Vai Rimšēviču jāatstādina no pienākumu veikšanas Latvijas Bankas prezidenta amatā?

nra.lv

Kā domājat?

21.februāris
Ēvalds Lācis

Domāju, tas ir atkarīgs no faktoriem, kurus mēs nezinām, teiksim - cik ļoti viņa palikšana amatā varētu eventuāli traucēt izmeklēšanai. 

22.februāris
Agita Geslere

Nē, nav jāatstāj.

23.februāris
Juris

Suvorovs kādreiz ir teicis-ka jebkuru intendantu, kurš amatā bijis gadu- var nošaut bez soda un tiesas! Mums ir daļa civēku kuri visu laiku peld vēl labāk par mēsliem...! Ir jābūt termiņa ierobežojumam. Uzskatu, ka Rimševics ir līdzvainīgs ar Repši , Sūdmani un Dambrovski! Par tautai sagādāto sūdīgo dzīvi!

23.februāris (23.februāris - labots)
Daniils Lisovskis

Es domāju, ja būs nopietni pierādījumi kā viņš točna ņem kukuļus no bankiem, tad manā atbildē būtu jā. Bet pagaidām mēs neko īstu nezinām. 

24.februāris
Ints Dischler

Jura teiktais visprecizak atbilst patiesibai!

25.februāris
Gunārs Lapiņš

Manas domas ir - noteikti jāatstādina. Nu nedrīkst tā rīkoties esot tik atbildīgā amatā, saņemot tik lielu algu ! Pārkāpumu buķete jau ir iespaidīga - bet lai nu to pēta un izvērtē tiesībsargi. Rietumvalstu ierēdņiem tomēr ir goda saglabāšanas apziņa - pat pēc ģimenes skandāla atkāpjas no amatiem, nerunājot nemaz par apsūdzībām prettiesiskās darbībās. Mūsu ierēdnīšiem pienākuma apziņa pazuda līdz ar nomināciju augstajā amatā, bet atbildība vispār neeksistē !

25.februāris
Ruta Jeske

ļausim lai strādā kam tas jādara,bet domāju ,ka šo amatu grib kāds cits

28.februāris
Māris Ruks

Noteikti jāatstādina! Un tas bija jādara jau sen.

28.februāris
Janis Kamaldnieks

Ka tads jautajums var vispar pastavet???Neatkarigi vainigs vai ne,vins tomer ir valsts bankieris num.1 ja pat mazaka aizdomu ena krit sadu personu pasam nekavejoties atkapties vismaz lidz izmeklesanas beigam,bet ja nonak tiesa tad lidz spriedumam kas ir kas???Bet musu leiputrija var visu tikai desu nevar 5 lunkus nozagt tad var nonakt starptautiska meklesana!!!Drumi bet tada nu musu valsti ir vadosa spice!!!Ka saka savejo gluzi pamest nevar jo var imuldet ko lieku?!!!Ha ha ha

1.marts
Aldis Kokarevics

juris labi pateica,es par to jau zināju vismaz pusgadu atpakaļ,tāpat kā par rungaiņa izteicieniem par laukiem,zemniekiem! ko var gribēt,ja pat kalnmeijeram jau bobis sācis lidot!!!

2.marts
Arturs Bērziņš

Ja jau tiktāl,ka pats Kalnmeiers neuzdrošinās nosaukt savas aizdomas vārdā,ja zin ,ka pastāvošajā tieslietu ,sakaru un piesegšanas zaņķī nkādu patiesību nedabūs Jā, Suvorovam taisnība-pie sienas dažus,un viss

31.marts
Diana Mikelsons

kur ir mundiera gods.

9.aprīlis
Edžus Straujais

domāju ka ir vairāki varianti.1)aita ko nokaut,jo kads sasmērejies.

2)atiet no amata ir lietderīgi lai shēmu neatklāj..

3)mūs atkal durī...bet politiķus un oligarhus tak neviens neaiztik

14.aprīlis
Zigfrida Kalatrida

Vai valstei, saucamajai,  pashai sev kaadu kishku gabalu labpraatiigi  jaaizrauj ?

18.aprīlis
Tuudalu Cuuka

Piderimšēvičam jākrīt, viennozīmīgi!! 

20.aprīlis
Konstantins Skutels

Vajadzetu iedot Lacplesa ordeni un kadus 5miljonus eiro lai tik tads vertigs darbonis strada. Jo cilveks vairak apzog tautu jo dizenaks vins ir.

26.aprīlis
Gunārs Ernestsons

tā jau ir ,alga liela prāts maziņš,bet gribās lai būtu kā alga!

8.maijs
Emīls

Lūdzu paskaidrojiet man muļķim,ko nozīmē formulējums,atstādināt no amata. Ja Rimševičs ir vainīgs, viņš jāatlaiž no darba un arī jātiesā par izdarītiem noziegumiem,bet to var izlemt tikai tiesa. Viss pārējais ir tukša pļapāšana un gumijas stiepšana,bet tā Latvijā jau ir pierasta lieta.

14.maijs
Baiba Dalbinja

Aizdomu ēnu var radīt diezgan elementāri,īpaši šajās tehnoloģijās apmācīti un uztrenējušies labi apmaksāti  ziķeri. Tas nekas,ka cilvēku aplej ar samazgām, atstādina no pienākumu pildīšanas un pēc tam 10 gadus meklē pierādījumus,kuri īstenībā vispār neatrodas vai ir mazpārliecinoši.Pa to laiku jau viss būs visiem labi aizmirsies un visi tiesas lēmumi jau īstenībā būs galīgi bezjēdzīgi,bez sausā atlikuma.

  

1.jūnijs (1.jūnijs - labots)

Tavs ziņojums

 
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 3:37

Jaunākās diskusijas