Ārste: Pārliecinātu "antivakseru" Latvijā ir maz

tautaruna.lv 10.oktobris, 15:11
 
Dmitrijs Suļžics /F64
"Tas, ka kāds cilvēks šajā brīdī nevēlas vakcinēties, nepadara viņu automātiski par "antikvakseri". Un tas mums kā sabiedrībai ir jāsaprot!" Tā uzskata Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas Infekciju kontroles dienesta vadītāja pienākumu izpildītāja, pediatre Dana Isarova, vēstīts Lindas Ločmeles materiālā LTV projektā "Būris".

Ārpus sava darba laika viņa sociālajos tīklos nenogurstoši atbild uz jautājumiem, skaidro un sniedz cilvēkiem zinātnē balstītu informāciju par vakcīnām un medicīnu. Smejot piekrīt, ka viņu var saukt par vakcinācijas influenceri, lai gan fakts, ka Danu tagad atpazīst uz ielas, esot gan patīkams, gan biedējošs reizē.

"Mani vairs nesatrauc tas, ka atklāti sauc rupjos vārdos," saka jaunā ārste.

Viņa saprot, ka dzīve pandēmijas apstākļos daudziem rada trauksmi - zaudēti tuvinieki, zaudēts darbs un ienākumi, neizpratne par valdības lēmumiem un bažas par vakcīnām -, un šādi, vārdiski uzbrūkot ārstiem, vienkārši notiek dusmu izlāde.

Dana saka, ka runājot par cilvēkiem, kuri joprojām nevakcinējas, stingri jānošķir "antivakseri" no šaubīgajiem. Šaubīgo un tādu, kuri nepārtraukti pārdomā un atliek Covid-19 potes saņemšanu, esot būtiski vairāk, tāpēc ir svarīgi runāt ar viņiem, skaidrot un pārliecināt.

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram kanālā.

Komentē 13

 
Anonīms
 

Un atkal eksperimentālās simtomu mazināšanas potes tiek sauktas par vakcīnām.Tā gan ir trakoti izglītota daktere.

10.oktobris, 15:46 Atbildēt

Pārliecināt par ko????? par to, ka pasargās no saslimšanas??? - nepasargās.. slimo arī vakcinētie.... par to, ka būs vieglāk?? to zina tik Dievs.. varbūt jā, varbūt nē... neviens jau nevar pateikt kā būtu bijis bez vakcīnas.... Un par blaknēm vai stāstiet????? es pēc otrās moderna vakcīnas kopš jūnija mokos ar līdzsvara problēmām un nenormālu nogurumu.... Tā ka ar to pārliecināšanu tas vairāk izklausās pēc maigas melošanas....

10.oktobris, 16:13 Atbildēt

Viņa vienkārši atestācijai pelna liekus punktus uz līdzcilvēku veselības rēķina. Močīt tādas kuces vajag.

10.oktobris, 18:05 Atbildēt

Tieši tā!

10.oktobris, 18:50 Atbildēt

Es neesu antivaksers, bet neesu arī laboratorijas žurka, lai piedalītos eksperimentā, vai pat daudz ļaunprātīgākā pasākumā, iegrūžot sevī nezināmu šņagu ar nezināmu rezultātu, kura pie tam vēl nav radīta kā vakcīna pret delta kovidu. Atpisieties no manis ar saviem uzpirkto "zinātnieku" atzinumiem!

10.oktobris, 18:03 Atbildēt

Ārste: Pārliecinātu "antivakseru" Latvijā ir maz

Ārstei gan vajadzētu atšķirt vaksāciju no vakcinācijas...

10.oktobris, 22:33 Atbildēt

Precīzāk būtu '' ārste'' (pēdiņās).Kāds normāls ārsts vispār var pateikt vārdu '' antivaksers'' ? Tikai tie kuri pirms vakcīnas ievadīšanas 85 gadīgam MUTISKI !!!!!!!!! iztaujā vai ir alergijas? Alergija smagā formā ir momentāna nāve.Loģiski ,ka visi potētie ''zin'' pret ko ir alergija viņam.

11.oktobris, 9:53 Atbildēt

Ne visi, kuri vakcinējas staro no laimes par tādu iespēju.

10.oktobris, 22:47 Atbildēt

Joni,ja tu esi nejēga tad nemīz.

11.oktobris, 17:26 Atbildēt

Man visu laiku nedod mieru jautājums , kas tajās vakcīnās ir iekšā, ka tik ļoti drastiskiem veidiem spiež visus sapotēties. Ja ģimenes galva - maizes pelnītājs iet uz poti , lai nezaudētu darbu ,sievai piekodina ,nepotējies . Ja kas ar mani notiks , vismaz viens vecāks bērniem paliks. Trakāk kā kara laikā...

11.oktobris, 23:51 Atbildēt

būhenvalde

12.oktobris, 20:56 Atbildēt

Vakcine'to vaira'k,neka' Latvija' pas'laik dzi'vojos'o, interesanti.

12.oktobris, 4:53 Atbildēt

Tāpat arī ar saslimušajiem.

12.oktobris, 15:40 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 15:23

Jaunākās diskusijas