Vai Jums ir zināma partija par kuru balsosiet šoruden gaidāmajās Saeimas vēlēšanās?

nra.lv

Varianti ir? Vai vēl domājat?

8.jūnijs 2018, 14:12
Tautas balss

Man ir zināms, par ko NEBALSOŠU, proti, par ZZS. Man nav pieņemami balsot par šiem valsts nolaupītājiem un latviešu tautas slepkavām.

9.jūnijs 2018, 2:30
Ilga Giela

Pagaidām zinu,ka nebalsošu par ZZ un Saskaņu.Tālākais tumša bilde.

10.jūnijs 2018, 14:49
Edmunds Kance

Par Nacionālo apvienību!

10.jūnijs 2018, 21:13
Elijah

to E.Kunce

Tā gan! Ja tikai TĀDA būtu!

NATŪRĀ ir tikai Nacionālā Naida Apvienība, ko vieno izlaidība, neiecietība, prātam neaptverami meli un intrigas, un ko realizē nacionālo rāvēju, plēsoņu un izvirtuļu plejāde.Pasaki, kurš tur pēc cilvēka izskatās, kur vienas vienīgas Nikolaja  Gogoļa velnu grimases?

Bet  vienmēr jau ir tā - TĀDS AR TĀDU.

11.jūnijs 2018, 12:38
Anita Vimba

Labdien.. Es pat redzu kurai bus labakais rezultats .. 

11.jūnijs 2018, 13:28
Tautas balss

Anitai. Tur nav ko redzēt. Vēlēšanu REZULTĀTI ir zināmi jau 4 gadus iepriekš. Tie tiek (provizoriski) saņemti  no Maskavas, Puzes muižā izanalizēti, caur aptaujām aitu bara prātos realizēti, ar TV Pornorāmas palīdzību izziņoti  un ar Cimdara štempeli aizzīmogoti,

Patlaban ir droši zināms, ka jauno valdību veidos ZZS un S, un jau LOSR Vjačeslavs Dombrovskis dosies uz Kremli, un krītot uz ceļiem cara priekšā lūgsies MIERU un mūžīgu Padomju Sauli, kur brālīgai latviešu tautai patvēru un laimi gūt (ja nu vienīgi Lembergs un Cimdars līdz tam kājas neatšaus).

Netīciet? Salīgsim!.

P.S. LOSR - lielā oktobra socialistiskā revolūcija.

 

11.jūnijs 2018, 20:00
Indulis Mauslis

Nekad par partijām ar tādām personām : Reirs, Čigāne, Viņķele, Augulis, Dūklavs, Dombrovskis { tas kurš Slava}, Urbanovičs, Brigmanis. Ir jau vēl, tikai saraksts par garu...

11.jūnijs 2018, 21:34
Elijah

Tādi uzvārdi kā Reirs, Čigāne, Augule, Viņķelis, un citi rudenī vairs Latvijā nebūs, jo būs devušies uz dzīvi Magadānā. Būs vairs tikai krievu valodīgie uzvārdi un krievu valodīgā valoda.I gospoģin AivarssLembergss v stoļice Latviji Ventspilss.

Reirsov, Ciganov i Augulse nado uže segodņa zabīķ, a o ih pārķijāh daže neļzja būģet dūmaķ, tovarišč Maulsis!

12.jūnijs 2018, 3:32
my views

Nu ja, ir zināmas partijas un personības par ko noteikti nebalsošu !

13.jūnijs 2018, 20:27
Itamārs Toledano

to Mu Wiewse

 

Par ko nebalsot, katram muļķim zināms. Gudrs tas, kas zin par ko balsot, jo balsot nav par ko.

14.jūnijs 2018, 2:13
Inna Skudra

Politiskā p_ostitūcija, šahiņš un ēnu spēles...nožēlojami...domā tikai par savu pašlabumu un darbojas pēc moto: pēc manis kaut vai basa vieta...vieta jau paliek tukšāka un tukšāka. Balsošu par KPV

18.jūnijs 2018, 11:55
Kaspars

Es nebalsošu par.tiem, kuri ir un būs saistīti ar OIK, bet balsošu par tiem, kuri ļoti ātri likvidēs OIK ,un negremdēs tautu nabadzībā.

18.jūnijs 2018, 17:35
MudIte

balsošu vienīgi un tikai par KPV

18.jūnijs 2018, 19:23 (18.jūnijs 2018, 19:24 - labots)
Rasma Pāvuls-Pāvuliņa

Zinu,zinu,bet neteikšu ! Tas lai paliek manā prātiņā !

 

22.jūnijs 2018, 14:33
Itamārs Toledano

Es par muļķu partiju - KPV. Tikai muļķi var izdomāt tautiešus no zemēm, kur liela alga, atpakaļ uz nabagu bedri vest.Ir taču skaidri zināms, ka TUR kur peļņa, tur dzimtene., Kā krievus nekādi nevar no Latvijas izdabūt ārā, un kā viņi nekur nebrauc? Kā bija 600 000, tā ir joprojām, un kļūst vēl vairāk.

23.jūnijs 2018, 0:30
Artūrs Malta

 

LATVIJAS TAUTA! Pašreiz ir iespēja ievēlēt SaeimasDeputātus, kas ir cienīgi pārstāvēt mūsu valsts intereses un kuriem mēs varam uzticēties!

Ņemot vērā pašreizejo situāciju Latvijā, aicinam visus Latvijas partriotus atbalstīt kustību „Mēs Paši“,un izvirzīt savus deputātus, kas būs spējīgi prasīt atbildību no Valdības ierēdņiem likuma priekšā.

Lai sakātotu tautsaimniecību ir jāievēl Saeima, kas būs no mūsu pašu izvirzītiem Deputātiem vēlēšanu iecirkņos veidojot tautas kustības sarakstu „Mēs Paši“. Izvirziet savus deputātus, neatkarīgi no tautības, reliģiskās un partijas piederības,kas gatavi ievērot Latvijas pamatlikumu Satversmi!

Deputātu skaitu pa vēlēšanu iecirkņiem sastādījām atbilstoši CVK informācijai no vēlētāju sakita atbilstošos vēlēšanuapgabalos un iecirkņos.

Rīgasvēlēšanu apgabalā: RĪGA =27, tajā skaitā, Centra rajons -1; Kurzemes- 5; Vidzemes- 7; Latgales - 7; Zembales – 4; Ziemeļu – 3; Ārvalstīs = 8, tajā skaitā, Lielbritānijā- 3; Īrijā -1; ASV – 1; Austrālijā – 1; Kanādā – 1; Vācijā – 1.

VIDZEMES = 29, tajā skaitā, Alojas, Burtnieku un Rūjienas - 1; Alūksnes – 1; Amatas, Līgatnes, Raunas un Vecpiebalga – 1; Apes un Smiltenes – 1; Ādažu un Carnikavas – 1; Babītes, Baldones, Īkšķiles un Ķekavas – 2; Beverīnas, Kocēnu un Valmieras – 2; Cesvaines, Lubānas, Madonas, Varakļāni – 2; Cēsu, Ērgļu, Jaunpiebalgas, Mālpils – 1; Garkalnes, Sējas, Krimuldas un Inčukalna – 1; Gulbenes – 1; Jūrmala – 2; Ķegums un Lielvārde – 1; Limbažu – 1; Mazsalacas, Naukšēni, Salacgrīva un Saulkrasti – 1; Mārupes -1; Ogres – 2; Pārgaujas un Priekuļu -1; Salaspils, Stopiņu un Ropažu – 2; Siguldas – 1; Strenču un Valkas – 1.

LATGALES = 14, tajā skaitā, Aglonas, Dagdas un Krāslavas – 1; Baltinavas, Balvu un Viļakas – 1; Ciblas, Ludzas un Zilupes – 1; Daugavpils pils. -4; Daugavpils, Ilūkstes un Līvānu – 2; Kārsava, Rugāju un Rēzeknes – 2; Preiļu, Riebiņu, Vārkavas un Viļānu – 1; Rēzeknes pilsēta – 2;

ZEMGALES = 14, tajā skaitā, Aizkraukles, Kokneses un Pļaviņu – 1; Aknīkstes, Neretas, Salas un Viesītes – 1; Auces, Dobeles un Rundāles – 2; Bauskas un Iecavas – 2; Engures, Tukuma, Kandavas, Jaunpils un Tērvete – 3; Jaunjelgavas, Ozolnieku, Vecumnieku un Skrīveru – 2; Jelgava pils. – 3; Jelgavas nov. – 1; Jēkabpils, Jekabpils un Krustpils nov. -2;

KURZEMES = 12, tajā skaitā,Brocēnu, Saldus un Skrundas – 2; Grobiņas, Nīcas, Rucavas, Vaiņodes un Priekules -1; Aizputes, Alsungas,Rojas, Pāvilostas un Mērsraga – 1; Talsu un Dundagas – 2; Ventspils un Ventspils novads – 2; Kuldīga – 1; Liepāja – 3.

Deputātu – kandidātu sarakstu „Mēs Paši“veido politisko partiju apvienība ar sabiedrisku organizāciju un biedrību līdzdalību!

Pieteikumi deputātu sarakstam iesūtāmi līdz 10.jūlijām mūsu birojā. CVK sarakstu reģistrāciju sāk no 18. Jūlija līdz 7.augustam.

Katru dienu valsts kase maksā kedītu procentus ap 5 miljoni eiro, kas sastāda ap 150 miljniem eiro mēnesī! Tādu izšķērdību nevar aptuēt, kad mums ir ļoti noslēpumaina valsts:

Tas, kā zogam, ir komercnoslēpums! Tas, kā apzog mūs, ir valsts noslēpums!

Savus priekšlikumus sūtiet vai zvaniet uz mūsu biroju. Tālruņi informācijai: 26347783 vai 25883974

Rīgā, 2018. gada 22.jūnijā.          VLT Valde

 

26.jūnijs 2018, 2:00
Artūrs Malta

Kāpēc vajadzīgs balsot?

Dārgie LATVIJAS VĒLĒTĀJI! Balsot vajag obligāti, lai atkal neievēlētu tos pašus „Vēžus“!!!

Biedrības VARU LATVIJAS TAUTAI AICINĀJUMS Latvijas vēlētājiem!

Pašreizejie un iepriekšējo Saeimas Deputāti ir aizmirsuši savu doto zvērastu un tagad alkātīgi raujas pie varas veidojot jaunas partijas un apvienības!

Mēs iesniedzām š.g.23 aprilī iesniegumu 100 Saeimas deputātiem ar priekšlikumiem, kā sakārtot naudas lietas, lai nebūtu jāmaksā pieci miljoni kredītprocenti dienā.

Atbildi no Saeimas deputātiem, neesam saņēmuši, jo uz viņiem neattiecas Iesniegumu likums!

Nevienas Valdības atskaiti par budžeta izlietojumu, Saeimas nav apstiprinājušas    (Satversmes 66.pants).  Neviens valdībasņemtais kredīts nav Saeimas sēdē apstiprināts (Satversmes 68.pants). Tas viss radījis haosu Valsts naudas lietās! Lai apturētu izšķērdību un atjaunotu tiesisku valsti ,ir jāmaina Saeima!

Labi piemēri:

1) Īrijas valsts tautas kustība „MĒS PAŠI“, kur pašreiz dzīvo daudzi klaidas Latvieši. Kad Deputātu sarakstu veido paši. Deputātu izvirza no sava vēlēšanas iecirkņa godprātīgu kandidātu, par kuru visi balso! Tādā veidā Īri tika vaļā no Angļu jūga un mēs tiksim vaļā nolielās ieēdņu armijas;

2)kā atgūt izšķerdētos kredītus un nolaupīto, labs piemērs ir Islandes Valsts, kur valsts ierādņi šēž krātiņa tik ilgi,kāmēr atmaksā valsts kasē nozagto vai prihvatizēto;

           3) Labs tautsaimniecības modelis mums bija uz 1940.gadu. Mums ir vajadzīga Latvijas Valsts atjaunošana!!!

To visu var veikt tikai ievēlēta jauna Saeima, kurā nebūs neviena bijušā ne esošā Deputāta!Deputātu kandidātus izraudziet uz vietas savā sapulcē un iesakat sarakstam „Mēs Paši“. Pieteikties var arī paši ar 100 galvotāju parakstiem.

Informāciju par programmu un gatavošanos vēlēšanām var saņemt biedrības “VARU LATVIJAS TAUTAI“ birojā. To nar darīt zvanot vai apmeklējot biroju, kā arī rakstot uz biroja adresi:   Gaugavas ielā 28, Mārupē, Mārupes novads, LV-2167. Nokļūt var ar Autobus Nr. 25, pietura bērnudārzs „Lienīte”.                                                                               Biroja darba laiki: pirmdienās un trešdienās no pulkstens 10:00 līdz 17:00; piektdienās no 12:00 līdz 20:00.      

Pieņemšanas laiku var sakaņot pa tālruni: 25 88 39 74 pie biroja vadītāja Jāņa Trenča kunga.                                                                                                                           

Vienīgā iespēja, kā izkļūt no Latvijas valsts bankrota ir atjaunot Latvijas valsts Likumu kopu, kas bija un būs garants Tiesiskai valstij.

Tautas labklājību var veidot tikai atjaunojot ražošanu. Līdzšinējo Saeimu un Valdību lielākā kļuda ir tā, ka pie varas esošie cenšas gūt labumus tikai sev, pārkāpjot likumus un ņemot kredītus dzen Latviju lielākā postā.   Šodien nevienam neizdosies palikt malā. Neko nedarot, jūs tomēr atbalstāt Valsts izsaimniekotājus.   Kāda būs rītdiena, atkarājas no jūsu rīcības šodien.

  Mums ir ļoti noslēpumaina valsts: Tas, kā zogam, ir komercnoslēpums!     Tas, kā apzog mūs, ir valsts noslēpums!

26.jūnijs 2018, 2:05
Margarita Krauca

Balsošu par SKG un tikai!

26.jūnijs 2018, 17:15 (27.jūnijs 2018, 9:56 - labots)
Nils

Man jau sen ir skaidrs par ko balsot. Tā ir tikai  NA.

26.jūnijs 2018, 19:28

Tavs ziņojums

 
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 13:40

Jaunākās diskusijas