Jaunā pētījumā atklāj, cik patiesībā efektīva ir Covid-19 vakcīna

tautaruna.lv 24.septembris, 14:30
 
Reuters/Scanpix/LETA
Cilvēkiem, kas vakcinēti pret Covid-19, ir 11 reizes mazāka iespēja nomirt, ja viņi saslimst ar koronavīrusu, ziņo The Hill, atsaucoties uz ASV Slimību kontroles un profilakses centra (CDC) pētījumu.
"Kā mēs demonstrējam ar katru jauno pētījumu, vakcinācija ir efektīva," sacīja CDC direktore Rošela Valenski.

Pētījumā bija iesaistīti vairāk nekā 600 000 cilvēku.

Saskaņā ar CDC datiem, nevakcinētie cilvēki vairāk nekā 10 reizes biežāk nekā vakcinētie tiek hospitalizēti koronavīrusa infekcijas dēļ. Tāpat nevakcinētie cilvēki ar to inficējas 4,5 reizes biežāk nekā cilvēki, kuri ir pabeiguši pilnu vakcinācijas kursu.

The Hill atzīmē, ka šī informācija tika saņemta neilgi pēc tam, kad ASV prezidents Džo Baidens savā televīzijas uzrunā tautai paziņoja par rīkojumu, ka visiem valdības darbiniekiem jābūt vakcinētiem pret Covid-19.

Nedaudz vairāk nekā 75% pieaugušo amerikāņu ir saņēmuši vismaz vienu Covid-19 vakcīnas devu. Vairāk nekā 64% ASV iedzīvotāju ir pilnībā vakcinēti pret koronavīrusu.

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram kanālā.

Komentē 26

 
Anonīms
 
Dzēsts lietotājs

redz kā glābj visus zemeslodes iedzīvotājus.Kāda labsirdība.Bet tikai no kovida,no citām slimībām varat sprāgt nost

24.septembris, 15:55 Atbildēt

Jā ,tev taisnība.Interesantas glabšanas metodes-iebiedējot tautu.Bet ne jau visi ir muļķi,kā viņi domā.

24.septembris, 22:11 Atbildēt

Potējas ne tikai pret kovidu. Nevajag sprāgt nost no encefalīta, hepatīta, stinguma krampjiem, gripas u.t.t..

25.septembris, 12:32 Atbildēt

Iedodiet man kādu miljardu es arī izpētīšu ko un kuram kā vajag. Cik saprotu šajā statistikā netika iekļauti letālie švakcīnu gadijumi. Nerunāsim jau par blaknēm.

24.septembris, 18:04 Atbildēt

Super!

24.septembris, 19:51 Atbildēt

Tā pati Amerika jau ir paziņojusi, ka turpmākajos gados Covid saslimšana tiks nodefinēta kā ikgadējā saaukstēšanās.

24.septembris, 20:29 Atbildēt

Vakcinācija ir glābusi cilvēci jau simts gadus pēc kārtas. Kāpēc lai šoreiz būtu citādi?

24.septembris, 22:01 Atbildēt

Globālisti kuri uzskata ka pasaule ir pārapdzīvota un ir jāsamazina iedzīvotāju skaits uz zemes...Tagad domās par Tavu veselību ? Tu esi smieklīgs...

24.septembris, 22:11 Atbildēt

Tad tik uz priekšu,negaidi ne mirkli,manu devu arī vari dabūt.

24.septembris, 22:13 Atbildēt

Tāpēc, Leon, ka pirms 100 g pasaule nebija pārapdzīvota. Un tāpēc, ka tad zinātnieki un ārsti tiešām domāja, kā cilvēkus glābt no nāvējošām slimībām. Bet šodien katrā atklātā, vai slēgtā pasaules vareno saietā viena no galvenajām tēmām ir pārapdzīvotība, kas turpina uzņemt apgriezienus, un līdz ar to dabas resursu izsīkums, un piesārņojums. Un, katru reizi šajos forumos tiek spriests par veidiem, un iespējām samazināt cilvēku populāciju. Tad saki lūdzu, kāda mārrutka pēc lai šodien tie, kuri meklē iespējas mūs samazināt, tai pat laikā censtos par visām varītēm mūs glābt, kad parādījusies gluži dabiska iespēja to nedarīt covid veidolā? Jā, nevar izlikties gluži, ka nekas nav noticis, un nemeklēt zāles, vai neražot vakcīnas. Vismaz darbības imitācija pasaulei ir jāredz. Lai daļa ar sajūsmā mirdzošām actiņām šļupstētu-redz, mūs izglābs, mesija-šprice ir atnācis. Nekad neesmu sapratusi, un nekad nesapratīšu cilvēku muļķību, kura izriet no nespējas DOMĀT! 9/10 populācijas ir absolūtā pelēkā manipulējamā masa-domā, runā, dara vienādi, jo visi tā dara, un tātad tā vajag, un ir pareizi. Zinātnieki un ārsti pūlās gan. Ilgmūžības meklējumos, un slimību izskaušanā, tas ir fakts. Bet, tikai ne tevis, vai manis dēļ. Bet gan tās saujiņas dēļ, kuri regulē to 9/10 dzīves un likteņus.

25.septembris, 9:57 Atbildēt

Droši vien nesaproti arī to ko esi uzrakstījusi?

25.septembris, 11:41 Atbildēt
Ella > dainis.liepnieks

Daini Liepniek-nomierinies, puis. Es saprotu daudz vairāk, nekā tev labpatīkas domāt. Tāpēc pietaupi savas kuslās dzēlības kādam citam.

25.septembris, 12:57 Atbildēt
Dzēsts lietotājs > oskars.zelmens

labi pateici

25.septembris, 13:25 Atbildēt
Dzēsts lietotājs > ella

labāk un precīzāk pateikt nevar.Tā ir

25.septembris, 13:26 Atbildēt

Slavēs to žļurgu tik ilgi ,kamēr dabūs visiem muļķiem iekšā.Gudrie jau sen sapratuši,kas tas ir-TOS NESALAUZT.

24.septembris, 22:08 Atbildēt

Ar ko vakcīna, kura ir testēta ne tikai Austrijas labākajās laboratorijās, bet arī citur pasaulē izpelnījusies tādu nosaukumu? - žļurga?????

24.septembris, 23:57 Atbildēt
Juris > 842785819495505

Ja vakcīna vīrusu aptur, tad tā ir vakcīna. Covida vakcīna vīrusu neaptur. Piektā daļa, jeb katrs piektais saslimušais ir vakcinēts. Starp citu, tie ir šodienas oficālie dati. Kāpēc neļauj piekļūt , teiksim, pencelīna zālēm bez ārsta receptes? Tikai tāpēc, lai slimību izraisītāji pie tām nepierastu. Bet ar kovidu domājam atklāt jaunu Ameriku. Piektā daļai cilvēku no saslimušo skaita covids vakcinācijai uzšķauda. Tas tikai nozīmē, ka vakcīna palīdz covidam veidoties neatvairāmam. Tur arī ir tas precīzais ''žļurgas '' nosaukums. Pēc būtības, tagad jau ar lielu nokavēšanos, bija jāsavāc dati par visu iespējamo vakcīnu covidam iedarbības efektivitāti. Vai maz ir tāda vakcīna izstrādāta, kas covidu tiešām aptur. Nedomāju, ka ir saprātīgi potēt žļurgu, kura, rēķini kā gribi, laikam tikai palīdz vīrusam veidoties sliktākam. Par vieglāko slimības gaitu, manā skatījumā, tas ir tikai laika jautājums, jo ļoti var būt, ka tas nenostrādās.

25.septembris, 14:10 Atbildēt
Marcis > juris.5bdb034a4d835

Nedirs neta idiots Juris un vel paris neta idioti, un vakcinets nevar citus aplipinat un Latvija covid pademija beigsies tikai tad, kad bus vakcinete 85-90% tautas.

25.septembris, 14:39 Atbildēt
Sarmite Nikitina > marcis

Tu mērkaķi esi reāls idiots.Pat ārsti atzīst,ka vakcinētie var aplipināt citus.Bet mūsu pederdroška ir gudrāks par visiem ārstiem un zinātniekiem kopā ņemot.Ej labāk laizīt Pamelas plakātu,stulbeni.

25.septembris, 14:47 Atbildēt
Marcis > sarmite.nikitina

Ej tas tu debila neta mauka dirst un tas izcelies ar neta idiotes murgu komentiem.

25.septembris, 15:07 Atbildēt

Gudri gan te tie komentētāji.

Īpaši tie kuri noliedz vakcinācijas efektivitāti vai vispār to uzskata kā ļaunuma sakni.

Nu protams mums atkal sagroza datus...un saskrūvē ciparus, lai tikai dabūtu kāds naudiņas labas....protams.

Fakts ir tas, ka saslimst nevakcinētie.

Vakcinētie ir droši sabiedrībai.

Protams nekas nav 100%.

Var arī saslimt....ar vāju imunitāti ar covid-19 no vakcinēta cilvēka. Tikai tad tā varbūtība ir proporcionāli otrādi...

24.septembris, 23:55 Atbildēt

Iesaku nedzesēt velti muti, šie "gudrie" ļaudis jau sen aizmirauši par to, kas notika pirms 3.5 gadiem, kad viņi ievēlēja valdībā KPV.lv ar visu savu vadoni Gobzemu priekšgalā! Tagad vēl Buldozers parādījies! Zelta zivtiņu atmiņa un 9 klašu izglītība, no kurām, spriežot pēc padziļinātajām zināšanām fizikā, ķīmijā un biloğijā, pēdējās 3 apgūtas yūtūbē! Tā jau saka: jo stulbāka tauta jo vairāk var solīt pirms vēlēšanām un pēc tam nepildīt! Tā pat pie vainas ir valdošā kliķe!

25.septembris, 0:36 Atbildēt

Ja vēl iedod trešo un ceturto poti tad jau tie cipari pa nullēm aiziet.

25.septembris, 8:51 Atbildēt

ASV nevar secināt,jo tur dzīvo daudz sirdsslimnieku ar lieko svaru,kuriem ir drauds jebkurš šī tipa vīruss,arī pat pārslodze

25.septembris, 11:34 Atbildēt

Pandēmija beigsies kad ES pārstās valdībai naudu dot,tas ir bizness.Būtu vēl jēga ja tautai arī kas no tā atlektu.

26.septembris, 21:49 Atbildēt

Jūtu līdzi nevakcinētiem - četras reizes izslimo kovidu un vēl saslimst pusreizi.

27.septembris, 8:35 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 23:50

Jaunākās diskusijas