Nikolu Krištopani pārsteidz cilvēku sacītais par "Lidl"

tautaruna.lv 23.novembris, 10:30
 
Ekrānuzņēmums no Instagram
Uzņēmēja Viļa Krištopana meita Nikola Krištopane mikroblogošanas vietnē Twitter izvērsusi diskusiju ar ierakstu par veikalu "Lidl".

N. Krištopane atklāj, ka sociālajā vietnē Instagram saņēmusi pārsteidzošas atbildes uz jautājumu "riskēt braukt uz "Lidl" vai neriskēt".

Kā atklāj jaunā sieviete, dažas no atbildēm bijušas, ka "labāk nopērc kādu Latvijas preci", bet kāds cits pieminējis "maizi ar kāpuriem". Pati Nikola par šīm atbildēm ir neizpratnē.

Viņas ieraksts izpelnījies daudzus komentārus arī Twitter, kur cilvēki ne tikai komentē citu pausto par precēm, bet arī atklāj, kāda pašlaik ir situācija ar rindām pie šiem veikaliem.

"Lidlam standarti ir stipri augstāki kā EU. Lidlam jau ir daži Latvijas piegādātāju, bet vairums nekvalificējas, Ražo preci, kas neatbilst LIDL standartam. Bet gan jau būs.." - pauž komentētājs.

"Kas nu tur par risku. Piebrauc, ja rinda par traku, brauc uz blakus bodi. Lielākais risks - zaudētas 10 minūtes," ar padomu dalās komentāra autore.

"Vakar [19.novembrī] 22.20 Ogrē pirmo reizi redzēju, ka nav rinda. Piestāju. Bija tā vērts. Turpmāk plānoju reizi nedēļā vēlo LYDL apmeklējumu," ar savu pieredzi dalās komentāra autore.

"Iesaku braukt vakaros. Jo tuvāk darba laika beigām, jo labāk - tad var tikt iekšā bieži vispār bez rindām," padomu sniedz iedzīvotāja.

"Manuprāt, cenu atšķirība ir tik liela, ka rindas būs tik ilgi, kamēr Lidl veikali nebūs kā Aibe/Lats - katras otrās piecstāvu mājas pirmajā stāvā. Mēs vakar [19. novembrī] nostāvējām Mežciemā kādas 30 min, gaļēdājiem - tīra uzvara," pauž komentētāja.

Jau vēstīts, ka kopš 7. oktobra Latvijā darbojas 15 “Lidl” veikali, pie kuriem joprojām stāv pircēju rindas. Tās veidojas daļēji epidemioloģiskās drošības prasību dēļ, kas šobrīd veikalos liek ierobežot pircēju skaitu, gan arī pircēju intereses dēļ, kāda ir parasti, atveroties jaunam veikalu tīklam. “Lidl Latvija” ir iecerējis atvērt vēl vairākus jaunus veikalus. Daži no tiem jau ir pilnībā gatavi, bet citu būvēšana vēl nav sākta.

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram kanālā.

Komentē 17

 
Anonīms
 

Vakar ap pulksten diviem dienā Jēkabpilī pie Lidla rindā stāvēja vien kādi 10 cilvēki. Gribējās piestāt, bet tā kā šefs bija uzdevis steidzami nokārtot vienu ar pārtikas tirdzniecību nesaistītu jautājumu, tad iepirkšanos nācās atlikt.

23.novembris, 10:48 Atbildēt

Mums viena Lidl darbiniece ieteica uz veikalu doties ap deviņiem,desmitiem.Tad lielāka iespēja labi iepirkties.Jo vienu reizi biju tā ap plkst.14,no akcijas precēm gandrīz nekā vairs nebija.ko biju domājusi iepirkt.Bet protams,cilvēki uz veikaliem iet tad kad var.

23.novembris, 11:24 Atbildēt

"Nikolu Krištopani pārsteidz..." vai tad šito zosi vēl kaut kas var pārsteigt?

23.novembris, 11:28 Atbildēt

Ko vērtas ir anonīms komentārs?

23.novembris, 21:47 Atbildēt

Kas par eksperti ir šī dāma? Kādos jautājumos? Kādēļ jāapraksta viņas viedoklis un domas?

23.novembris, 11:52 Atbildēt

Nobraucu gar Lidl Ogrē un izsecināju,ka nav laika rindai,iebraukšu Ogres Dauga Maxima. Hurma pa kapeikām,avokado arī,vispār izvēle liela un cenas normālas. Nebūs rindas,iebraukšu arī Lidl,bet darba cilvēkam nav laika stundam rindā stāvēšanai.

23.novembris, 17:39 Atbildēt

Nu uz tās Krišto panes komentāriem vienmēr būs negatīvas atsauksmes , jo viņas tētiņš ir piedalījies Latvijas izsaimniekošanā un tas Wtf arī neveicina pozitīvas atsauksmes . Nesaprotu masu mediju ineteresi par šo sievieti.

23.novembris, 17:59 Atbildēt

Nesaprotu, par ko cilvēki tādā priekā, tas ka daudzi dzīvo ļoti trūcīgi, tas ir skaidrs, bet lidl nekā tāda nav, lai tur vispāri iegriestos, biju pirms pāris gadiem leišos iebruacis lidlā, neko nenopirku, jo nekas neuzrunāja, sestdien bijām pēc depo apmeklējuma iebraukši lidl Mežciemā, tīri ekskursijas pēc- 25min, lai tiktu iekšā, vienīgais, ko tur varētu pirkt ir dārzeņu un augļi, bet sieva izbrāķēja apelsīnu, pārāk mīksti esot. No gaļas neko neredzēju, tikai fasētos gabalus, tādus NEKAD nepērku, pārējais stipri līdzīgās cenās kā citur, viarāk iekrita acīs, ka nav nekādas izvēles iespējas, tikai lētais gals, kas pārsvarā ir neēdams un negaršīgs, viss ko nopirku pēc nogaršošanas izmetu ārā, izņemot leišu kefīru, tas ir dzerams, čipsi neēdami, alus vispāri tur netiek tirgots, tas, kurš twiterī murgoja, ka lidl ir augstāki standarti nekā EU, tas laikam nemaz nezin, kas ir alus, jo lidl ir lētā gala bundžu alus izstrādājums.. Un kāpēc jāatblasta svešu valstu investori, pērkat pārtiku Depo, lētāk nekā maximās un rimi. Bet atšķirībā no lidl ir izvēles iespējas nevis kā lidl no katras preces viena ražotāja prece...Ja atvērsies blakus mājām, tad varbūt apmeklēšu, tā otreiz tur kāju nesperšu, gaļu pērku eksi bāzē, parējo depo.

23.novembris, 20:00 Atbildēt

Depo lētāka pārtika? Kurā stenderē galvu iespiedi?

23.novembris, 20:16 Atbildēt
coldasice > sarmite.nikitina

lētāka nekā rimi vai maximā, lasīt nemāki? nekur neminēju, ka depo ir lētāka pārtika nekā lidl, tācu atšķirībā no lidl vismaz ir iespēja izvēlēties nevis takā padomju laikos, nekādas izvēles. un kur tu lidlā redzi pārtiku, es sev neko tīkamu neredzēju, baltmaizi neēdu, rieksti 2x dārgāki nekā mere, ja par cenām uztraucies,gaļu, kas sagriezta un iepakota vakumā NEKAD nepērku, mani cenas nesatrauc, braucu uz depo principa pēc, lai nebarotu rimi. Pastāsti man pārtikas guru ar ko leišu lētais kefīrs ir labāks par LV ražotajiem vai skārdeņu alus izstrādājums par Zoltnera, Brenguļu vai Valmiermuižas alu?

23.novembris, 21:20 Atbildēt

Cik tomēr nenovīdīga tautiņa. Kas tas par alu cilvēku provinciālismu. Pirmkārt, visas tās maksimas un & ir "piparbodītes", salīdzinājumā ar LIDL. Otrkārt, bezkaunīgākus "nagu maucējus"kā līdzšinējos torgašus grūti iedomāties. Beidzot piedāvā ne tikai ES, bet arī pasaules augstiem standartiem atbilstošu preci par ADEKVĀTĀM cenām, nē, verkšķēt vajag. Kaut viņi vēl vismaz veikalus 30 atvērtu, lai iemācītu civilizētu tirdzniecību citiem "rīmām". Banānu cena izņirgta! Jūsu zināšanai, tā ir parasta cena šiem augļiem visur pasaulē.

23.novembris, 20:37 Atbildēt

99eiro centi?, kā tad..

23.novembris, 21:15 Atbildēt

Iespējams, ka biežā madāmas parādīšanās ar viņas ''svarīgajiem'' viedokļiem , ''vērtīgajām '' domām ir tikai pierādījums, ka vēlēšanas tuvojas un kāda lauzīsies pie siles, jo tas jau ir fakts, ka šie bez iemesla nečiepst un laikam jau vēl viss nav nozagts......

23.novembris, 21:23 Atbildēt

Kokaīna rijēja

23.novembris, 21:48 Atbildēt

kādu Latvijas preci sagribējās,ejiet uz Maximu

24.novembris, 0:35 Atbildēt

Lai tā miljonāru meitiņa vācas prom

24.novembris, 0:36 Atbildēt

shitai nullei vajag veci vienkārši lai izdrāž kārtīgi

26.novembris, 19:16 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 19:33

Jaunākās diskusijas