Nostradams paredz baisus notikumus 2022. gadā

tautaruna.lv 31.decembris 2021, 10:13
 
akg-images/Scanpix/Leta
Franču farmaceits un astrologs dalījies ar diezgan baisām prognozēm par 2022. gadu, kurās pareģo gan virkni dabas katastrofu, gan slimības.

Ar Nostradama pareģojumiem dalījies portāls "Astrofame".

Nostradamam bijusi vīzija par daudzām dabas katastrofām ar jaunu epidēmiju parādīšanos, neskaitot jau esošo jaunā koronavīrusa pandēmiju. Tas esot tikai sākums gaidāmajām katastrofām un vairākās valstīs tiks pasludināts bads.

Līdzīgi kā citi pareģi, arī Nostradams prognozējis pieaugošas briesmas kodolieroču dēļ, pareģojot, ka "četrdesmit gadus varavīksne neparādīsies. četrdesmit gadus tā būs redzama katru dienu. Sausā zeme kļūs sausāka. Un būs redzami lieli plūdi". Saskaņā ar pareģa prognozēm, 2022. gadā eksplodēs kodolbumba, kas radīs klimatiskas izmaiņas.

Tāpat Nostradams esot rakstījis, ka "ķēniņš apklās mežus, debesis atvērsies, un laukus nodedzinās karstums", kas varētu vēstīt par Amazones lietus mežu iznīcināšanu un lielām klimata izmaiņām.

Viņš paredzējis daudzas dabas katastrofas 2022. gadā, piemēram, plūdus, sausumu un zemestrīces.

Nostradams arī pareģojis, ka 2022. gadā mūžībā dosies kāds ļoti nozīmīgs politiskais līderis.

Viens no pareģojumiem vēstot, ka 2022. gadā ASV inflācija būs nekontrolējama un ASV dolārs sabruks. Turklāt zelts, sudrabs un bitkoini tiks uzskatīti par aktīviem, kuros ir vērts ieguldīt vairāk naudas.

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram vai Whatsapp kanālā.

 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 1:16

Jaunākās diskusijas