Dabas vērotājs: Ziema būs sniegaina

tautaruna.lv 4.decembris 2021, 13:45
 
Ekrānšāviņš
Dabas zīmju vērotājs Vilis Bukšs mikroblogošanas vietnē Twitter dalījies ar novērojumu, kas ļāvis secināt, ka ziema būs sniegaina.

V. Bukšs dalījies ar novērojumu 30. novembrī jeb Andrejos, kas liecinot, ka šī ziema mūs priecēs ar sniegu.

"Rudens pēdējā mēneša novembra pēdējā dienā jeb Andrejos: ezers 30. novembra sniegputenī, sniega sanesumi basketbolista Jāņa Krūmiņa augumā, graudzāļu vērpēja kāpurs un upīte sniega gūstā. Tā ir zīme, ka ziema būs sniegaina..." - atklāj V. Bukšs.

Jau vēstīts, ka V. Bukšs savā blogā "Mans laiks" atklāja, ka Andrejos, ko svin 30. novembrī, iespējams noteikt, kāda būs ziema.

Ticējumi vēsta, ka, kādi ir Andreji, tāda būs visa ziema. Ja Andrejos salst, tad ziemā sagaidāms stiprs sals. Ja Andrejos līst, tad ziema būs maiga un atkušņaina.

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram kanālā.

Komentē 11

 
Anonīms
 

Par to es arī iedomājos un pienenes arī neziedēs.

4.decembris 2021, 14:08 Atbildēt

Pie mums te, Jēkabpilī, dažviet sniega sanesumi ir basketbolista Pornziņģa augumā.

4.decembris 2021, 15:03 Atbildēt

Ka tik nesamuldās vēl ziemmassvētkos var līt

4.decembris 2021, 20:03 Atbildēt

Kā, vai tad nelasījāt, to jau viens paspēja izspļaut, ka Ziemassvētkos sniega nebūšot.

5.decembris 2021, 11:58 Atbildēt

Un tā notiek 100% gadījumu, vai ir pārbaudīts? Bailulīt, kad būs atskaite par laiku pēc 8. oktobra, par jaukajām trīs nedēļām? Kur skaidrojumi par iepriekš samuldēto?Pastāv arī liela iespējamība, ka šis ir ziemas pēdējais nopietnais sniegs, sniegs var aiziet un turpmāk tikai ar kailsalu. viss ir iespējams. Ja būtu tā, ka paskatoties ar kuru pusi uz augšu gulst koku lapas rudenī, un noteikt turpmāko laiku, dabas norišu noteikšanai ar vienu cilvēku tiešām pietiktu. Diemžēl, mūsu planēta ir pārāk liela, lai ar viena plānprātiņa pareģojumiem pietiktu!!!

5.decembris 2021, 8:06 Atbildēt

Bukšs nav viens. Ir vēl Bricis un Trallis.

5.decembris 2021, 11:54 Atbildēt

Ir KLIMATA PĀRMAIŅAS un ir KLIMATA TERORISMS . Tad šobrīd mēs redzam laika apstākļu ietekmēšanu visneglītākā veidā . Meteorologi piekritīs - Normāli gaisa temperatūra noslīd diennaktī par 3 līdz 5 grādiem . Šobrīd temperatūra diennaktī ir noslīdējusi par 7 grādiem . Tā ir zīme , ka laika apstākļi ir cilvēka manipulēti un veicināti . Vakar bija ap -1 *C , šodien -10 *C un naktī vēl vairāk .

Latvijai nevajag Klimata pārmaiņu programmu . Latvijai nevajag samazināt CO2 izmešus . Latvijai vajag siltumnīcas efektu , lai nebūtu katru ziemu jāsalst - 20 *C . Lido lidmašīnas , izsmidzina ķimikālijas UN IZNĪCINA CO2 SLĀNI un rezultātā rodas krasa gaisa temperatūras atdzišana . Var redzēt ka klimata pārmaiņu programma nav draudzīga nevienai valstij . Latvija ir ziemeļu valsts , tāpēc Latvijai globālā sasilšana ir vēlama . Lai izbeigtu šīs KLIMATA TERORISMA AKCIJAS , iesaku Latvijai izstaties no Klimata pārmaiņu programmas un aizliegt klimata pārmaiņu ķimikāliju izsmidzinošo lidmašīnu pārlidojumus pār Latviju .

5.decembris 2021, 22:18 Atbildēt

Internets psihenē ir atļauts?

5.decembris 2021, 22:57 Atbildēt
Roberts Cipulis > 583738203030947

Skatoties tavus komentus ,drinker,jā psihenē arī ir atļauts.

10.decembris 2021, 22:19 Atbildēt

Km pieder lidmašīnas, kas izsmidzina, ko izsmidzina, kur tiek uzpildītas? Vai skolā fizikas stundās zālīti pīpēji? Kurš varētu izsmidzināšanu apmaksāt, plānprātiņ?

11.decembris 2021, 10:15 Atbildēt

Ja sniegs uzsnieg uz neaizsalusu zemi -vienmer nokust,Ja koku lapas birst uz saknem ,bus auksta ziema,Ja eglu dzinumi parsniedz 25 cm bus silta ziema,Ja sliekas var atrast 20 cm dziluma ,tad ziema bus silta.Ja zeme neaizsalst ,tad pludi nebus.Ja varna ziema kerc koka galotne bus auksta nakts.Ja dzerves rudeni lido uz purvu ,otra diena bus jauka.Visi noverojumi jaskatas briva daba -pilseta nedarbojas ,jo tur gaisa plusmas ir savadakas.

11.decembris 2021, 10:35 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 1:55

Jaunākās diskusijas