Horoskopa zīmes, kas oktobrī satiks savu otro pusīti

tautaruna.lv 18.oktobris, 7:00
 
F64
2021. gada oktobris būs patiesi laimīgs vairāku zodiaka zīmju pārstāvjiem, jo ​​daudziem vientuļiem cilvēkiem izdosies satikt patiesu mīlestību. Ja jums jau ir otra puse, tad attiecībās valdīs harmonija un laime, raksta "rsute.ru".

Dvīņi. Ir vērts tuvāk iepazīt personu, kas atrodas blakus un izrāda uzmanības pazīmes. Dvīņiem vajag viņu labāk iepazīt, jo pastāv iespēja, ka visas pozitīvās īpašības iepriekš netika pamanītas. Varbūt šī konkrētā persona kļūs par dvēseles radinieku un vienmēr būs blakus, dāvājot savu mīlestību un rūpes. Zvaigznes iesaka nepalaist garām šo iespēju.

Vēzis. Šīs horoskopa zīmes pārstāvjiem, kuri vēl nav satikuši savu otru pusi, būs šāda iespēja. Jums būs iespēja satikt cilvēku, kuru saukt par savu likteni. Zvaigznes iesaka nepalikt mājās, jo šajā gadījumā ir ļoti grūti satikt savu mīlestību. Ja draugi jūs uzaicina uz dažādām ballītēm, jums vajadzētu piekrist. 2021. gada oktobrī jums jācenšas pēc iespējas biežāk apmeklēt dažādus pasākumus, lai nepalaistu garām iespēju satikt patiesu mīlestību.

Lauva. Lauvas, kas jau ir attiecībās, varēs baudīt otro medusmēnesi kopā ar mīļoto. Tas var palīdzēt ievērojami uzlabot attiecības, kuras, šķiet, drīz beigsies. Tiem, kas vēl nav satikuši savu mīlestību, tas var notikt tieši oktobrī. Zvaigznes iesaka romantiskam randiņam izvēlēties dabu.

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram kanālā.

Komentē 2

 
Anonīms
 

Kas man. Lai veicas.

18.oktobris, 11:28 Atbildēt

Man jau, kā Ūdensvīram, arī nekā...

18.oktobris, 17:41 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 1:38

Jaunākās diskusijas