Politiķis Latvijā: Covid-19 ierobežojumi jāievieš pēc iespējas ātrāk

tautaruna.lv 23.septembris, 12:09
 
F64
Ir nepieciešams ieviest ierobežojumus pēc iespējas ātrāk, lai ierobežotu Covid-19 izplatību, jo to ietekme neparādīsies uzreiz, un mūsu valstī jau strauji pieaug jaunu saslimšanas gadījumu skaits un hospitalizēto skaits. Tā Latvijas Radio 4 raidījumam "Detaļas" pastāstīja 13. Saeimas deputāts un Veselības ministrijas parlamentārais sekretārs Ilmārs Dūrītis.

"Drošības pasākumi ir nepieciešami, lai samazinātu iespēju inficēties, īpaši nevakcinētiem cilvēkiem, kuri attiecīgi ir slikti pasargāti pret vīrusu. Šiem cilvēkiem risks nokļūt slimnīcā un nodarīt nopietnu kaitējumu savai veselībai ir ļoti augsts, ” sacīja Ilmārs Durītis (Attīstībai / Par!).

Durītis atzīmēja: nevar kavēties ar ierobežojumiem, jo ​​koronavīruss ļoti ātri izplatās kaimiņvalstīs un arī mūsu valstī, un hospitalizēto skaits strauji pieaug.

“Ierobežojumi jāievieš pēc iespējas ātrāk, jo saslimstības samazināšanas efekts parasti parādās pēc divām nedēļām. Ja mēs nerīkosimies ātri, situācija kļūs vēl sarežģītāka, jo slimnīcām ir diezgan pesimistiskas prognozes attiecībā uz pacientu pieplūdumu. Iespējams, līdz oktobra vidum slimnīcas būs pārpildītas,” sacīja politiķis.

Ilmārs Durītis atgādināja, ka sabiedrības galvenā aizsardzība nav ierobežojumi, bet gan vakcinācija.

Kā ziņots, pārveidotos noteikumus Covid-19 izplatības ierobežošanai valdībā paredzēts skatīt nākamajā nedēļā, otrdien valdības sēdē pauda Daniels Pavļuts (AP).

Valdība otrdien paredzētās izmaiņas atbalstīja konceptuāli.

Veselības ministrs norādīja, ka ar jauno regulējumu paredzēts paplašināt drošajā un daļēji drošajā līmenī sniegto pakalpojumu skaitu, proti, tos varēs saņemt tikai personas ar Covid-19 sertifikātiem vai citos gadījumos - arī personas ar negatīviem Covid-19 testu rezultātiem.

Pārveidoto noteikumu mērķis būs samazināt inficēšanās un Covid-19 pacientu skaita slimnīcās pieauguma tendenci, pirms ir notikusi slimnīcu pārslodze.

Vienlaikus Pavļuts minēja, ka pēc iespējas ir jāsaglabā ekonomiskā un sociālā aktivitāte.

Veselības ministrs pauda, ka, ja regulējumu 28.septembrī apstiprinātu Ministru kabinetā, jaunās prasības varētu stāties spēkā 11.oktobrī.

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram kanālā.

Komentē 23

 
Anonīms
 

Vari meklēt jaunu darbu... nākamajā Saeima tev nav izredzes iekļūst ... Nedz tev, nedz visiem pārējiem hipohondriķiem...

23.septembris, 12:26 Atbildēt

Muldoņa ! Gudrīši atradušies. Covid no gripas vēl nav iemācījušies atšķirt. Pilnīgs sviests ar šiem ierobežojumu izgudrotājiem. Pagājušo ziemu gripas nebija - Covids bija gripu apprecējis, Kas šoziem savādāks ?!

23.septembris, 12:36 Atbildēt
Dzēsts lietotājs

Tas kovids dīvains.100% viss kā parastai gripai.

23.septembris, 14:54 Atbildēt

Viņš tak nav gudrītis, bet Durītis. Izrādās, ka uzvārdam tomēr ir nozīme.

23.septembris, 15:27 Atbildēt
ivo

Ar decembri sāks beigties sertifikata termiņš vakcinētiem pajoļiem... ko nu darīs?gribi negribi vajag trešo, pēc tam 4..utt..līdz pajolis atstiepj kājas....

23.septembris, 16:46 Atbildēt
Dzēsts lietotājs > ivo.5ed132ae16da2

man personīgi pohuju...менше народа больше кислорода

23.septembris, 19:36 Atbildēt

Nosauc tās 100% pazīmes, kas tādas pat kā gripai? . Cik bieži (pirms COVIDa) ar gripu slimie tika pieslēgti pie plaušu ventilatora? Kāds bija no gripas sekām mirušo skaits gadā(pirms COVIDa)? Vai starp mirušajiem bija daudz pret gripu vakcinēto? Sāc skaidrot, gaidu!

26.septembris, 19:56 Atbildēt

Vēl viens dīvainis ar lozungu; pret vīrusu ar administratīviem noteikumiem vai pat kriminālo likumu ! Likums uzveiks visus baciļus, bet cīņā vajag iekļaut arī , piemēram, pretvēža kampaņu.

23.septembris, 12:56 Atbildēt
Dzēsts lietotājs

Traki kādu tur uztrauc onkoloģija.Tur jau nevar iebīdīt vakcinācijas biroju ar algu 11 000 euro. Interesenti cik laika aizņem pārbaudīt pret kovidu to spļāvienu skaitu,ko iesniedz pirms 1 septembra tie kuri mācās un studē ??? Pāris laborotorijas un to Gulbi ieskaitot pārbauda 430 000 splāvienu bez problēmām.Jāpieskaita vēl poličus,skolotājus un tt.Naudiņa sanāk burtiski kosmiska.Es domāju ,ka cilvēka dzīves nepietiks lai to varētu pārbaudīt.Tas nav reāli.

23.septembris, 19:49 Atbildēt

Ja Dūrītis ir no peredastu Attīstībai/PAR, tad viss skaidrs. Durītis... :)

24.septembris, 10:20 Atbildēt

Bet tu stulbas debilas esi galva pists ar saviem pederastiem..

24.septembris, 12:51 Atbildēt
Jelena Sergejeva > marcis

Tevi sen nav ņēmuši priekšā, ka tik škrobīgs?

24.septembris, 16:52 Atbildēt
Sarmite Nikitina > jelena.sergejeva

Kabaču laiks iet uz galu,mīļotais kabacis sapuva.Ar ko ies pie altāra? Ar ēzelīti,beigto Hari vai apdročīto Pamelas plakātu?

24.septembris, 17:23 Atbildēt
Jelena Sergejeva > sarmite.nikitina

Tā nedrīkst, gandrīz, vai aizrijos. Šito, jau Māriņai teicu. Mārčelei vienalga, bet negribu nomirt dēļ smiekliem. Viņam tak ķirbis dīgst.

24.septembris, 18:00 Atbildēt
Dzēsts lietotājs > sarmite.nikitina

Fui,cik nepieklājīgi.Jārunā zolīdi.Nevis apdročīts,bet plakāts ,kuru Mārcis izmantoja ,lai dziļā vientulībā pašapmierinātos.( nodarbojās ar onānismu izmantojot Pamelas Andersones kailfoto .) Tautā to sauc ari par.. dieva Onāna pielūgšanu.

24.septembris, 19:24 Atbildēt

Man kādreiz bija darba biedrs no Umaņas(Ukraina), kurš Odesā bija studējis mehāniku un kura studiju biedrs bijis uzvārdā Onaņins. Kad studējuši ļeņinismu(ļeņinizm), tad mūžīgi runājuši, cik labi, ka revolūcijas vadonim nav bijis uzvārds kā viņu kursa biedram. :)

24.septembris, 20:06 Atbildēt

Bet man tava neta pederasta un tavu divu neta mauku slimie neta murgi jau sen ir pie dirsas un stulbas ir reali galva pists ar saviem pederastiem.

24.septembris, 21:14 Atbildēt

Ja būtu zolīds vīrietis runātu zolīdi. Bet Marcis nav ne vīrietis,ne sieviete.Tici man,dzīvē esmu pieklājīga un piezemēta,bet šis radijums ir vienīgais kurš man liek runāt rupji.

24.septembris, 22:22 Atbildēt
Sarmite Nikitina > marcis

Jā galvenais pederast,tevi jau galvā piš? Dirsai hana?

24.septembris, 22:24 Atbildēt
Marcis > sarmite.nikitina

Jau dolbana neta prostituta neta lamajiem un citus bet temas nolama un pati esi pista galva un tavai smirdigajai dirsai ir hana..

25.septembris, 15:25 Atbildēt
Dzēsts lietotājs > marcis

Mārci,tu pielūdz dievu Onānu ????

25.septembris, 19:14 Atbildēt
Rolands > marcis

Vai tev nekā cita nav par ko runāt, kā tikai pī, pa, pi un iekšu iekšas? Ir gan jauki vaļas prieki!

26.septembris, 19:59 Atbildēt
Jelena Sergejeva > rolands.60ab5f013fd32

Veļas prieki, būs pareizāk.

26.septembris, 20:28 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 2:11

Jaunākās diskusijas