3 horoskopa zīmes, kuras līdz jūnija beigām kļūs bagātas

tautaruna.lv 10.jūnijs 2022, 16:46
 
pexels.com
Astroloģe Anžela Pērla nosaukusi trīs horoskopa zīmes, kam jūnijā prognozē finansiālu veiksmi, raksta "Focus".

Dvīņi

Dvīņiem ir liela iespēja saņemt kādu dāvanu no ārzemēm vai satikt ārzemnieku. No 14. jūnija būs labs periods sarunām, jaunām paziņām, komunikācijai. Dvīņi varēs uzsākt ko jaunu - aizbraukt kaut kur mācīties, uzsākt savu biznesu, plānot ceļojumus. Īpaši veiksies tiem, kas vēlas šajā periodā uzsākt biznesu - būs klienti, līgumi un darījumi, sola zvaigznes. No 22. jūnija Dvīņus gaida jauni finanšu piedāvājumi, darbs un nauda. Paaugstināsies viņu pašcieņa, viņi izstaros skaistumu un mieru, dzīvē ienāks harmonija.

Lauva

Lauvām jūnijā būs vēlme vairāk ceļot, uzzināt ko jaunu. Šis ir lielisks laiks biznesa paplašināšanai, darbam tiešsaistē, laiks pieteikties starptautiskā organizācijā, praktizēt svešvalodas. Lauvas saņems negaidītu naudu, būs karjeras maiņa, finasiāla izaugsme. Viņiem ir liela iespēja saņemt prēmiju vai algas pielikumu. Iespējamas grandiozas pārmaiņas saistībā ar darbu. Tāpat ap 14. jūniju pastāv liela iespēja, ka Lauvas satiks jaunu mīlestību vai piedzīvos ko romantisku.

Vērsis

Jūnijā Vēršiem pavērsies jaunas iespējas. No 4. jūnija līdz 23. oktobrim, kad planēta Saturns ir retrogrādā, Vērši piedzīvos pārmaiņas biznesā, būs jāpieliek vairāk pūļu, lai kaut ko mainītu. No 11. līdz 13. jūnijam var būt laba iespēja nopelnīt. Varbūt tiks noskaidrota kāda informācija par kredītiem, likmēm, naudu bankās, investīcijām. Var tik saņemts arī mantojums. Jūnijs naudas ziņā Vēršiem ir veiksmīgs.

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram kanālā.

 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 21:36

Jaunākās diskusijas