Brīdina par Covid-19 simptomiem, kas raksturīgi vakcinētajiem

tautaruna.lv 18.septembris, 15:43
 
pexels.com
Daži speciālisti uzskata, ka sāpošs kakls, kas ir klasisks apaukstēšanās simptoms rudenī, var liecināt arī par Covid-19 pilnībā vakcinētiem cilvēkiem, raksta "Mirror".

Lai gan vairums jau zina, kādi ir galveni Covid-19 simptomi, kas var liecināt par inficēšanos, proti, drudzis, garšas un ožas zudums, Lielbritānijas Nacionālais veselības dienests brīdina, ka tagad, kad daudzi ir vakcinēti, simptomu saraksts var mainīties.

Lielbritānijas, kur vakcinēti vairāk nekā 43 miljoni iedzīvotāju, eksperti uzskata, ka tie, kuri izgājuši pilnu vakcinācijas kursu, inficējoties var saskarties ar simptomiem, kas vairāk līdzinās parastai apaukstēšanās.

Sāpošs kakls, tekošs deguns, galvassāpes un šķaudīšana esot galvenie papildinājumi simptomu sarakstā īpaši pilnībā vakcinētajiem cilvēkiem.

Šie simptomi konstatēti, pateicoties speciālai Covid-19 aplikācijai Lielbritānijā (ZOE Simptom Study App), kurā cilvēki sniedz informāciju par saslimšanas simptomiem.

Epidemiologs Tims Spektors norāda, ka tieši vakcinētiem cilvēkiem simptomi vairāk līdzinoties apaukstēšanās gadījumiem, kamēr nevakcinētajiem - gripas gadījumiem.

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram kanālā.

Komentē 12

 
Anonīms
 
Dzēsts lietotājs

Ja gribas purkšķēt ,tad drīz būs jākakā

18.septembris, 16:30 Atbildēt

Ļoti dziļa doma!

18.septembris, 18:29 Atbildēt

dzīve demokrātiskajā Latvijā kļūst arvien sarežģītāka...

18.septembris, 17:21 Atbildēt

Iznīciniet kovida vairošanās perēklus deguna un kala głotādās,pirms tas nonāk plaušās.Vai tiešām infektologi nevar pateikt,kā tas izdarāms?

19.septembris, 7:53 Atbildēt

Jā, lai pasaka beidzot, bļē!

19.septembris, 10:08 Atbildēt

Tas izdarāms ļoti vienkārši - veikalos jānoliek spirts nevis roku, bet kakla dezinficēšanai. Respektīvi, katrs apmeklētājs, ienākot veikalā, ierauj 10 gramus grādīgā dzēriena. Rezultāti garantēti. Katru vakaru pirms gulētiešanas, iedzerot 30 gramus, ar elpošanas ceļu vīrusiem nekad neslimosiet. Papildus tam tiks piededzinātas visādas čūlas un čūliņas barības vadā un kuņģī. Ticiet, tas ir gadsimtu gaitā pārbaudīts un darbojas.

19.septembris, 12:18 Atbildēt

man bija tieši tā kā aprakstīts, kad slimoju ar covid vēl vakcinējusies nebiju. apaukstēšanās sajūta, aizsists deguns un kakls sāpēja 17 dienas, sāpes nevarēja dabūt nost ne arko, ne ar kādiem dabīgiem līdzekļiem, ne ar vienu antibiotiku. beigās aizgaju pie LOR, kas kaklā neko nekonstatēja, pat ne apsārtumu, plaušu rengens arī labs, temperatūras nebija.

19.septembris, 16:35 Atbildēt

Cita starpā tīra citrona sula ir brīnišķīgs līdzeklis cīņai ar vīrusiem! Varbūt der arī pret Covidu? Tikko parādās sāpe kaklā vajag iedzert citrona sulu, aptuveni 1 tēj.k. Pārbaudīts! Palīdz!😃😃😃

19.septembris, 10:14 Atbildēt
Dzēsts lietotājs

Es pazīstu veci kurš ir 70 gadus vecss,dzīvo Sunākstē un pusi mūža dzer odierus,losjonus un tt,slimo tikai ar pohām.Nekādi kovidi tādus večus neņem.Teica,ka jaunībā uz balli ejot pūta padusēs dvašu,jo labu mantu izškērdēt nedrīkst.Kovids ir vajadzīgs,jo uz to labi var nopelnīt

19.septembris, 10:27 Atbildēt

Jā, visiem būtu jāņem piemērs no šī Sunākstes veča!!!

19.septembris, 10:32 Atbildēt

es šķaudu jau gadiem! un,ja iedzeru ko aukstu,tad pasāp kakls....nu un tad? ko šūmējās?

19.septembris, 11:47 Atbildēt
Dzēsts lietotājs

Nu viss,triņģec,Tu slimo regulāri ar kovid -19.Jāiet vakcinēties pie Libānas ēzeļu ganiņa.Tev iespējams ir visagresīvākais Latgales Lielo Kļocku paveids.Tas ir ļoti bīstams !!!!

19.septembris, 13:01 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 14:19

Jaunākās diskusijas