3 slinkākās horoskopa zīmes

tautaruna.lv 23.oktobris, 10:43
 
pexels.com
Lai gan ikvienam mēdz uznākt slinkums, šīs trīs horoskopa zīmes esot visslinkākās, ziņo portāls "Your Tango".

Lauva

Lauvas vēlas dzīvē visu panākt tikai ar savu šarmu un citu apbrīnu, taču tas ne vienmēr ir iespējams. Slinkums tiek atzīmēta kā Lauvu galvenā vājība, jo šo zīmju pārstāvji, lai gan ir ambiciozi, nevēlas piepūlēties, lai ambīcijas piepildītu, taču bez darba nav rezultātu.

Ūdensvīrs

Šis var pārsteigt, taču pat ņemot vērā, ka Ūdensvīri vēlas mainīt visu uz labu un ir īsti humānisti, viņi ne vienmēr ir tie, kuri vēlas smagi strādāt, lai to sasniegtu. Viņi nemēdz brīvprātīgi iesaistīties vai veltīt savu laiku, lai palīdzētu. Ja Ūdensvīri tiešām vēlas palīdzēt pasaulei, laiks konstanti strādāt ne tikai runāt.

Strēlnieks

Strēlnieki mīl savu brīvību un vēlas ceļot. Uz darbu jādodas katru dienu un tas jādara laikā, bet Strēlniekiem tas liek justies iesprostotiem. Viņi nevēlas darbam veltīt papildu laiku vai uzņemties vairāk pienākumu, nekā nepieciešams.

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram kanālā.

Komentē 7

 
Anonīms
 

Ūdensvīriem tāpat visa kā pietiek un ir labi.

23.oktobris, 14:00 Atbildēt

Jā, to esmu arī es novērojis.

23.oktobris, 17:53 Atbildēt

Un kāds Your Tango dejas speciālistiem sakars ar astroloģiju?

23.oktobris, 21:03 Atbildēt

Slinkums = motivācijas kaut ko darīt trūkums

24.oktobris, 9:42 Atbildēt

Slinkums ne vienmēr ir slikti. Bez slinkuma nebūtu progresa. Kāda jēga ir no 10 centīgajiem, ja grāvi rok nepareizā virzienā. Pēc tam viņš kādam jāaizber un jārok cits grāvis. :)

25.oktobris, 12:48 Atbildēt

Esmu strēlnieks un atvainojos par rupjību, bet tā ir pilnīga huiņa... Visu laiku rubīju, guļu 4-5 stundas dienā jau 27 gadus bez atvaļinājuma, bet tagad piespiedu slinkums he,he,he, jāpasēž mājās kamēr valdības debīlisms netiks izārstēts....

25.oktobris, 17:16 Atbildēt

Daļēji pareizi teikts. Jaunībā arī fiziski vajadzēja strādāt un es strādāju. Tagad to vairs nedaru,jo nepatīk. Jāatzīstas,ka man nekad nav paticis strādāt tā,ka mugura kūp! Tagad es visu vainu noveļu uz saviem gadiem un tas man ir labs attaisnojums.

29.oktobris, 13:52 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 2:00

Jaunākās diskusijas