Trīs horoskopa zīmes, kurām šodien viss padosies ar īpašu vieglumu

tautaruna.lv 7.oktobris, 12:44
 
pexels.com
Šīm trim horoskopa zīmēm šodien, 7. oktobrī viss padosies ar īpašu vieglumu, padarot šo dienu ļoti patīkamu, raksta dzīvesstila portāls "Your Tango".

Vēzis

Vēži šodien būs īstajā vietā un īstajā laikā, lai ar visu tiktu galā. Viņi uzticēsies sev un jutīsies pārliecināti par sevi. Mājās viņus šodien ieskaus iemīļotas lietas un nebūs sajūtas, ka nepieciešams kas vairāk. Nekas šodien nespēs Vēžus satraukt.

Lauva

Šodien Lauvām vēlams savu šarmu izmantot kam radošam un noderīgam. Šodien pie Lauvām vērsīsies viņu draugi, jo uzticas šīs horoskopa zīmes pārstāvju vērtējumam un darīs to, ko Lauvas ieteiks. Lauvas šodien jūtas pārliecinātas par sevi un tas ļauj tām sniegt labus padomus citiem.

Skorpions

Skorpioniem šodiena šķitīs kā jauns sākums. Viņi šodien jutīsies enerģijas pilni un tas veicienās arī iedvesmu. Šodien, iespējams, nav labākā diena, lai kaut ko darītu, bet šis ir lielisks laiks, lai plānotu, ko darīt tālāk. Skorpioniem jādomā par radošiem projektiem un tas būs sākums kaut kam konstruktīvam un daudzsološam.

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram kanālā.

Komentē 3

 
Anonīms
 

Lai tā būtu.

7.oktobris, 14:21 Atbildēt
Dzēsts lietotājs

bļin,nu tik precīzi trāpīts.Tiko uz poda viss tik viegli padevās un bez piepūles.Mistika.

7.oktobris, 16:55 Atbildēt

Ūdensvīram vakar bija pohas.

8.oktobris, 11:22 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 22:32

Jaunākās diskusijas