Andrejs Ērglis komentē omikrona izplatību Latvijā

tautaruna.lv 12.janvāris, 10:30
 
Dmitrijs Suļžics/F64
Kardiologs Andrejs Ērglis, viesojoties kanāla TV24 raidījumā "Preses klubs" norādījis, ka Covid-19 joprojām nav līdz galam izpētīts.

Runājot par omikronu, ārsts norāda, ka tā ir viena no vīrusa mutācijām, kura ir mazāk specifiska. Viņš atzīmē, ka, visticamāk, tieši šim paveidam neviens atsevišķu vakcīnu neradīs.

"Skaidrs ir viens - katrs šis nākamais [jaunā koronavīrusa variants] kļūst mazliet vājāks," norāda A. Ērglis. "Mēs varbūt mazāk smagi slimojam, bet tas nenozīmē, ka mēs neslimojam un nevaram aplipināt citus. Tas savukārt var uz laiku bloķēt darbaspēku un slimnīcas."

Ārsts atzīmē, ka, visticamāk, visi izslimos omikronu: "Mēs jau izslimosim, tur nav variantu. Tikai būtu labi, ja mēs neslimotu visi uzreiz."

"Mums vēl ir jāpaciešas līdz tam pavasarim," norādā ārsts.

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram kanālā.

Komentē 18

 
Anonīms
 

Viņš ir kardiologs vai virusologs?

12.janvāris, 10:44 Atbildēt

Pat tad, ja viņš ir tikai kardiologs, viņa zināšanas, sapratne virusoloģijā, imunoloģijā ir daudz plašākas, nekā mums, kuri par to visu varam spriest tikai aptuveni. Tas tomēr neizslēdz iespēju mums draudzēties ar savu prātu un nopietni attiekties pret savu un citu cilvēku veselību. Ir vienkārša iespēja parēķināt, kas ir drošāk, vakcinēties un samazināt risku nokļūt slimnīcā, vai riskēt, spēlēt ruleti, un izbaudīt kovidu ar skābekļa ventilatora izmantošanu un smagajām, paliekošajām sekām. Es , piemēram, esmu pārāk slinks, lai atļautos slimot, jo ir daudz citu darāmu lietu, izpotējos un dzīvoju bez bēdām, protams, lieki neriskējot. Dzīve ir skaista, ko arī tev novēlu!

12.janvāris, 13:26 Atbildēt

Pēc pieprasījuma.

12.janvāris, 15:35 Atbildēt
Dzintis > rolands.60ab5f013fd32

plati nomaini.2 gadi kovidu gaidu un propellerus

12.janvāris, 20:23 Atbildēt
Sandra Odgaard > rolands.60ab5f013fd32

esmu loti augstas domas par vinu ka cilveku ar fenomalam zinashanam Shoreiz vinsh isti neruna droshvien to ko doma, jo vina valodu zinashanas lauj iepazitiees ar to, kas notiek citur. Izraela atsakas vispar no vakcinu razhotaju pakalpojumu, jo gaidamo rezultatu nav. Danija pie augstas vakcinacijas katru dienu 26000 gadijumu. Kam tad vakcinas. Es tikai gribetu no arsta dzirdet citu atbildi, kapec LV mirst tagad ka nekur no covid, vai medicina vaja

12.janvāris, 22:08 Atbildēt
Janis Kemers > sandra.odgaard

Politiķi nopūdelēja pirmo vakcināciju. Kariņš pieļāva pilnīgu bezkontroli jau pašā sākumā. Tieši no pirmās bija viss atkarīgs. No trešās un ceturtās nav nekādas jēgas un tagad, kad ir omikrons, ari no pirmās un otrās vakcinācijas maza jēga. Ir jau kās labums, bet ļoti niecīgs. Vilciens ir jau aizgājis.

Vakar, 1:24 Atbildēt
Jānis Gžibovskis > rolands.60ab5f013fd32

Es arī esmu slinks un man jārūpējas par suni. Tādēļ nevakcinējos un dzīvoju, neslimoju.

Vakar, 18:59 Atbildēt

tad redz katram paveidam savu fakcīnu vajaga.Aļļo ,kovidfani lasiet un priecājaties ,ka jūs visus piepisa DDD

12.janvāris, 11:03 Atbildēt

marta bus gatava omikrona vakcina

12.janvāris, 22:08 Atbildēt
Dzintis > sandra.odgaard

ĀTRi gan.Es tik ātri pat pakakāt nevaru.Uz suslikiem nemēģina pārbaudīt,bet cilvēkiem pa taisno.Vispār ,ja palasa ,tad top skaidrs ka vakcīnu izstrādes laiks ir 10-15 gadi,pat veterinārijā vidēji 8 gadi

13.janvāris, 8:46 Atbildēt
Janis Kemers > sandra.odgaard

Eksperti spriež, vai “mūžīgā revakcinācija” apturēs vīrusu?

tautaruna.nra.lv/citi/368697-e..._medium=button

Vakar, 1:25 Atbildēt

Man liekas, ka Kariņš paliks uz Ērgli dusmīgs.

12.janvāris, 15:57 Atbildēt

Piekļuve finansiālajai palīdzībai vairs nav problēma. Tiem, kam ir plāni un sapņi, ziniet, ka jums ir iespēja iegūt labu finansējumu.

E-pasts: contact@likabankinter.com

Vietne: www.likabankinter.com

12.janvāris, 20:20 Atbildēt

interesanti kas tad pavasarī mainīsies ...biezie lidos uz kūrortiem vai

12.janvāris, 17:07 Atbildēt

Piekļuve finansiālajai palīdzībai vairs nav problēma. Tiem, kam ir plāni un sapņi, ziniet, ka jums ir iespēja iegūt labu finansējumu.

E-pasts: contact@likabankinter.com

Vietne: www.likabankinter.com

12.janvāris, 20:20 Atbildēt

Sveiki

Ikviens var veikt uzņēmējdarbību. Jūsu biznesa izveides projekts ir jūsu rokās! Mēs nodrošināsim jūs ar visiem nepieciešamajiem resursiem, lai īstenotu jūsu sapņus vai īstenotu jūsu projektus. Konsultācijas, apmācības, praktiskie instrumenti un nepieciešamie līdzekļi.

Un, lai palīdzētu jums tikt galā, mēs esam gatavi nodrošināt nepieciešamos līdzekļus jūsu projektu īstenošanai, biznesa izveidei, jūsu mājas celtniecībai vai iegādei, automašīnas iegādei vai citiem ar jūsu veselību saistītiem izdevumiem.

Lai iegūtu vairāk informācijas, lūdzu, sazinieties ar mums, un kāds no mūsu aģentiem parūpēsies par jums.

E-pasts: contact@likabankinter.com

info.fastfinance22@gmail.com

NB: Dalieties ar šo ziņu ar saviem mīļajiem, tas varētu viņiem noderēt.

Lai Dievs tevi svētī

12.janvāris, 20:18 Atbildēt

pfizer gan ir paziņojis,ka jau tagad būs pote pret omikronu, bet vai tas vajadzīgs, ja omikrons ir kā apaukstēšanās uz 3-4 dienām un tad ir imunitāte? Vai pote šo imunitāti nodrošinās? ekspeimentāls jautājums.

13.janvāris, 7:58 Atbildēt

ērgli,aizpis muti! Bulgārijā jau taisa ešafotus kovidfašistiem!!! Būs tev ari !!!

13.janvāris, 19:29 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 12:12

Jaunākās diskusijas