Kurām trim horoskopa zīmēm šī būs īpaši grūta nedēļa?

tautaruna.lv 4.oktobris, 17:15
 
pexels.com
Astroloģe Rūbija Miranda nosaukusi trīs horoskopa zīmes, kurām nedēļa no 4. oktobra nebūs no tām vieglākajām, raksta "Your Tango".

Jaunava

Jaunavām pēdējā laikā var šķist, ka pār viņu galvām nācis daudz, taču der atcerēties, ka lielākās grūtības viņas sev sagādā pašas, lai gan nevēlas to atzīt. Šonedēļ galvenā problēma Jaunavām būs tikt galā ar sarūgtinājumu. Cilvēki tām šonedēļ šķitīs īpaši kaitinoši, jo šīs zīmes pārstāvji no tiem gribēs sagaidīt vairāk nekā tie spēj dot.

Mežāzis

Mežāži ir pieraduši saņemt to ko vēlas un nebaidās no grūtībām, lai sasniegtu vēlamo. Taču šonedēļ smagais darbs neatmaksāsies un tas viņus sadusmos. Mežāži ir ļoti koncentrēti uz rezultātiem, bet šonedēļ tie neattaisnos viņu gaidas.

Ūdensvīrs

Ūdensvīriem šonedēļ būs prieks satikt senus draugus, taču viņiem trūks pacietības socializēšanās pasākumos. Šonedēļ Ūdensvīri tieši vēlēsies būt vieni un gūt mieru.

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram kanālā.

Komentē 2

 
Anonīms
 

Taisnība, šodien izlamāju Maxima zāles pārzini, jo nevarēju atrast kāroto preci. Izrādās, ka lamāšanās jau bijusi zvaigznēs ierakstīta, tas man mierinājums.

4.oktobris, 19:58 Atbildēt

Rīt jāiet uz bērēm... Cerams, ka vismaz citiem Ūdensvīriem to nevajadzēs darīt.

5.oktobris, 7:56 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 23:08

Jaunākās diskusijas