Atklāj, kurām 3 horoskopa zīmēm, šī būs īpaši veiksmīga nedēļa

tautaruna.lv 9.maijs, 10:30
 
pexels.com
Astroloģe Rūbija Miranda dzīvesstila portālā "Your Tango" nosaukusi trīs horoskopa zīmes, kurām nedēļa no 9. līdz 15. maijam būs īpaši izdevusies.

Vērsis

Vēršus gaida lieliska nedēļa, īpaši romantiskā ziņā. Šonedēļ Vērši koncentrēsies uz "darīšanu", nevis runāšanu - viņi plānos, pieņems lēmumus un rīkosies. Šī nedēļa šīs horoskopa zīmes pārstāvjiem būs ienesīgāka, nekā viņi būs gaidījuši un, lai gan šad un tad to ietekmēs retrogrāds, lai izjauktu rutīnu, tas Vēršiem netraucēs. Šonedēļ Vērsi gaida veiksme un panākumi.

Dvīņi

Dvīņiem šī nedēļa būs finansiāli veiksmīga. Viņi būs īsti eksperti un darbā bieži pārspēs kolēģu cerības. Iespējams, no kolēģiem var izspraukties kāda greizsirdības dzirksts, taču Dvīņiem būs labākas lietas, ko darīt, lai par to domātu. Dvīņiem vienkārši jāturpina savs veiksmes gājiens.

Vēzis

Vēžiem, iespējams, pēdējā laikā šķiet, ka viņi vairāk ir novērotāja pozīcijā, kas viņiem pašiem var radīt diskomfortu. Vēžiem šķita, ka pieņemšana varētu būt pareizais ceļš, taču tas radījis nomāktību. Taču šonedēļ Vēži "atmodīsies" un sāks rīkoties. Vēžiem šī ir nedēļa, kad jāsāk kustēties.

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram kanālā.

 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 16:24

Jaunākās diskusijas