Vai baznīca ir novecojusi institūcija?

Maris Orbidans

Baznīcas, protams, vajag likvidēt.  Tajās telpās taču var ierīkot kādu bibliotēku vai sporta zāli. 

22.februāris 2018, 22:05
Ilva Saule

@Aivar, Itamār, Antra, es nevaru saprast vienu- kā Jums un vēl te dažiem eksemplāriem veras mute aizstāvēt senebreju izdomājumu, kurš attaisno zādzības un bērnu izvarošanu, kura vārdā uz Zemes ir noslaktēts vairāk cilvēku kā visās citās ligās kopā ņemot, kurš bija par cēloni tam, ka tika nīdēts Jūsu senču gars un jūsu tauta paverdzināta 700 gadu garumā?! Jūsu pašu tauta, Jūsu pašu vecvecvecvecvecāki? Un pēc tām visām nejēdzībām jūs kā tādas aitas (žīdu jēri!) blējiet, ka tas viss bija ļoti labi, ļoti jauki un ļoti pareizi... Jums mute vēl veras pēc šitā sevi par latviešiem saukt?

Jā, mēs visi kaut kam ticam un ticēsim... Arī es. Tikai man garīgas domas nerodas, laizot gredzenu kādam pārbarotam, zaglīgam pederastam un slepkavam. Mans Dievs dzīvo jūras krastā un egļu mežā, sēž uz manas vecvecmammas lauku mājas mūrīša un ar mīļumu skatās, kā tur skraida mani bērni, un skatīsies uz maniem mazbērniem. Mans Dievs ir egļu un piparkūku smaržu sajaukumā Ziemassvētkos, un kalmju smaržas un ugunskuru dūmu sajaukumā Līgo vakarā, un Lieldienu šūpolēs...

Bet pārējiem no sirds novēlu attapties, kamēr neesat pazaudējuši sevi, blēdami un mēles izkāruši, pakaļskrienot žīdiem un gaidot uz bāla, bārdaina einuka uzrašanos Jūsu vidū! :)

23.februāris 2018, 23:05 (23.februāris 2018, 23:07 - labots)
Itamārs Toledano

ĀRĀ PALIEK SUŅI, BURVJI, NETIKĻI, SLEPKAVAS, ELKU KALPI UN VISI, KAS MĪL UN RUNĀ MELUS.

REDZI, ES NĀKŠU DRĪZ UN MANA ALGA LĪDZ AR MANI, ATMAKSĀT IKVIENAM PĒC VIŅA DARBIEM.

SVĒTĪGI, KAS MAZGĀ SAVAS DRĒBES, LAI TIEM BŪTU DAĻA PIE DZĪVĪBAS KOKA UN VARĒTU PA VĀRTIEM IEIET PILSĒTĀ.

DZĪVĪBAS PILSĒTĀ!

 

 

 

24.februāris 2018, 0:09
Ilva Saule

Elijah, tas ir ļoti jauki, jo tad Tu paliksi ārā un nebūs Tavus murgus vairs jāredz!!! Jo, lūk, Tu TE NEKO CITU IZŅEMOT MELUS UN MURGUS PATEICIS NEESI. :)

24.februāris 2018, 17:43 (24.februāris 2018, 17:55 - labots)
Elijah

BET VIŅIEM IR NOTICIS PĒC SAKAMĀ VĀRDA PATIESĪBAS: ''SUNS ATGRIEŽAS PIE SAVA PAŠA VĒMEKĻA'', KĀ ARĪ: ''CŪKA MAZGĀJUSIES ATKAL VĀRTĀS DUBĻOS''.              (Svētais Pēteris).

25.februāris 2018, 14:05
Vita Avotiņa

Mīļie cilvēki, ja jums baznīca nav vajadzīga, tad neapmeklējiet to...:) Ja es neapmeklēju teātri, vai man būtu jārosina to likvidēt, vai, ja es nebraucu ar kalnu slēpēm, vai man būtu jāiestājas par kalnu nolīdzināšani? Manuprāt absolūti muļķīgas jautājums - baznīca nav nedz mūsdienīga, nedz novecojusi - tā vienkārši pastāv cauri gadsimtiem.

27.februāris 2018, 13:47
Elijah

Ne tikai ''cauri gadsmtiem'', jo tā ir MŪŽĪGA un PĀRLAICĪGA.

1.marts 2018, 14:26
Ilva Saule

@Vita, Teātris vai izstāžu zāles nesūta savā vārdā lētticīgus muļķīšus 2000 gadu garumā pa pasauli slepkavojot, un NEVIENA IZSTĀŽU ZĀLE VĒL NAV IZVAROJUSI NEVIENU BĒRNU.

Vita, vai jums ir bērni? Ja ir, varbūt padomājiet, kā jūs justos, ja kaut kāds liekulīgs izvirtulis ar Dieva vārdu uz lūpām svētdienas skolā varotu jūsu dēlu... nu, vai baznīcas kora mēģinājumos... Kur tādā situācijā būtu Jūsu ticība?

To pašu gribētos sadzirdēt arī no pārējiem te, kuri tik ļoti aizstāv Baznīcu.

Pirms izdara salīdzinājumus, varbūt reizēm arī padomāt noderētu...

6.marts 2018, 19:50
Elijah

''BEZDIEVJIEM NEKUR NAV MIERA'' saka tas Kungs.

Un to DER ne tikai REIZĒM padomāt, bet gan visu to mirkli, kamēr virs zemes.

7.marts 2018, 8:48
jānis

 

Tur augšā ir trīs kantori . Ješkam. Allāham un Budai . Nevaru saprast uz kuru doties . Katrs kaut kādus brīnumus sola !

9.marts 2018, 20:55
Tautas balss

Labāk jau uz elli. Tā atnāks pati bez solīšanas.

9.marts 2018, 23:40
Elijah

''BEZDIEVJIEM NEKUR NAV MIERA'' saka tas Kungs.

Ne jaunā gadā, ne vecā gadā, NEKAD! Un visi sapņi kapā BEIDZAS. Skarbi, bet reāli.

10.marts 2018, 7:46
Arnolds Purins

Baznica ir tautas apzadzeja. Dievu var lugt majas ari , skuniti.Kapec vajag tadas buves, BAZNICKUNGI ZOG.

10.marts 2018, 15:09
Tautas balss

Redzi! ZOG VISI, JO ZOG VISA TAUTA. (Kāpēc lai baznīckungi būtu izņēmums? ) Ir tie, kas pielūdz baznīcā, ir tie, kas mājās.Atšķirība tajā apstāklī, ka zagļi pielūdz velnu,un ir gluži vienalga, KUR tie lūdz.Tie, kas būs mājās lūguši, tāpat ellē nāks, tā ka, alga viena!

10.marts 2018, 15:20 (10.marts 2018, 15:21 - labots)
Andis

Cilvēks ir vāja & nepilnīga būtne.....:) Arī ārkārtīgi seksuāla sociāla būtne un psihiski nestabila. Tai vajadzīgi stingri morālie orientieri – morālais kompass. Kā saka skaidri spēles noteikumi – rules of the games – cilvēku un garīgie. Visādu kategoriju gani, kontrolieri utt., tā tas ir bijis un tās arī būs. Arī baznīcas bija un arī būs, ļoti spēcīgas & vecas organizācijas, ar spēcīgu piramīdu un ļoti daudziem strāvojumiem, paveidiem – tā tas būs, kamēr cilvēce pastāvēs, tas var kādam nepatikt vai patikt, tas jau ir cits jautājums.

11.marts 2018, 10:53
Elijah

Viss nebūt nav tik vienkārši, kā tas kādam šķiet. Kādus gan MORĀLUS ORIENTIERUS var, piemēram, maukai, melim, liekulim vai zaglim iedot, kas savā nozarē ir PROFESIONĀĻI?

Tāpat, ko var mācīt mācītāji, ja Raksti skaidri norāda: ''Jūs (...) liekuļojat ar garām lūgšanām; tāpēc jūs saņemsit ļoti smagu sodu (...) Tā arī jūs, no ārienes gan izrādāties ļaužu priekšā kā taisni, bet iekšķīgi esat pilni liekulības un netaisnības (...) Jūs čūsku un odžu dzimums, kā jūs izbēgsit no elles sodības?''.

Tā ka, pirms par morāli runāt, SAVĒJĀ morāle ir jāmanto un no Dieva jāizlūdz!

11.marts 2018, 16:48
Dzēsts lietotājs
Dzēsts lietotājs

jūs varat  sagraut visas cilveku   celtās  baznīcas   un sadedzināt  visas CILVĒKU RAKSTĪTĀS  bībeles  UN KORĀNUS  ,TALMUDUS UN VISU CITU MAKULATŪRU    ---t.s  Dievs ienirdz  par ateistu  pūlēm    ---   ateisti noladēti darīt visīstāko Sīzifa darbu --  pats Dievs  caur  SVĒTA GARA  IEDVESMU     ATKLĀS NO JAUNA   ABSOLŪTĀS  PATIESĪBAS  --  un   tiks  uzrakstīti jauini Svētie Raksti  .. /..  BŪS PRAVIEŠI  UN MOCEKĻI KAS DEMONSTRATĪVI IES   UZ  NĀVI LAI  APLIECINATU PATIESĪBU  UN NODREMONSTRĒTU BEZDIEVJU SŪDĪGUMU  ..,,,   Pats Jēzus  no dzīviem akmeņiem būvē SAVU BAZNĪCU  --  SAVU MISTISKO MIESU   ----       jā  !!  ...   ezoteriķu valoidā  ""ĻOTI JAUDĪGU  EGREGORU""  --   KATOĻI TO SAUC PAR ''SVĒTO SADRAUDZĪBU""  ---   

 

.....   UN ELLES  VĀRTI  TO  NEUZVARĒS   --- DRĪZĀK JAU VISĀDI ĻAUNMĒĻI   ELLĒ KARSTAS PANNAS LAIZĪS LĪDZ   PASAULES GALAM  ---

 

 

18.marts 2018, 16:15
Dzēsts lietotājs
Dzēsts lietotājs

jūs varat  sagraut visas cilveku   celtās  baznīcas   un sadedzināt  visas CILVĒKU RAKSTĪTĀS  bībeles  UN KORĀNUS  ,TALMUDUS UN VISU CITU MAKULATŪRU    ---t.s  Dievs ienirdz  par ateistu  pūlēm    ---   ateisti noladēti darīt visīstāko Sīzifa darbu --  pats Dievs  caur  SVĒTA GARA  IEDVESMU     ATKLĀS NO JAUNA   ABSOLŪTĀS  PATIESĪBAS  --  un   tiks  uzrakstīti jauini Svētie Raksti  .. /..  BŪS PRAVIEŠI  UN MOCEKĻI KAS DEMONSTRATĪVI IES   UZ  NĀVI LAI  APLIECINATU PATIESĪBU  UN NODREMONSTRĒTU BEZDIEVJU SŪDĪGUMU  ..,,,   Pats Jēzus  no dzīviem akmeņiem būvē SAVU BAZNĪCU  --  SAVU MISTISKO MIESU   ----       jā  !!  ...   ezoteriķu valoidā  ""ĻOTI JAUDĪGU  EGREGORU""  --   KATOĻI TO SAUC PAR ''SVĒTO SADRAUDZĪBU""  ---   

 

.....   UN ELLES  VĀRTI  TO  NEUZVARĒS   --- DRĪZĀK JAU VISĀDI ĻAUNMĒĻI   ELLĒ KARSTAS PANNAS LAIZĪS LĪDZ   PASAULES GALAM  ---

 

 

18.marts 2018, 16:15
Elijah

CILVĒKS (...) BEZ DZIĻĀKA IESKATA LIETU BŪTĪBĀ, IR LĪDZĪGS KUSTONIM, KURU VIENKĀRŠI NOKAUJ.

GLUMĀKA PAR SVIESTU IR VIŅU MUTES VALODA, BET SIRDĪ IR KARŠ. VIŅU VĀRDI IR MAIGĀKI PAR EĻĻU, BET PATIESĪBĀ TIE IR KAILI ZOBENI.

SAMAITĀTA UN NEJĒDZĪGA IR VIŅU DZĪVE, NAV STARP VIŅIEM N E V I E N A, KAS LABU DARA.

20.marts 2018, 5:55
Jānis Zariņš

Pasakas nāca no Ēģiptes faraoniem un kad žīdi bēga pār tuksnesi paķēra tās līdz un ievietoja tās bībelē -vecajā derībā -protams, uzlabojot un pušķojot-Jēzus -bībeles otrā daļa-pasaku turpinājums.

22.marts 2018, 17:54

Tavs ziņojums

 
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 14:38

Jaunākās diskusijas