Atklāj astroloģe: kādas kataklizmas gaida cilvēkus 2022.gadā

tautaruna.lv Vakar, 10:11
 
Ģirts Ozoliņš/F64
Pēc Krievijas astroloģes Aļonas Nikoļskajas domām, Jupitera un Neptūna savienojums nākamgad cilvēkiem sagādās daudz nepatikšanu.

Divas planētas - Jupiters un Neptūns - ir sagādājušas cilvēcei daudzus pārsteigumus. 2021. gada decembrī tās sāks apvienoties un mainīt procesus ne uz labo pusi. Kas nākamgad gaidāms zemes iedzīvotājiem, intervijā medijam 5-tv.ru pastāstīja astroloģe Nikoļskaja.

Laika posmā no decembra līdz 2022. gada vasaras beigām dominēs ūdens stihija. Pēc astrologa domām, šāda kombinācija notikusi 1856. gadā un izraisījusi nopietnus plūdus Eiropā. Bet, ja 19. gadsimtā tas notika Ūdensvīra zīmē, tad tagad tā būs Zivs zīmē. Tas nozīmē, ka sekas būs vēl lielākas.

“Ziemeļu puslodē ziemā būs daudz nokrišņu, lavīnas, cietīs cilvēki. Turklāt mēs redzēsim, ka visu ziemu neatliekamās medicīniskās palīdzības telpas diemžēl būs pārpildītas, ”sacīja Nikoļskaja.

Un dienvidu puslodē, pēc astrologa domām, upes var izplūst no krastiem, nav izslēgtas stipras lietusgāzes un cunami. No dabas katastrofām nav iespējams izvairīties. Bet tas vēl nav viss.

Vīruss, kas cilvēcei uzbrūk jau otro gadu, 2022. gadā var kļūt vēl bīstamāks un agresīvāks.

Astroloģe ieteica nākamgad katram būt maksimāli uzmanīgam un parūpēties par sevi.

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram kanālā.

Komentē 8

 
Anonīms
 

Mans kaķis ir daudz zinošāks , ja viņš ēd zāli tad skaidrs ka būs draņķa laiks .

Vakar, 11:45 Atbildēt

jptvjmķ..! labāk nebūtu šito lasījis!

Vakar, 14:46 Atbildēt

Bils Geits teica, ka viruss beigsies. Nu tik daudz to paregu

Vakar, 15:32 Atbildēt

Es vairāk geitsam ticu

Šodien, 8:01 Atbildēt

Es ari lasiju ,ka Geits teica ka 2022 gada beigsies Covida murgs (teatris ap covidu)

Vakar, 18:11 Atbildēt

Pareģu tik daudz, kuriem nav ko ticēt. Katru gadu notiek plūdi, deg meži, bet kaķiem ir jātic. Daudz cilvēkus kaķi izglābuši no kataklizmām.

Traki ir, kad gada sākumā biedē cilvēkus. Domājam labāk gaišas domas! Lai gads ir veiksmīgs!

Vakar, 18:28 Atbildēt

smagākā klizma būs silta un ar ziepēm

Vakar, 21:02 Atbildēt

Vīruss, kas cilvēcei uzbrūk jau otro gadu, 2022. gadā var kļūt vēl bīstamāks un agresīvāks, tāpēc vajadzīga divas balstvakcinācijas un FFP2 respirators. Astroloģe ieteica nākamgad katram būt maksimāli uzmanīgiem un parūpēties par sevi paaugstinot sev algu.Pēc astrologa domām, pavasarī vietām var būt pali un upes var izplūst no krastiem, nav izslēgtas arī stipras lietusgāzes un vulkānu radīti cunami. No dabas katastrofām, no cunami iespējams izvairīties pakāpjoties augstākās vietās.

Šodien, 11:21 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 12:07

Jaunākās diskusijas