Nosauc trīs horoksopa zīmes, kurām 17. novembris ir īpaši laba diena

tautaruna.lv 17.novembris, 16:00
 
pexels.com
Trim horoskopa zīmēm šī diena, 17. novembris ir īpaši izdevusies, raksta dzīvesstila portāls "Your Tango".

Auns

Šodien Auni redzēs "gaismu tuneļa galā" - iemeslu, kāpēc pēdējā laikā nācies tik daudz piepūlēties. Auni beidzot ieraudzīs, kā viss nostājas savā vietā un sapratīs piedzīvoto. Tas sniegs miera un drošības sajūtu. Ļaujieties šodien sevi pārņemt pārliecībai, ka dažreiz viss neizdodas kā iecerēts, lai rezultāts realitātē būtu vēl labāks.

Ūdensvīrs

Pēdējā gada laikā Ūdensvīri ir piedzīvojuši milzu izaugsmes un paplašināšanās periodus. Visticamāk, tas piedzīvots personīgajā, prfesionālajā un pat sociālajā dzīvē. Šodien Ūdensvīri spēs daudz skaidrāk saskatīt rezultātus un atbrīvoties no negatīvās pieredzes. Atzīmējiet to, jo tas ir pelnīti.

Vērsis

Šis ir laiks, ka viss mainīsies. Lai arī Vērši alks pēc stabilitātes, jāatceras, ka visas pārmaiņas ir viņiem labvēlīgas. Vērši šobrīd atrodas kaut kā epicentrā, par ko pat nenojauš. Skan noslēpumaini, bet tas ir labākais veids, kā aprakstīt pašreizējās sajūtas.

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram kanālā.

Komentē 2

 
Anonīms
 

Man, kā Ūdensvīram, 17.novembris nekāds. Novācu kandžas aparātu, izlēju izstrādāto brāgu, ieēdu zupu un līdz pieciem nogulēju, bļē.

17.novembris, 17:33 Atbildēt

Nu viss taču labi! :)

18.novembris, 10:55 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 2:35

Jaunākās diskusijas