3 zodiaka zīmes, kuras šogad paliks vienas

tautaruna.lv 2.janvāris, 9:30
 
pexels.com
Apkopots, kurām trim zodiaka zīmēm jaunajā gadā neveiksies mīlestībā. Šiem horoskopa pārstāvjiem pastāv vislielākā iespēja palikt vieniem, ziņo portāls "Stylecaster".

Dvīņi

Dvīņiem 2022. gads nebūs veiksmīgs attiecību, mīlestības jomā. Visgrūtāk šiem zodiaka zīmes pārstāvjiem klāsies tieši gada sākumā. Šis gads visticamākais nevainagosies ar jaunām attiecībām. Tie Dvīņi, kuri nevēlas attiecības un vēlas pabūt vieni, šis gads būs izcils priekš jums! Par spīti tam, ka šogad Dvīņiem neveiksies mīlestībā, viņi nejutīsies vientuļi. Šis gads ir lielisks, lai veidotu jaunas draudzības.

Lauva

Arī Lauvām šogad attiecību jomā neveiksies. Šis nebūs tas gads, kad izdosies izveidot jaunas attiecības. Mīlestības jomā jums šogad klāsies grūti. Romantiskās jūtas var uzplaukt, taču attiecības nebūs ilgstošas, bet gan sarežģītas. Šajā gadā Lauvām ieteicams vairāk koncentrēties uz sevi, karjeru, savu attīstību, nevis romantiku. Viss nāks ar laiku!

Auns

Auniem 2022. gads būs grūts. Problēmas mīlas jomā radīs daudz galvassāpju. Šogad attiecībās valdīs liels juceklis. Jums būs grūti saprast, kas notiek, kā to visu risināt. Lai arī citās jomās Auniem šogad veiksies, mīlestība būs tā viena lieta, ka ne pa visam nerezultēsies panākumiem. Lai arī gada sākumā jums pavisam neveiksies, gada beigās pacietība var iespējams atmaksāties.

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram kanālā.

Komentē 7

 
Anonīms
 

Žēl man to lopiņu un dvīņu...

2.janvāris, 10:28 Atbildēt

galīgi vieni nebūsim :) Ir vēl Maša Kulačkova.

2.janvāris, 10:42 Atbildēt

Eh, draugi mani jaukie, esmu dvīnis, bet mana sieviņa lauva, nu smuka lauvenīte. No Lietuvas gan mana lauvenīte nākusi. Nu nepaliksim mēs vieni, bet dzīvosim kā kaķis ar kaķi:)

Laimīgu Jauno gadu!

2.janvāris, 10:48 Atbildēt
Jelena Sergejeva > 583738203030947

Esmu dvīne un vientuļa nejūtos jau 25 gadus. Tas, ka dzīvojam dažādās valstīs tikai nostiprina saikni, nepaspējam viens otram uz nerviem spēlēt.

2.janvāris, 16:57 Atbildēt

Dvīņi nekad nav vieni - tie tač' ir dvīņi!

2.janvāris, 12:01 Atbildēt

Taisnība.

2.janvāris, 16:57 Atbildēt

Janvāris(latviski – ziemas mēnesis, lietuvieši vāl arvien nekautrējās no savas valodas un saka `sausis`) pārbaudīs jūsu iedomāto līdzsvara sajūtu uz tās stiprumu. Janvāris parādīs vai varat savu radošo ierosmi īstenot patiesā dzīvē, vai paliksiet tikai runu un pļāpu līmenī. Ņeļaujiet nelabvēlīgiem laika apstākļiem, ķermeniskām baudām atraut no radošo darbu īstenošanas. Un vēl atcerieties, ka mērķi var saniegt ne tikai ar tiešu spēku, bet arī parādot iekšēju lokanību un pa apkārtceļiem.

2022 gadā jauni, radoši darbi un mērķi būs vieglāk īstenojami kā citu gadu, īpaši, ja tie būs vērsti uz citu cilvēku labklājību. Galvenā uzmanība pret savējiem, ģimeni un savstarpējām attiecībām. Pieaug spēki ģimeniskumam un mājas pavarda kopšanai. Manīsies attiecības, vienas attiecības vairosies, stiprināsies, citas, neīstas un melīgas, atmirs. Tāpēc tiem, kuriem ir daudz nevajadzīgu un lieku attiecību, šis gads var būt attiecību jomā ar strīdiem, nepatīkamiem satraukumiem. Gads liks skatīties patiesībai acīs un dziļāk saprast, kas ir godīgums, kārtīgums un gaiša attieksme pret dzīvi. Ja to darīsiet, tad ir lielāka iespēja laimei un naudas ienākumiem.

2.janvāris, 15:01 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 12:49

Jaunākās diskusijas