Astroloģe atklāj, kāpēc šonedēļ nedrīkst iesākt neko jaunu

tautaruna.lv 10.janvāris, 16:13
 
Ekrānuzņēmums
Krievu astroloģe Tatjana Borša sociālajā vietnē Instagram dalījusies ar astroloģisko prognozi šai nedēļai.

Kā norāda astroloģe, šī nedēļa tiks aizvadīta augoša mēness ietekmē un no piektdienas atradīsimies divu planētu - Merkura un Veneras - retrogrādā. Merkura retrogrāds ilgs no 14. janvāra līdz 3. februārim.

Viņa atzīmē, ka tas nozīmē, ka labāk ir turpināt jau iesāktus darbu un nesākt neko jaunu.

"Labāk tagad visu izskatīt un apspriest, pēc tam turpināt to īstenošanu. Jums nevajadzētu veikt lielus pirkumus, sākt remontdarbus vai satikt jaunus cilvēkus," apgalvo astroloģe.

Viņa iesaka labāk atcerēties senas paziņas, aprunāties ar radiem.

Par labvēlīgākajām šīs nedēļas dienām viņa nosauc trešdienu, ceturtdienu un piektdienu. Grūtākā būšot otrdiena.

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram kanālā.

Komentē 4

 
Anonīms
 

Nu, labi, jaunas alus šķirnes nemēģināšu...

10.janvāris, 20:56 Atbildēt

Vēdiskā astroloģe, konsultante, sniedz astrologa pakalpojumus, vairāk informācijas inesesjyotish.lv/

11.janvāris, 11:14 Atbildēt

Es arī nākošo nedēļu neko netaisos darīt un tā līdz sējas laikam, tad gan būs jāizkustas.:)

11.janvāris, 13:03 Atbildēt

12. janvārī labs laiks, lai labvēlīgā balsī vestu īsas sarunas. Labi veiksies sarunas par ģimenes lietām. Darbošanās labāk ar uzplūdiem un atplūdiem. Galvā grozās dažādi sapņi, nav vēlēšanās un spējas parādīt savu iekšējo pasauli, kādam klausīt, labāk darboties vienam ceļā uz darba, dzīves virsotnēm, nekā kopā ar kādu. Tomēr neaizmirstiet arī citos ieklausīties. Iespējams, ka pats sev radīsiet grūtības, ko pats arī pārvarēsiet. Iespējams, ka pašas citkārt vienkāršākās sadzīves lietas nāksies veikt ar grūtībām, tāpēc būs laiks tās pamatīgāk apdomāt, kad būs aizķeršanās. Tajā pašā laikā citu lēnīgums un neizlēmīgums var likties kaitinošs un prasīsiet ātrāku, drosmīgāku, godīgāku darbu izpildi (Ald*s Gobzems). Tad ieraugiet arī baļķi savā acī un mazāk pievērsieties skabargai cita acī. Ja būs labs garastāvoklis, tad, iepējams, nebūsiet prasīgs pret citiem, bet kad kļūsiet drūmāks, tad pēkšņi sāksiet kļūt uzstājīgāks un pieprasošāks. Iespējams, sagribēsies kaut ko uzkrāt. Naudas lietās iespējamas gan skopuma, gan izšķērdīguma lēkmes. Ja uznāks milzu iedvesma spēsiet gāzt kalnus. Pievilks tie darbi, kas ir piezemētāki, vairāk Zemes lietišķās nodarbes un miesiskas baudas, tajā skaitā garšīgi paēst. Ja lieta pie kā strādājat, domājat, ar ko esat ar to aizrāvies sāk kļūt bezcerīga, bez nākones, zaudēta mēģiniet attapties, neejiet stūrgalvīgi līdz galam, līdz pilnīgai sakāvei. Par to vēlāk sirds dziļumos nožēlosiet. Neesiet nevērīgi pret savu veselības stāvokli, to tomēr uzmaniet. Vēlama mērena ķermeņa slodze, piemēram ilga pastaiga svaigā gaisā. Līdz apmēram plkst. 12.19 gaisotne kopumā gaiša, cerīga, iedvesmojoša. Pēc tam kļūsiet sparīgāks, jaudīgāks, spēsiet labāk citās reizēs sevi un citus aiztāvēt. Tāpēc sevi jāvalda, jābūt ļoti iejūtīgiem attieksmē pret sevi, apkārtējo pasauli, jāpārdomā katra sava rīcība. Pēc apkārtējās pasaules atbalss varēs spriest par to, kas notiek iekšējā pasaulē. Ja iekšējie spēki nav līdzsvaroti un sakrājies niknums, tad saņemsim uzbrukumus no tuviniekiem, dzīvniekiem, pat priekšmetiem. Tiem, kas sevī nezimirst izkopt prieka un mīlestību, pecpusdiena nesīs mieru un milzīgu iekšējo spēku. Jāturpina iesāktie darbi, sevi nepārslogojot. Jāpievērš vairāk uzmanības tuvākajiem un jādāvā mīlestība. Var pasniegt dāvanas un izpaust sevi radošos darbos. Labs laiks bērniņa ieņemšanai.

Līdzīgs būs šajā dienā dzimušais.

12.janvāris, 1:18 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 12:49

Jaunākās diskusijas