Ēģiptes viesnīcas ieteikumi

Ilze Lasite

Labdien! Skatos, ka tagad daudzi piedāvā iespēju jau tagad pavasarī sauļoties Ēģiptē Sarkanās jūras pludmalēs. Pašlaik skatos piedāvājumus pie Novatours un man radās divi galvenie jautājumi - kura pilsēta tad tomēr ir labākā Hurgada vai Šarm? Un cenu ziņā krāsu atšķiras viesnīcas 1. līnijā un 2. Tāpēc pieļauju labu viesnīcu, kura nebūs tik tuvu pludmalei. Ko varat ieteikt no savas pieredzes? Bērnu mums nav, līdz ko animācija un bērnu klubs neinteresē :) Ir svarīgi, lai būtu kvalitatīvs ēdiens un tīrs numurs :) Paldies!

12.aprīlis
Nellija Ko

Iesaku Sharmu. Eģiptē galvenais nav tīrs viesnīcas numurs, bet gan, cik labs ir koraļļu rifs jūsu viesnīcas pludmalē. Labās viesnīcas maksā labu naudiņu, un tas ir tikai normāli. Iesaku Stella di Mare, Fanara resort, Sonesta club. Tajās esmu bijusi, un tās ir foršas. Teikšu gan vienu: es LV tūroperatorus neizmantoju, visur braucu tikai caur Vāciju, jo mūsu cenas daudzreiz ir pilnīgi nepieņemamas.

13.aprīlis
jokis

Bijam Egipte februari miskaste pirms 10g bij vel daudz maz turistiem ekskursijas un viesnicas ar konfortu tagad viss ir aizlaists nebutiba  vairs nemuzam turp nebrauksim

19.aprīlis

Tavs ziņojums

 
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 20:44

Jaunākās diskusijas