dārzeņiem ir kā par 1. šķiru...

14.septembris
Oleg Golovcik

Atbildu ! Tad,kad Latvija buus REAALI NEATKARIIGA un pati briivi (neuzspiesti) iepirks nepiecieshamos produktus...Kas mees esam vecaas Eiropas valstiim ? Muus nicina ! Paveerojiet V.Dombrovska iztapiigo smaidinju un saliekto muguru kaut vai ES finansistes K.Lagardas priekshaa ! Ir veel jautaajumi ? Es atbildeeshu...

16.septembris
Itamārs Toledano

NEKAD! Bēdīgi, ka Latvijā ir ne tikai 2.šķira, bet arī bezšķira un vēl sliktāk - no Eiropas ievestie UTILIZĒJAMIE produkti kā augstākā labuma tiek tirgoti, jo kā saka PVD - valstī nav NEKĀDU standartu, un nav nekādu rādītāju, kas liktu atšķirt ēdamu produktu no neēdama.

17.septembris
Dace Japina

Kad cilvēki sapratīs,ka daudz ko var audzēt paši,vai pirkt no tiem,kas audzē, bet Latvijā.nepirkt sakimikotos lielveikalu augļus un ogas. Tirgo to,ko pērk.

23.septembris
Inara Laima

Mūsu graudi un dārzeņi tiek indēti ar slaveno indi raundapu,savs labums,nebūs jāmaksā pensijas,visi ar vēzi apmirs.

23.septembris
Adeira

Augstākā labuma pārtika nāk no paša ieguldītā darba dārzā! Nekas un neviens Tev nespēs pārdot to, ko un cik labi spēj izaudzēt pats! 

26.septembris
Armands Bellickis

;) kad visa būs 3.šķira un 1. vēl ...

10.novembris
Janis Miltins

KO gribiet saprast?Nu nepērkam ""tos"",bet pērkam to,kas ir mazos veikaliņos,tikai tie ir "'pazuduši no skatuves""Rīgas Domes augsto zemes un nekustāmo īpašuma nodokļu dēļ pilsētā.Ārzemēs nez kapēc""piparbodītes""nez kāpēc izdzīvo?!Vaina ir mūsos pašos.trūkst LOKĀLPATRIOTISMA!

 

21.novembris
Žanis Embambelis

Laimīgai Inārai.Raundapu nevar nopirkt jau daudzus gadus,arī kaimiņvalstīs.Neraksti muļķības.ps. Tu vispār zini,kas tas ir????

1.decembris

Tavs ziņojums

 
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 23:31

Jaunākās diskusijas