Vai kāda partija ir ierunājusies par dzīvokļa pieejamību jaunai ģimenei?

Demos

Runā tik par attīstību, bet "parastais iedzīvotājs" , t.i. ne desmittūkstošu algas saņēmējs, dzīvokli nevar nopirkt pat trijos mūžos. Valsts atbalstam, protams, "nepietiek naudiņas".

8.janvāris
Vitto

Partijaam topaa ir pensionaari,kaa lielaakais un vieglaak ietekmeejamais veeleetaaju kopums.Kaapeec neviens nesaprot,ka bez jaunajiem vecajiem nav naakotnes.

Nav dzirdeets,ka jaunajiem kaut kas buutu soliits vairaak par esoso.

11.janvāris
Mareks

Par visu un visiem padomāt nav reāli deputātiem.. Tālab jārunā tautai pašai un jāprasa darbība, kas sniegs labumu jautājumā, ko pieminējāt.. Šis forums ir pateicīga vide, kur sabiedrība var "likt galvas kopā" , veicināt sabiedrisko domu un aktualizēt idejas, ierosinājumus, kas var sasniegt vēlamo publicitāti varas aprindās.. Tautai ir jālieto sava vara, komunikācijā ar politikas varnešiem..  Viens ir runāt par, mūsuprāt, aktuālo, otrs ir parādīt citiem savu ierosinājumu pamatotību, tā teikt, reklamēt ideju.. Viss pie kā strādājam pamatīgi "atradīs dienas gaismu" .. 

18.janvāris
Valdis Freimantāls

Tas taču ir latviešu biedrību jautājums!

21.janvāris
Elva Liede

  1. Bet vai tad te uz gandriz vai katra stūra nepārdod dzivokļus pat jaunus un ja to cenas  un "izmaksas"pakontrolētu mazliet-un adekvātas iztaisitu tad drizāk pārpalikums laikam būtu nekā trūkums

18.februāris (18.februāris - labots)
Elva Liede

Ari daudzās citās lielpilsētās laikam ir lidzigas situācijas 

18.februāris

Tavs ziņojums

 
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 12:15

Jaunākās diskusijas