Astroloģiskā prognoze atklāj, kas Latvijā notiks 2022. gadā

tautaruna.lv 31.decembris 2021, 11:44
 
Kaspars Krafts/F64
Kristaps Baņķis dalījies ar astroloģisko prognozi 2022. gadam, vēstīts Jura Vaidakova materiālā "Kas Latviju sagaida 2022. gadā?" izdevumā "Kas Jauns".

K. Baņķis prognozē, ka 2022. gadā Latvijā sagaidāmas izmaiņas likumdošanā, kas samazina brīvību. Tāpat trūkšot resursu dažādās sfērās, piaugšot runas par taupību. Gaidāmas arī problēmas ar enerģijas resursiem.

K. Baņķis norāda, ka gaidāms arī darba spēka trūkums un problēmas ar darba samaksu. Būšot daudz sodu par darba vides, darba drošības pārkāpumiem.

"Bet šā gada vēlēšanas neko labu nesola, jo nākamā paslamenta ievēlēšana būs iešana pret straumi," izdevumam saka K. Baņķis.

Viņš atklāj, ka galvenie nākotni stimulējošie notikumi gaidāmi sākot ar 2026. gada aprīli.

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram kanālā.

Komentē 4

 
Anonīms
 

Vai nu tā īsti būs, ka izmaiņas notiks LIKUMDOŠANĀ? Ieklausies, pats vārds jau tev, tirliņ,visu pasaka- likums un došana. Mūsu dzīvi ierobežo LIKUMI, bet LIKUMDOŠANA nekad , neko, nevienam NE-AIZ-LIEDZS!!! Izmaiņas likumdošanā, iemēram, būtu, ja noteiktu, ka balsojot par likumu podziņa jāspiež ar kreisās kājas mazo pirkstiņu, nekā citādi.

31.decembris 2021, 14:41 Atbildēt

Tā vis, Roli, nav. Likumdošana ir visu valsts un pašvaldību normatīvo aktu kopums. Piemēram, pašvaldības un Ministru Kabinets izstrādā normas un saistošos noteikumus - nodarbojas ar likumdošanu, bet tie tomēr nav Likumi.

31.decembris 2021, 14:47 Atbildēt

Latvijā viss būs ŠTOKOS! A kā savādāk!

31.decembris 2021, 15:08 Atbildēt

Tur jau evajag būt ne astrologam ne pareģim,lai to zinātu ka drāzīs visos caurumos.

3.janvāris, 15:45 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 12:36

Jaunākās diskusijas