Nosauc horoskopa zīmes, kuras līdz 2021. gada beigām satiks īsto mīlestību

tautaruna.lv 16.oktobris, 10:43
 
pexels.com
Astrologi ir pārliecināti, ka dažām horoskopa zīmēm sagaidāmi romantiski piedzīvojumi līdz 2021. gada beigām, ziņo "5-tv.ru".

Auns

Lau satiktu savu īsto mīlestību, Aunam ir nedaudz jāsamazina savs "ātrums". Viņi ir pieraduši pie strauja dzīves ritma, veikt vairākus uzdevumus vienlaicīgi, svarīgu mērķu piepildīšanas. Taču tas viss var liegt saskatīt īsto mīlestību.

Jaunava

Jaunavām vajadzētu ne tikai dzīvot pierastajā vidē, bet izmēģināt ko jaunu. Vēlams iziet no savas komforta zonas. Pret veiksmi un neveiksmēm jāturpina izturēties ar vieglumu, kas piesaistīs citus. Jaunas attiecības, kas sākušās ar kaislību, ātri pāraugs dziļās jūtās.

Strēlnieks

Strēlnieki satiks cilvēkus, kas ātri ieņems vietu viņu sirdīs. Jaunas attiecības attīstīsies tik strauji, ka no malas šķitīs pat neloģiskas. Taču kopības sajūta jums liks saprast, ka darāt visu pareizi. Iespējams, Strēlnieks nekad tā vēl nav juties, tāpēc turieties pie tā.

Ūdensvīrs

Ūdensvīri mēdz dzīvot sev, savām interesēm un darbiem, nepievēršot uzmanību citiem. Lai nepalaistu garām savu īsto mīlestību, 2021. gadā viņiem jāaizmirst par ierasto dzīvesveidu un jāsāk veidot jaunas draudzības. Varbūt garlaicīga izskata cilvēks patiesībā izrādīsies radniecīga dvēsele.

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram kanālā.

Komentē 3

 
Anonīms
 

Man, kā Ūdensvīram, būs par šito nopietni jāpadomā.

16.oktobris, 10:45 Atbildēt

Sen jau nevērtēju cilvēku pēc izskata. Un nenokļūdījos.

22.oktobris, 14:13 Atbildēt

Individuāla astrologa pieeja, iespēja izveidot individuālo horoskopa karti un rast atbildes uz sev interesējošiem jautājumiem inesesjyotish.lv/

8.novembris, 21:15 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 19:51

Jaunākās diskusijas