Horoskopa zīmes, kurām nekavējoties vajadzīgs atvaļinājums

tautaruna.lv 3.oktobris, 15:01
 
pexels.com
Šīm horoskopa zīmēm enerģijas resursi ir izsmelti un tas nozīmē, ka jādodas atpūtā, lai tos atjaunotu,atsaucoties uz žurnālu "Liza", raksta "5-tv.ru".

Vērsis

Biroja darbs Vērsim ir grūts. Viņiem ir grūti ievērot dienas režīmu un pakļauties vadītāja norādījumiem, kā arī ilgstoši strādāt bez atpūtas. Ja viņiem nav iespējams strādāt no mājām vai kļūt pat pašnodarbinātajiem, Vēršiem ieteicams ar steigu doties atvaļinājumā.

Lauva

Lauvām produktīvam darbam ir nepieciešams līdzsvars starp darbu un atpūtu. No vienas puses Lauvas ir ļoti strādīgas un izturīgas, no otras puses - viņi nekad nepalaidīs garām iespēju atpūsties. Pateicoties šai kombinācijai, viņi spēj būt produktīvi.

Auns

Ja Auns ilgstoši strādā bez pārtraukuma, tas viņam un kolēģiem rada sarežģījumus. Šāds darbinieks nepārtraukti kurn un nervozē par sīkumiem, neļaujot citiem darīt savu darbu. Šādos apstākļos Auns kļūst nepanesams, un, ja viņš netiek atvaļinājumā, "sprādziens" ir neizbēgams.

Ūdensvīrs

Šīs zīmes pārstāvjiem nepatīk pakļauties vadībai un spēlēt pēc viņu noteikumiem. Kamēr viņiem ir spēks, viņi spēj pielāgoties, bet tiklīdz resursi ir izsīkuši - sākas konflikti. Savlaicīga atvaļinājuma neizmantošana var izraisīt Ūdensvīra atlaišanu.

Vēzis

Vēži var ilgi sēdēt vienā vietā un uztraukties par bezjēdzīgām lietām. Kopā ar lielo nervozitāti darba vietā, tas var izraisīt emocionālu sabrukumu un citas nopietnas problēmas. Bez atvaļinājuma viņi nonāk strupceļā.

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram kanālā.

Komentē 3

 
Anonīms
 

Nekādi atvaļinājumi !! Lai tik komentē TR rakstus !!

3.oktobris, 16:03 Atbildēt

Jā, ja Ūdensvīrs atvaļināsies, kurš tad te bez manis vēl komentēs?

3.oktobris, 17:40 Atbildēt

Vajag lietas sakārtot tā, ka citi tavā vietā visu izdara...

... un mierīgi varu doties atvaļinājumā!

4.oktobris, 21:08 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 22:32

Jaunākās diskusijas