Astroloģe brīdina par trešdienu un ceturtdienu

tautaruna.lv 10.novembris, 10:30
 
pexels.com
Krievu astroloģe Tatjana Borša sociālajā vietnē Instagram dalījusies ar astroloģisko prognozi šai nedēļai, īpaši brīdinot par trešdienu un ceturtdienu.

Šī nedēļa paiet augoša Mēness zīmē, norāda astroloģe.

Viņa norāda, ka trešdiena un ceturtdiena būs grūtas dienas, kad ir augsts konfliktu un negadījumu iespējamības risks.

Runājot par šīs nedēļas pozitīvākajām dienām, T. Borša atzīmē, ka tādas būs piektdiena, sestdiena un svētdiena, kad veiksmīgu sakritību kombinācija būs nozīmīga visās jomās - sākot no politikas un beidzot personīgās dabas jautājumos.

Tatjana Borša ir krievu astroloģe ar vairāk nekā 30 gadu pieredzi. Viņa ir vairāk nekā 40 grāmatu autore, kā arī dokumentālo filmu producente.

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram kanālā.

Komentē 3

 
Anonīms
 

Šodien mūsu Marcim vārda dienā.

10.novembris, 11:48 Atbildēt

Vismaz šodiena pagāja man bez konfliktiem, pat vairāk, veiksmīgi iepirkos lētu cūkas gaļu slavenajā Lidl Valmierā.

10.novembris, 16:55 Atbildēt

11. novembrī (latviski - salnī, salnas mēnesī) labāk veiksies lietas, kas saistītas ar cēliem mērķiem, sapņiem, plašu domu lidojumu, došanu, kalpošanu. Sarunas lāgā nevedīsies. Pēc plkst. 14.51 vēlams ieskatīties sevī, veikt iekšējas pārmaiņas, ja tās nepieciešamas, attīrīties garīgi un ķermeniski, piedot sev un citiem. Līdz plkst. 14.51 jāuzmanās ar valodu, lai tā būtu nodomos tīra un patiesa. Turpināt iepriekšējās dienas rosīšanos. Visu dienu spēcīgs mērķtiecīgums domās mīsies ar atslābināšanos un pievēršanos mazāk svarīgām blakuslietām, kas var radīt pārliecīgu ietekmēšanos, uzticēšanos citiem cilvēkiem. Necietīsiet spiedienu, labāk izvēlēties vieglu, nepiespiestu saskarsmi, nekā nopietnu, pamatīgu darbu veikšanu. Nojauta palīdzēs panāk savu. Apslāpējiet dumpīgumu nevietā un pārliecīgu brīvības mīlestību, ja tādas vēlmes uzmācās. Var ienākt prātā negaidītas, neparastas ierosmes, kas liks aizdomāties par nākotni. Neieslīgstiet pārāk pārdomās, kas var novest līdz nomāktībai. Nenokavējiet lēmumu pieņemšanu, rīkojieties ātri, darbojieties, neatslābinietes, ja labvēlīgs brīdis ir pienācis. Labi izdosies būt ieturētiem, vieglāk pieņemsiet plašāku sabiedrību. Ja būs kāda sakāve, neizdošanās nepārspīlējiet ar bēdāšanos, ļoti iespējams, ka nav viss zaudēts, cīņa ir jāturpina. Sniedzot kādam palīdzību nelieciet tam justies vājam. Klaigājoši un skaļi ļaudis radīs lielāku nepatiku, kā citās dienās. Stipriniet gribasspēku, nezaudējiet savas dzīves ceļa mērķus saduroties ar iedomātiem un/vai patiesiem šķēršliem, kas var radīt dusmu uzplūdus pat pret sev vistuvākajiem cilvēkiem. Pieaugs ķermeniskā pievilcība(Latvijas valodā- fiziskais magnētisms). Nenododaties pārliecīgā sava un savu tuvāko ķermeņu kopšanai un ārstēšanai. Neuzticieties lētticīgi pārāk ārstiem, ārstniecības veidiem un zālēm. Ieteicamas možas, jestras kustības - dejas, skriešana, bet sacensības nav ieteicamas. Jāapspiež tieksme uz dažādiem mākslīgiem uzmundrinājumiem, piemēram kafijas pārliecīga dzeršana, vēl vairāk - cigaretes, alkahols, narkotikas, kas var radīt arī atkarību. Mācieties prasīt ko Jums vajag un ar pateicību pieņemiet to, ko dod liktenis. Līdzīgs būs šā gada 11. novembrī dzimuša cilvēka dzīves ceļš.

11.novembris, 1:21 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 2:35

Jaunākās diskusijas