Pikanti! Aizputē tapis neierasts kalendārs - vietējie vīrieši fotogrāfējās bez drēbēm

tautaruna.lv 12.decembris 2021, 19:13
 
Lauris Aizupietis/F64
Ir tapis kailendārs 2022. gadam. Pirmais lielu atsaucību ieguvušais kalendārs tapa 2019. gadam, un tagad pēc pārtraukuma Aizputes puiši un meitenes ir izveidojuši jaunu. Runa ir par kalendāru, kurā attēlos ir redzami izskatīgākie Aizputes puiši bez drēbēm, vēstīja TV3 raidījums "900 sekundes".

Kailendāra tapšana ir noslēguma stadijā, visas bildes un datumi ir salāgoti uz papīra. Tomēr tie vēl nav sašūti kopā, pēc šīs izvērtēšanas jau taps galavariants. Visi attēli ir tapuši Aizputē, vietās, kas parāda apkārtnes interesantākos parkus, ēkas, torņus un dažus fotogēniskākos uzņēmumus.

Ineta ir viena no retajām sievietēm, kas piedalījās kailendāra tapšanā: “Doma ir kopā darīšana, kopā veidošana. Mans vīrs ir tāds, kuram patīk visur izģērbties, vēl arī draugi, kur puspliki dejojam, tas nav nekas perverss, tādi mēs esam.”

Ineta un viņas vīrs Artūrs piedalījās arī pirmā kailendāra tapšanā. Toreiz un tagad projekts notika bez īpaša plāna, vairāk priekam. Tāpat arī arī jauno kailendāru, tas veidots, jo pirmais bija visai populārs.

“Cilvēki šos divus gadus rakstīja un vaicāja - vai būs? Tad atbildējām nē, šogad nebūs. Jānis teica: taisām vēlreiz! Pašiem jautri, interesanti, varam pavērot, kā esam mainījušies pa gadiem, kādam kaut kas nācis klāt, kādam nācis nost,” teic kalendāra modelis Artūrs Lapka.

Tāpat kā iepriekšējais kailendārs arī šis tiks izdots vien dažu simtu eksemplāros.

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram vai Whatsapp kanālā.

 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: 8.maijs, 18:33

Jaunākās diskusijas